spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Budoucí turnaje
Juniorské mistrovství ČR Open, 25.09.2021
Juniorské mistrovství ČR Women, 25.09.2021

Kvalifikace MR Mix

  • Prosetin
  • 23.08.2014
  • Kvalifikační turnaj kategorie Mix (postupuje 5 prvních týmů)

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. 3SB
2. Kulatá šachovnice
3. Chupacabras
4. Prague Devils B
5. PeaceEgg
6. Left Overs
7. Atrofované ruce
8. Frkot
9. Pražská 7
10. Spinning Dragons
11. Žlutá Zimnice B
12. Cookie Monsters Přelouč

Skupiny

ALOSD3sbAtrucPDBZZBSkóreBodyPořadí
LOx15:29:811:65:611:451:2682
SD2:15x4:154:137:910:827:6025
3sb8:915:4x9:58:613:553:2981
Atruc6:1113:45:9x4:118:736:4244
PDB6:59:76:811:4x11:443:2883
ZZB4:118:105:137:84:11x28:5306

Pomocné tabulky pro skupinu A

1 - 3. místoLO3sbPDBSkóreBodyPořadí
LOx9:85:614:1422
3sb8:9x8:616:1521
PDB6:56:8x12:1323
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
BKSFRKPEP7CHPCMPSkóreBodyPořadí
KSx11:910:611:58:915:355:3281
FRK9:11x8:109:77:810:443:4044
PE6:1010:8x8:710:713:147:3382
P75:117:97:8x6:1010:335:4125
CHP9:88:77:1010:6x10:344:3483
CMP3:154:101:133:103:10x14:5806

Pomocné tabulky pro skupinu B

1 - 3. místoKSPECHPSkóreBodyPořadí
KSx10:68:918:1521
PE6:10x10:716:1722
CHP9:87:10x16:1823
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.

Play-off

Křížový zápas 9-12. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:00 24.8.2014mixed1Spinning Dragons (SD)Cookie Monsters Přelouč (CMP)7:6-:-
11:00 24.8.2014mixed2Žlutá Zimnice B (ZZB)Pražská 7 (P7)5:8-:-

Čtvrtfinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 24.8.2014mixed13SB (3sb)Frkot (FRK)9:3-:-
09:00 24.8.2014mixed2Kulatá šachovnice (KS)Atrofované ruce (Atruc)11:5-:-
10:00 24.8.2014mixed1Left Overs (LO)Chupacabras (CHP)3:10-:-
10:00 24.8.2014mixed2Prague Devils B (PDB)PeaceEgg (PE)8:7-:-

Křížový zápas 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:00 24.8.2014mixed1PeaceEgg (PE)Frkot (FRK)7:6-:-
12:00 24.8.2014mixed2Atrofované ruce (Atruc)Left Overs (LO)4:11-:-

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:00 24.8.2014mixed1Kulatá šachovnice (KS)Chupacabras (CHP)10:5-:-
13:00 24.8.2014mixed2Prague Devils B (PDB)3SB (3sb)3:12-:-

O 11. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:00 24.8.2014mixed1Cookie Monsters Přelouč (CMP)Žlutá Zimnice B (ZZB)7:8-:-

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:00 24.8.2014mixed2Spinning Dragons (SD)Pražská 7 (P7)3:15-:-

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:00 24.8.2014mixed3Atrofované ruce (Atruc)Frkot (FRK)12:6-:-

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:00 24.8.2014mixed1PeaceEgg (PE)Left Overs (LO)9:8-:-

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:00 24.8.2014mixed1Prague Devils B (PDB)Chupacabras (CHP)3:11-:-

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:00 24.8.2014mixed2Kulatá šachovnice (KS)3SB (3sb)4:14-:-

