spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

1. liga Halové mistrovství ČR mixed

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. Prague Devils A
2. Chupacabras
3. Žlutá Zimnice A
4. 3SB A
5. Kulatá šachovnice A
6. Terrible Monkeys A
7. PeaceEgg
8. Žlutá Zimnice B
9. F.U.J.
10. Atrofované ruce A

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritKS-APD-ATM-AFUJPECHUAR-AZZ-B3SBAZZASkóre
KS-Ax11:1212:1210:1112:1112:1012:1212:12*81:80
PD-Ax10:1111:1111:1211:1311:129:1213:1176:82
TM-A12:1111:10x12:1012:1212:1112:1112:883:73
FUJ11:1110:12x12:1012:1113:1112:1370:68
PE12:1212:1112:1210:12x11:138:912:1011:1188:90
CHU11:1013:1113:11x11:1112:1210:11*12:1282:78
AR-A11:1211:129:811:11x12:912:1266:64
ZZ-B10:1212:1111:1211:1310:1212:129:12x14:1389:97
3SBA12:1212:911:1211:1111*:1012:12x13:982:75
ZZA12*:1211:138:1213:1212:1213:149:13x78:88

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Terrible Monkeys A (11.85714)
2. 3SB A (11.71429)
2. Chupacabras (11.71429)
3. F.U.J. (11.66667)
4. Kulatá šachovnice A (11.57143)
5. Žlutá Zimnice A (11.14286)
6. Žlutá Zimnice B (11.125)
7. Atrofované ruce A (11)
7. PeaceEgg (11)
8. Prague Devils A (10.85714)

Skupiny

ATM-AFUJZZAZZ-BPD-ASkóreBodyPořadí
TM-Ax10:94:1512:98:1434:4743
FUJ9:10x7:169:108:1033:4605
ZZA15:416:7x11:1010:1252:3362
ZZ-B9:1210:910:11x8:1437:4624
PD-A14:810:812:1014:8x50:3481
BPECHUKS-A3SBAAR-ASkóreBodyPořadí
PEx14:1511:128:1711:944:5324
CHU15:14x9:810:911:545:3681
KS-A12:118:9x6:1511:637:4143
3SBA17:89:1015:6x13:854:3262
AR-A9:115:116:118:13x28:4605

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
9ChupacabrasDavid Novák19224175.86
20Žlutá Zimnice BMarek Dostál25214685.75
25PeaceEggPetr Hrych11334485.5
23Kulatá šachovnice AKryštof Holeček12263875.43
38PeaceEggRadim Maňák14253984.88
9Prague Devils AFrantišek Fencl13213474.86
35Žlutá Zimnice AJan Novák4293374.71
43SB ATereza Burešová2542974.14
10ChupacabrasLukáš Kvetan14152974.14
21Terrible Monkeys AOndřej Rýdlo4252974.14

Play-off

Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:30 10.1.2016mixed1Žlutá Zimnice B (ZZ-B)Atrofované ruce A (AR-A)11:99:12
10:05 10.1.2016mixed1PeaceEgg (PE)F.U.J. (FUJ)10:910:12

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:40 10.1.2016mixed13SB A (3SBA)Terrible Monkeys A (TM-A)17:811:12
11:10 10.1.2016mixed1Žlutá Zimnice A (ZZA)Kulatá šachovnice A (KS-A)12:712*:12
11:45 10.1.2016mixed1Prague Devils A (PD-A)PeaceEgg (PE)11:711:12
12:20 10.1.2016mixed1Chupacabras (CHU)Žlutá Zimnice B (ZZ-B)11:812:12

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:25 10.1.2016mixed1PeaceEgg (PE)Terrible Monkeys A (TM-A)8:1312:12
14:28 10.1.2016mixed1Žlutá Zimnice B (ZZ-B)Kulatá šachovnice A (KS-A)9:1210:12
14:35 10.1.2016mixed1Prague Devils A (PD-A)3SB A (3SBA)12:119:12
15:10 10.1.2016mixed1Chupacabras (CHU)Žlutá Zimnice A (ZZA)12:1012:12

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:55 10.1.2016mixed1Atrofované ruce A (AR-A)F.U.J. (FUJ)9:1011:12

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:45 10.1.2016mixed1PeaceEgg (PE)Žlutá Zimnice B (ZZ-B)13:1212:10

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:15 10.1.2016mixed1Terrible Monkeys A (TM-A)Kulatá šachovnice A (KS-A)8:1512:11

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:55 10.1.2016mixed13SB A (3SBA)Žlutá Zimnice A (ZZA)8:1113:9

