spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Past tournaments

HMR Open a Zeny

All teams

Divize open

3SB (3SB) České Budějovice
Chupacabras (CH) Žďár nad Sázavou
Kulatá šachovnice (KS) Hradec Králové
PeaceEgg (PE) Písek
Prague Devils A (PDA) Prague
Prague Devils B (PDB) Prague
Pražská 7 (P7) Praha
Terrible Monkeys (TM) Prague
Východní blok (VB) Slatiňany
Žlutá Zimnice A (ZZA) Prague

Divize women

3SBW (3SBW) České Budějovice
Atrofované ruce (Atruc) Plzeň
F.U.J. (FUJ) Prague
Las Chupaquitas (LCH) Žďár nad Sázavou
PeaceEgg (PEW) Písek
Prague Devils (PD) Prague
Terrible Monkeys (TMW) Prague
Velká Morava A (VM) Brno
Východní blok (VBW) Hradec Králové
Žlutá Zimnice (ZZ) Prague

Výsledky open

Final standings

1. Prague Devils A
2. Východní blok
3. Žlutá Zimnice A
4. PeaceEgg
5. Chupacabras
6. 3SB
7. Prague Devils B
8. Terrible Monkeys
9. Pražská 7
10. Kulatá šachovnice

Spirit open

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

SpiritTMPEKSZZA3SBP7VBCHPDAPDBScore
TMx11:1312:1011:1011:14*11:1212:10
12:11
80:80
PE13:11x10:1013:1011:1113:1112:1212:1184:76
KS10:1210:10x13:1311:11
11*:12
10:1265:70
ZZA10:13x11:119:1212:1310:11
10:13
10:1372:86
3SB13:1311:11x13:1012:10
14:11
12:12
12:9*
12:1299:88
P710:1111:1111:11
12:11*
x10:911:1065:63
VB14*:1111:1312:910:13x13*:1412:13
13:14
85:87
CH12:1112:1213:1210:12
11:14
9:1014:13*x10:1091:94
PDA11:10
13:10
12:12
9*:12
13:12
14:13
10:10x82:79
PDB10:12
11:12
11:1212:1013:1012:1210:11x79:79

Spirit of the Game final standings

1. 3SB (12.375)
2. Východní blok (12.14286)
3. PeaceEgg (12)
4. Prague Devils A (11.71429)
5. Terrible Monkeys (11.42857)
6. Chupacabras (11.375)
7. Prague Devils B (11.28571)
8. Kulatá šachovnice (10.83333)
8. Pražská 7 (10.83333)
9. Žlutá Zimnice A (10.28571)

Výsledky women

Final standings

1. Žlutá Zimnice
2. PeaceEgg
3. Velká Morava A
4. Prague Devils
5. Východní blok
6. 3SBW
7. Las Chupaquitas
8. Terrible Monkeys
9. F.U.J.
10. Atrofované ruce

Spirit women

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

SpiritAtrucTMWVBWPEWVMZZ3SBWLCHFUJPDScore
Atrucx11:1012:1210:910:1111:1211:1065:64
TMW10:11x11:1112:1110:109:1111:1110:1110:1083:86
VBW11:11x12:1012:1110:1111:1311:1012:1279:78
PEW12:1210:12x13:1210:11
11:11
9:109:1374:81
VM11:1211:1212:13x12:1110:810:12
11:11
77:79
ZZ9:1010:1011:10
11:11
x9:811:1112:1273:72
3SBW11:1011:911:1010:98:9x11:1111:1073:68
LCH12:1111:1113:1113:911:1211:1111:11x10:1092:86
FUJ10:1111:1010:118:1010:10x10:1059:62
PD10:1012:1212:10
11:11
12:1210:1110:10x77:76

Spirit of the Game final standings

1. Las Chupaquitas (11.5)
2. Východní blok (11.28571)
3. Velká Morava A (11)
3. Prague Devils (11)
4. Atrofované ruce (10.83333)
5. PeaceEgg (10.57143)
6. 3SBW (10.42857)
6. Žlutá Zimnice (10.42857)
7. Terrible Monkeys (10.375)
8. F.U.J. (9.83333)

Groups

APDBKSTMP7PEScorePointsRanking
PDBx10:911:1012:116:1339:4362
KS9:10x6:1014:79:1138:3824
TM10:1110:6x14:88:1242:3743
P711:127:148:14x13:1139:5125
PE13:611:912:811:13x47:3661

