spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Past tournaments

1. liga Halové mistrovství ČR mixed

  • Plzeň
  • 09.01.2016
  • Mistrovství České republiky v kategorii mixed, 1. liga.
  • Schedule: http://bit.ly/1OV3tpJ

Výsledky mixed

Final standings

1. Prague Devils A
2. Chupacabras
3. Žlutá Zimnice A
4. 3SB A
5. Kulatá šachovnice A
6. Terrible Monkeys A
7. PeaceEgg
8. Žlutá Zimnice B
9. F.U.J.
10. Atrofované ruce A

Spirit mixed

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

SpiritKS-APD-ATM-AFUJPECHUAR-AZZ-B3SBAZZAScore
KS-Ax11:1212:1210:1112:1112:1012:1212:12*81:80
PD-Ax10:1111:1111:1211:1311:129:1213:1176:82
TM-A12:1111:10x12:1012:1212:1112:1112:883:73
FUJ11:1110:12x12:1012:1113:1112:1370:68
PE12:1212:1112:1210:12x11:138:912:1011:1188:90
CHU11:1013:1113:11x11:1112:1210:11*12:1282:78
AR-A11:1211:129:811:11x12:912:1266:64
ZZ-B10:1212:1111:1211:1310:1212:129:12x14:1389:97
3SBA12:1212:911:1211:1111*:1012:12x13:982:75
ZZA12*:1211:138:1213:1212:1213:149:13x78:88

Spirit of the Game final standings

1. Terrible Monkeys A (11.85714)
2. 3SB A (11.71429)
2. Chupacabras (11.71429)
3. F.U.J. (11.66667)
4. Kulatá šachovnice A (11.57143)
5. Žlutá Zimnice A (11.14286)
6. Žlutá Zimnice B (11.125)
7. Atrofované ruce A (11)
7. PeaceEgg (11)
8. Prague Devils A (10.85714)

Groups

ATM-AFUJZZAZZ-BPD-AScorePointsRanking
TM-Ax10:94:1512:98:1434:4743
FUJ9:10x7:169:108:1033:4605
ZZA15:416:7x11:1010:1252:3362
ZZ-B9:1210:910:11x8:1437:4624
PD-A14:810:812:1014:8x50:3481
BPECHUKS-A3SBAAR-AScorePointsRanking
PEx14:1511:128:1711:944:5324
CHU15:14x9:810:911:545:3681
KS-A12:118:9x6:1511:637:4143
3SBA17:89:1015:6x13:854:3262
AR-A9:115:116:118:13x28:4605

TOP 10 players (according to average per match)

#TeamName, surnameSATmatchesØ points per match
9ChupacabrasDavid Novák19224175.86
20Žlutá Zimnice BMarek Dostál25214685.75
25PeaceEggPetr Hrych11334485.5
23Kulatá šachovnice AKryštof Holeček12263875.43
38PeaceEggRadim Maňák14253984.88
9Prague Devils AFrantišek Fencl13213474.86
35Žlutá Zimnice AJan Novák4293374.71
43SB ATereza Burešová2542974.14
10ChupacabrasLukáš Kvetan14152974.14
21Terrible Monkeys AOndřej Rýdlo4252974.14

Play-off

Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2)

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:30 10.1.2016mixed1Žlutá Zimnice B (ZZ-B)Atrofované ruce A (AR-A)11:99:12
10:05 10.1.2016mixed1PeaceEgg (PE)F.U.J. (FUJ)10:910:12

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
10:40 10.1.2016mixed13SB A (3SBA)Terrible Monkeys A (TM-A)17:811:12
11:10 10.1.2016mixed1Žlutá Zimnice A (ZZA)Kulatá šachovnice A (KS-A)12:712*:12
11:45 10.1.2016mixed1Prague Devils A (PD-A)PeaceEgg (PE)11:711:12
12:20 10.1.2016mixed1Chupacabras (CHU)Žlutá Zimnice B (ZZ-B)11:812:12

Semifinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:25 10.1.2016mixed1PeaceEgg (PE)Terrible Monkeys A (TM-A)8:1312:12
14:28 10.1.2016mixed1Žlutá Zimnice B (ZZ-B)Kulatá šachovnice A (KS-A)9:1210:12
14:35 10.1.2016mixed1Prague Devils A (PD-A)3SB A (3SBA)12:119:12
15:10 10.1.2016mixed1Chupacabras (CHU)Žlutá Zimnice A (ZZA)12:1012:12

O 9. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
12:55 10.1.2016mixed1Atrofované ruce A (AR-A)F.U.J. (FUJ)9:1011:12

O 7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:45 10.1.2016mixed1PeaceEgg (PE)Žlutá Zimnice B (ZZ-B)13:1212:10

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
16:15 10.1.2016mixed1Terrible Monkeys A (TM-A)Kulatá šachovnice A (KS-A)8:1512:11