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
17:25 10.1.2016mixed1Prague Devils A (PD-A)Chupacabras (CHU)10:911:13

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:30 9.1.2016mixedB1PeaceEgg (PE)Chupacabras (CHU)14:1511:13
09:03 9.1.2016mixedB1Kulatá šachovnice A (KS-A)3SB A (3SBA)6:1512:12
09:36 9.1.2016mixedB1Chupacabras (CHU)Atrofované ruce A (AR-A)11:511:11
10:09 9.1.2016mixedB1PeaceEgg (PE)3SB A (3SBA)8:1711:11
10:42 9.1.2016mixedB1Kulatá šachovnice A (KS-A)Atrofované ruce A (AR-A)11:612:11
11:15 9.1.2016mixedB1Chupacabras (CHU)3SB A (3SBA)10:910:11*
11:48 9.1.2016mixedB1Kulatá šachovnice A (KS-A)PeaceEgg (PE)12:1112:12
12:21 9.1.2016mixedB1Atrofované ruce A (AR-A)3SB A (3SBA)8:1312:12
12:54 9.1.2016mixedB1Kulatá šachovnice A (KS-A)Chupacabras (CHU)8:910:11
13:27 9.1.2016mixedB1PeaceEgg (PE)Atrofované ruce A (AR-A)11:98:9
14:00 9.1.2016mixedA1Terrible Monkeys A (TM-A)F.U.J. (FUJ)10:912:10
14:33 9.1.2016mixedA1Žlutá Zimnice A (ZZA)Žlutá Zimnice B (ZZ-B)11:1013:14
15:06 9.1.2016mixedA1Prague Devils A (PD-A)F.U.J. (FUJ)10:811:11
15:39 9.1.2016mixedA1Terrible Monkeys A (TM-A)Žlutá Zimnice B (ZZ-B)12:912:11
16:12 9.1.2016mixedA1Prague Devils A (PD-A)Žlutá Zimnice A (ZZA)12:1013:11
16:45 9.1.2016mixedA1F.U.J. (FUJ)Žlutá Zimnice B (ZZ-B)9:1013:11
17:18 9.1.2016mixedA1Prague Devils A (PD-A)Terrible Monkeys A (TM-A)14:810:11
17:51 9.1.2016mixedA1Žlutá Zimnice A (ZZA)F.U.J. (FUJ)16:713:12
18:24 9.1.2016mixedA1Prague Devils A (PD-A)Žlutá Zimnice B (ZZ-B)14:811:12
18:57 9.1.2016mixedA1Žlutá Zimnice A (ZZA)Terrible Monkeys A (TM-A)15:48:12
09:30 10.1.2016mixedBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1Žlutá Zimnice B (ZZ-B)Atrofované ruce A (AR-A)11:99:12
10:05 10.1.2016mixedBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1PeaceEgg (PE)F.U.J. (FUJ)10:910:12
10:40 10.1.2016mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)13SB A (3SBA)Terrible Monkeys A (TM-A)17:811:12
11:10 10.1.2016mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Žlutá Zimnice A (ZZA)Kulatá šachovnice A (KS-A)12:712*:12
11:45 10.1.2016mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Prague Devils A (PD-A)PeaceEgg (PE)11:711:12
12:20 10.1.2016mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Chupacabras (CHU)Žlutá Zimnice B (ZZ-B)11:812:12
12:55 10.1.2016mixedO 9. místo1Atrofované ruce A (AR-A)F.U.J. (FUJ)9:1011:12
13:25 10.1.2016mixedSemifinále1PeaceEgg (PE)Terrible Monkeys A (TM-A)8:1312:12
14:28 10.1.2016mixedSemifinále1Žlutá Zimnice B (ZZ-B)Kulatá šachovnice A (KS-A)9:1210:12
14:35 10.1.2016mixedSemifinále1Prague Devils A (PD-A)3SB A (3SBA)12:119:12
15:10 10.1.2016mixedSemifinále1Chupacabras (CHU)Žlutá Zimnice A (ZZA)12:1012:12
15:45 10.1.2016mixedO 7. místo1PeaceEgg (PE)Žlutá Zimnice B (ZZ-B)13:1212:10
16:15 10.1.2016mixedO 5. místo1Terrible Monkeys A (TM-A)Kulatá šachovnice A (KS-A)8:1512:11
16:55 10.1.2016mixedO 3. místo13SB A (3SBA)Žlutá Zimnice A (ZZA)8:1113:9
17:25 10.1.2016mixedO 1. místo1Prague Devils A (PD-A)Chupacabras (CHU)10:911:13
Poslat odkaz na e-mail