Help tables for group A

1 - 2. placePDBPEScorePointsRanking
PDBx6:136:1302
PE13:6x13:621
4 - 5. placeKSP7ScorePointsRanking
KSx14:714:721
P77:14x7:1402
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
BZZACHVB3SBPDAScorePointsRanking
ZZAx12:109:1013:66:940:3543
CH10:12x8:910:88:1236:4124
VB10:99:8x11:98:938:3562
3SB6:138:109:11x9:1332:4705
PDA9:612:89:813:9x43:3181
CFUJVBWVMTMWPDScorePointsRanking
FUJx10:126:159:107:1032:4705
VBW12:10x9:1313:98:1042:4243
VM15:613:9x18:513:959:2981
TMW10:99:135:18x4:1428:5424
PD10:710:89:1314:4x43:3262
D3SBWLCHPEWAtrucZZScorePointsRanking
3SBWx11:97:911:64:1233:3643
LCH9:11x7:913:57:1236:3724
PEW9:79:7x15:55:1338:3262
Atruc6:115:135:15x4:1820:5705
ZZ12:412:713:518:4x55:2081

TOP 10 players (according to average per match)

#TeamName, surnameSATmatchesØ points per match
51Velká Morava ALucie Schönová28315978.43
53SBWRáchel Tošnerová10384876.86
17Prague Devils BMojmír Kittler10304075.71
233SBJiří Svatoš6394585.63
43SBWTereza Burešová2793675.14
4Velká Morava AKristýna Kvapilová9253474.86
26Žlutá ZimniceAlena Malá12213374.71
23Kulatá šachovniceKryštof Holeček8192764.5
84Prague DevilsZuzana Grycová3283174.43
25Pražská 7Martin Řezník15112664.33

Play-off

Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2)

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:00 1.3.2015open1Kulatá šachovnice (KS)3SB (3SB)10:1113:13
09:00 1.3.2015women2Terrible Monkeys (TMW)Atrofované ruce (Atruc)11:210:11
09:34 1.3.2015open1Chupacabras (CH)Pražská 7 (P7)8:79:10
09:34 1.3.2015women2Las Chupaquitas (LCH)F.U.J. (FUJ)11:810:10

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
00:00 30.11.1999open1Prague Devils A (PDA)3SB (3SB)13:99*:12
10:08 1.3.2015open1Východní blok (VB)Terrible Monkeys (TM)9:714*:11
10:08 1.3.2015women2PeaceEgg (PEW)Východní blok (VBW)12:710:12
10:42 1.3.2015open1Prague Devils B (PDB)Žlutá Zimnice A (ZZA)8:1213:10
10:42 1.3.2015women2Prague Devils (PD)3SBW (3SBW)12:910:11
11:16 1.3.2015open1PeaceEgg (PE)Chupacabras (CH)13:912:12
11:16 1.3.2015women2Velká Morava A (VM)Las Chupaquitas (LCH)17:512:11
11:50 1.3.2015women2Žlutá Zimnice (ZZ)Terrible Monkeys (TMW)10:510:10

Křížový zápas 5-8. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
12:58 1.3.2015open1Chupacabras (CH)Terrible Monkeys (TM)11:612:11
12:58 1.3.2015women2Las Chupaquitas (LCH)Východní blok (VBW)7:1213:11
13:32 1.3.2015open13SB (3SB)Prague Devils B (PDB)10:912:12
13:32 1.3.2015women2Terrible Monkeys (TMW)3SBW (3SBW)6:109:11

Semifinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:06 1.3.2015open1PeaceEgg (PE)Východní blok (VB)9:1213:11
14:06 1.3.2015women2Velká Morava A (VM)PeaceEgg (PEW)9:1012:13
14:40 1.3.2015open1Prague Devils A (PDA)Žlutá Zimnice A (ZZA)10:713:10
14:40 1.3.2015women2Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils (PD)11:812:12

O 9. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
12:24 28.2.2015open1Kulatá šachovnice (KS)Pražská 7 (P7)10:1111*:12
12:24 1.3.2015women2Atrofované ruce (Atruc)F.U.J. (FUJ)4:1011:10

O 7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:14 1.3.2015open1Terrible Monkeys (TM)Prague Devils B (PDB)8:1112:11
15:14 1.3.2015women2Las Chupaquitas (LCH)Terrible Monkeys (TMW)9:811:11