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
16:55 10.1.2016mixed13SB A (3SBA)Žlutá Zimnice A (ZZA)8:1113:9

O 1. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
17:25 10.1.2016mixed1Prague Devils A (PD-A)Chupacabras (CHU)10:911:13

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
08:30 9.1.2016mixedB1PeaceEgg (PE)Chupacabras (CHU)14:1511:13
09:03 9.1.2016mixedB1Kulatá šachovnice A (KS-A)3SB A (3SBA)6:1512:12
09:36 9.1.2016mixedB1Chupacabras (CHU)Atrofované ruce A (AR-A)11:511:11
10:09 9.1.2016mixedB1PeaceEgg (PE)3SB A (3SBA)8:1711:11
10:42 9.1.2016mixedB1Kulatá šachovnice A (KS-A)Atrofované ruce A (AR-A)11:612:11
11:15 9.1.2016mixedB1Chupacabras (CHU)3SB A (3SBA)10:910:11*
11:48 9.1.2016mixedB1Kulatá šachovnice A (KS-A)PeaceEgg (PE)12:1112:12
12:21 9.1.2016mixedB1Atrofované ruce A (AR-A)3SB A (3SBA)8:1312:12
12:54 9.1.2016mixedB1Kulatá šachovnice A (KS-A)Chupacabras (CHU)8:910:11
13:27 9.1.2016mixedB1PeaceEgg (PE)Atrofované ruce A (AR-A)11:98:9
14:00 9.1.2016mixedA1Terrible Monkeys A (TM-A)F.U.J. (FUJ)10:912:10
14:33 9.1.2016mixedA1Žlutá Zimnice A (ZZA)Žlutá Zimnice B (ZZ-B)11:1013:14
15:06 9.1.2016mixedA1Prague Devils A (PD-A)F.U.J. (FUJ)10:811:11
15:39 9.1.2016mixedA1Terrible Monkeys A (TM-A)Žlutá Zimnice B (ZZ-B)12:912:11
16:12 9.1.2016mixedA1Prague Devils A (PD-A)Žlutá Zimnice A (ZZA)12:1013:11
16:45 9.1.2016mixedA1F.U.J. (FUJ)Žlutá Zimnice B (ZZ-B)9:1013:11
17:18 9.1.2016mixedA1Prague Devils A (PD-A)Terrible Monkeys A (TM-A)14:810:11
17:51 9.1.2016mixedA1Žlutá Zimnice A (ZZA)F.U.J. (FUJ)16:713:12
18:24 9.1.2016mixedA1Prague Devils A (PD-A)Žlutá Zimnice B (ZZ-B)14:811:12
18:57 9.1.2016mixedA1Žlutá Zimnice A (ZZA)Terrible Monkeys A (TM-A)15:48:12
09:30 10.1.2016mixedBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1Žlutá Zimnice B (ZZ-B)Atrofované ruce A (AR-A)11:99:12
10:05 10.1.2016mixedBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1PeaceEgg (PE)F.U.J. (FUJ)10:910:12
10:40 10.1.2016mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)13SB A (3SBA)Terrible Monkeys A (TM-A)17:811:12
11:10 10.1.2016mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Žlutá Zimnice A (ZZA)Kulatá šachovnice A (KS-A)12:712*:12
11:45 10.1.2016mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Prague Devils A (PD-A)PeaceEgg (PE)11:711:12
12:20 10.1.2016mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Chupacabras (CHU)Žlutá Zimnice B (ZZ-B)11:812:12
12:55 10.1.2016mixedO 9. místo1Atrofované ruce A (AR-A)F.U.J. (FUJ)9:1011:12
13:25 10.1.2016mixedSemifinále1PeaceEgg (PE)Terrible Monkeys A (TM-A)8:1312:12
14:28 10.1.2016mixedSemifinále1Žlutá Zimnice B (ZZ-B)Kulatá šachovnice A (KS-A)9:1210:12
14:35 10.1.2016mixedSemifinále1Prague Devils A (PD-A)3SB A (3SBA)12:119:12
15:10 10.1.2016mixedSemifinále1Chupacabras (CHU)Žlutá Zimnice A (ZZA)12:1012:12
15:45 10.1.2016mixedO 7. místo1PeaceEgg (PE)Žlutá Zimnice B (ZZ-B)13:1212:10
16:15 10.1.2016mixedO 5. místo1Terrible Monkeys A (TM-A)Kulatá šachovnice A (KS-A)8:1512:11
16:55 10.1.2016mixedO 3. místo13SB A (3SBA)Žlutá Zimnice A (ZZA)8:1113:9
17:25 10.1.2016mixedO 1. místo1Prague Devils A (PD-A)Chupacabras (CHU)10:911:13
Poslat odkaz na e-mail