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:00 23.8.2014mixedB1Kulatá šachovnice (KS)Frkot (FRK)11:9-:-
10:00 23.8.2014mixedB2PeaceEgg (PE)Pražská 7 (P7)8:7-:-
10:00 23.8.2014mixedB3Chupacabras (CHP)Cookie Monsters Přelouč (CMP)10:3-:-
10:50 23.8.2014mixedA1Left Overs (LO)Spinning Dragons (SD)15:2-:-
10:50 23.8.2014mixedA23SB (3sb)Atrofované ruce (Atruc)9:5-:-
10:50 23.8.2014mixedA3Prague Devils B (PDB)Žlutá Zimnice B (ZZB)11:4-:-
11:40 23.8.2014mixedB1Kulatá šachovnice (KS)PeaceEgg (PE)10:6-:-
11:40 23.8.2014mixedB2Chupacabras (CHP)Frkot (FRK)8:7-:-
11:40 23.8.2014mixedB3Pražská 7 (P7)Cookie Monsters Přelouč (CMP)10:3-:-
12:30 23.8.2014mixedA1Left Overs (LO)3SB (3sb)9:8-:-
12:30 23.8.2014mixedA2Prague Devils B (PDB)Spinning Dragons (SD)9:7-:-
12:30 23.8.2014mixedA3Atrofované ruce (Atruc)Žlutá Zimnice B (ZZB)8:7-:-
13:20 23.8.2014mixedB1Kulatá šachovnice (KS)Cookie Monsters Přelouč (CMP)15:3-:-
13:20 23.8.2014mixedB2PeaceEgg (PE)Frkot (FRK)10:8-:-
13:20 23.8.2014mixedB3Chupacabras (CHP)Pražská 7 (P7)10:6-:-
15:00 23.8.2014mixedA1Prague Devils B (PDB)Atrofované ruce (Atruc)11:4-:-
15:00 23.8.2014mixedA23SB (3sb)Spinning Dragons (SD)15:4-:-
15:00 23.8.2014mixedA3Left Overs (LO)Žlutá Zimnice B (ZZB)11:4-:-
15:50 23.8.2014mixedB1Pražská 7 (P7)Frkot (FRK)7:9-:-
15:50 23.8.2014mixedB2PeaceEgg (PE)Cookie Monsters Přelouč (CMP)13:1-:-
15:50 23.8.2014mixedB3Kulatá šachovnice (KS)Chupacabras (CHP)8:9-:-
16:40 23.8.2014mixedA1Atrofované ruce (Atruc)Spinning Dragons (SD)13:4-:-
16:40 23.8.2014mixedA23SB (3sb)Žlutá Zimnice B (ZZB)13:5-:-
16:40 23.8.2014mixedA3Left Overs (LO)Prague Devils B (PDB)5:6-:-
17:30 23.8.2014mixedB1Frkot (FRK)Cookie Monsters Přelouč (CMP)10:4-:-
17:30 23.8.2014mixedB2PeaceEgg (PE)Chupacabras (CHP)10:7-:-
17:30 23.8.2014mixedB3Kulatá šachovnice (KS)Pražská 7 (P7)11:5-:-
18:20 23.8.2014mixedA1Spinning Dragons (SD)Žlutá Zimnice B (ZZB)10:8-:-
18:20 23.8.2014mixedA23SB (3sb)Prague Devils B (PDB)8:6-:-
18:20 23.8.2014mixedA3Left Overs (LO)Atrofované ruce (Atruc)11:6-:-
09:00 24.8.2014mixedČtvrtfinále13SB (3sb)Frkot (FRK)9:3-:-
09:00 24.8.2014mixedČtvrtfinále2Kulatá šachovnice (KS)Atrofované ruce (Atruc)11:5-:-
10:00 24.8.2014mixedČtvrtfinále1Left Overs (LO)Chupacabras (CHP)3:10-:-
10:00 24.8.2014mixedČtvrtfinále2Prague Devils B (PDB)PeaceEgg (PE)8:7-:-
11:00 24.8.2014mixedKřížový zápas 9-12. místo1Spinning Dragons (SD)Cookie Monsters Přelouč (CMP)7:6-:-
11:00 24.8.2014mixedKřížový zápas 9-12. místo2Žlutá Zimnice B (ZZB)Pražská 7 (P7)5:8-:-
12:00 24.8.2014mixedKřížový zápas 5-8. místo1PeaceEgg (PE)Frkot (FRK)7:6-:-
12:00 24.8.2014mixedKřížový zápas 5-8. místo2Atrofované ruce (Atruc)Left Overs (LO)4:11-:-
13:00 24.8.2014mixedSemifinále1Kulatá šachovnice (KS)Chupacabras (CHP)10:5-:-
13:00 24.8.2014mixedSemifinále2Prague Devils B (PDB)3SB (3sb)3:12-:-
14:00 24.8.2014mixedO 11. místo1Cookie Monsters Přelouč (CMP)Žlutá Zimnice B (ZZB)7:8-:-
14:00 24.8.2014mixedO 9. místo2Spinning Dragons (SD)Pražská 7 (P7)3:15-:-
15:00 24.8.2014mixedO 5. místo1PeaceEgg (PE)Left Overs (LO)9:8-:-
15:00 24.8.2014mixedO 1. místo2Kulatá šachovnice (KS)3SB (3sb)4:14-:-
15:00 24.8.2014mixedO 7. místo3Atrofované ruce (Atruc)Frkot (FRK)12:6-:-
16:00 24.8.2014mixedO 3. místo1Prague Devils B (PDB)Chupacabras (CHP)3:11-:-
Poslat odkaz na e-mail