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:48 1.3.2015open1Chupacabras (CH)3SB (3SB)9:811:14
15:48 1.3.2015women2Východní blok (VBW)3SBW (3SBW)14:910:11

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
16:22 1.3.2015open1PeaceEgg (PE)Žlutá Zimnice A (ZZA)10:1213:10
16:22 1.3.2015women2Velká Morava A (VM)Prague Devils (PD)14:811:11

O 1. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
16:56 1.3.2015open1Východní blok (VB)Prague Devils A (PDA)7:1013:14
16:56 1.3.2015women2PeaceEgg (PEW)Žlutá Zimnice (ZZ)6:1111:11

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
00:00 30.11.1999openČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Prague Devils A (PDA)3SB (3SB)13:99*:12
08:30 28.2.2015openB1Žlutá Zimnice A (ZZA)Chupacabras (CH)12:1012:13
08:30 28.2.2015womenD23SBW (3SBW)Las Chupaquitas (LCH)11:911:11
09:00 28.2.2015womenD2PeaceEgg (PEW)Atrofované ruce (Atruc)15:512:12
09:04 28.2.2015openB1Východní blok (VB)3SB (3SB)11:910:13
09:38 28.2.2015openB1Prague Devils A (PDA)Chupacabras (CH)12:810:10
09:38 28.2.2015womenD2Žlutá Zimnice (ZZ)Las Chupaquitas (LCH)12:711:11
10:10 28.2.2015womenD23SBW (3SBW)Atrofované ruce (Atruc)11:611:10
10:12 28.2.2015openB1Žlutá Zimnice A (ZZA)3SB (3SB)13:611:11
10:20 28.2.2015womenD2Las Chupaquitas (LCH)Atrofované ruce (Atruc)13:512:11
10:46 28.2.2015openB1Prague Devils A (PDA)Východní blok (VB)9:813:12
10:46 28.2.2015womenD2Žlutá Zimnice (ZZ)PeaceEgg (PEW)13:511:10
11:20 28.2.2015openB1Chupacabras (CH)3SB (3SB)10:810:12
11:54 28.2.2015openB1Prague Devils A (PDA)Žlutá Zimnice A (ZZA)9:611:10
11:54 28.2.2015womenD2Žlutá Zimnice (ZZ)3SBW (3SBW)12:49:8
12:24 28.2.2015openO 9. místo1Kulatá šachovnice (KS)Pražská 7 (P7)10:1111*:12
12:28 28.2.2015openB1Východní blok (VB)Chupacabras (CH)9:813*:14
12:28 28.2.2015womenD2PeaceEgg (PEW)Las Chupaquitas (LCH)9:79:13
13:02 28.2.2015openB1Prague Devils A (PDA)3SB (3SB)13:912:12
13:23 28.2.2015womenD2Žlutá Zimnice (ZZ)Atrofované ruce (Atruc)18:49:10
13:36 28.2.2015openB1Východní blok (VB)Žlutá Zimnice A (ZZA)10:912:9
13:36 28.2.2015womenD2PeaceEgg (PEW)3SBW (3SBW)9:79:10
14:10 28.2.2015openA1Prague Devils B (PDB)Kulatá šachovnice (KS)10:912:10
14:10 28.2.2015womenC2F.U.J. (FUJ)Východní blok (VBW)10:1210:11
14:44 28.2.2015openA1Terrible Monkeys (TM)Pražská 7 (P7)14:811:10
14:44 28.2.2015womenC2Velká Morava A (VM)Terrible Monkeys (TMW)18:511:12
15:18 28.2.2015openA1PeaceEgg (PE)Kulatá šachovnice (KS)11:910:10
15:18 28.2.2015womenC2Prague Devils (PD)Východní blok (VBW)10:812:12
15:52 28.2.2015openA1Prague Devils B (PDB)Pražská 7 (P7)12:1110:11
15:52 28.2.2015womenC2F.U.J. (FUJ)Terrible Monkeys (TMW)9:1011:10
16:26 28.2.2015openA1PeaceEgg (PE)Terrible Monkeys (TM)12:813:11
16:26 28.2.2015womenC2Prague Devils (PD)Velká Morava A (VM)9:1312:10
17:00 28.2.2015openA1Kulatá šachovnice (KS)Pražská 7 (P7)14:711:11
17:00 28.2.2015womenC2Východní blok (VBW)Terrible Monkeys (TMW)13:911:11
17:34 28.2.2015openA1PeaceEgg (PE)Prague Devils B (PDB)13:612:11
17:34 28.2.2015womenC2Prague Devils (PD)F.U.J. (FUJ)10:710:10
18:08 28.2.2015openA1Terrible Monkeys (TM)Kulatá šachovnice (KS)10:612:10
18:08 28.2.2015womenC2Velká Morava A (VM)Východní blok (VBW)13:911:12
18:42 28.2.2015openA1PeaceEgg (PE)Pražská 7 (P7)11:1311:11
18:42 28.2.2015womenC2Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TMW)14:410:10
19:16 28.2.2015openA1Terrible Monkeys (TM)Prague Devils B (PDB)10:1112:10
19:16 28.2.2015womenC2Velká Morava A (VM)F.U.J. (FUJ)15:610:8
09:00 1.3.2015openBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1Kulatá šachovnice (KS)3SB (3SB)10:1113:13
09:00 1.3.2015womenBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)2Terrible Monkeys (TMW)Atrofované ruce (Atruc)11:210:11
09:34 1.3.2015openBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1Chupacabras (CH)Pražská 7 (P7)8:79:10
09:34 1.3.2015womenBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)2Las Chupaquitas (LCH)F.U.J. (FUJ)11:810:10
10:08 1.3.2015openČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Východní blok (VB)Terrible Monkeys (TM)9:714*:11
10:08 1.3.2015womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)2PeaceEgg (PEW)Východní blok (VBW)12:710:12
10:42 1.3.2015openČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Prague Devils B (PDB)Žlutá Zimnice A (ZZA)8:1213:10
10:42 1.3.2015womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Prague Devils (PD)3SBW (3SBW)12:910:11
11:16 1.3.2015openČtvrtfinále (Q1 až Q4)1PeaceEgg (PE)Chupacabras (CH)13:912:12
11:16 1.3.2015womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Velká Morava A (VM)Las Chupaquitas (LCH)17:512:11
11:50 1.3.2015womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Žlutá Zimnice (ZZ)Terrible Monkeys (TMW)10:510:10
12:24 1.3.2015womenO 9. místo2Atrofované ruce (Atruc)F.U.J. (FUJ)4:1011:10
12:58 1.3.2015openKřížový zápas 5-8. místo1Chupacabras (CH)Terrible Monkeys (TM)11:612:11
12:58 1.3.2015womenKřížový zápas 5-8. místo2Las Chupaquitas (LCH)Východní blok (VBW)7:1213:11
13:32 1.3.2015openKřížový zápas 5-8. místo13SB (3SB)Prague Devils B (PDB)10:912:12
13:32 1.3.2015womenKřížový zápas 5-8. místo2Terrible Monkeys (TMW)3SBW (3SBW)6:109:11
14:06 1.3.2015openSemifinále1PeaceEgg (PE)Východní blok (VB)9:1213:11
14:06 1.3.2015womenSemifinále2Velká Morava A (VM)PeaceEgg (PEW)9:1012:13
14:40 1.3.2015openSemifinále1Prague Devils A (PDA)Žlutá Zimnice A (ZZA)10:713:10
14:40 1.3.2015womenSemifinále2Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils (PD)11:812:12
15:14 1.3.2015openO 7. místo1Terrible Monkeys (TM)Prague Devils B (PDB)8:1112:11
15:14 1.3.2015womenO 7. místo2Las Chupaquitas (LCH)Terrible Monkeys (TMW)9:811:11
15:48 1.3.2015openO 5. místo1Chupacabras (CH)3SB (3SB)9:811:14
15:48 1.3.2015womenO 5. místo2Východní blok (VBW)3SBW (3SBW)14:910:11
16:22 1.3.2015openO 3. místo1PeaceEgg (PE)Žlutá Zimnice A (ZZA)10:1213:10
16:22 1.3.2015womenO 3. místo2Velká Morava A (VM)Prague Devils (PD)14:811:11
16:56 1.3.2015openO 1. místo1Východní blok (VB)Prague Devils A (PDA)7:1013:14
16:56 1.3.2015womenO 1. místo2PeaceEgg (PEW)Žlutá Zimnice (ZZ)6:1111:11
Poslat odkaz na e-mail