spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Past tournaments

Future tournaments
Kvalifikace MČR mix - západ, 25.05.2024
Kvalifikace MČR mix - východ, 25.05.2024
JMČR U20 open, 13.04.2024
JMČR U20 women, 13.04.2024
Plážové MČR women, 16.03.2024
Finále HMČR open - 2.liga, 24.02.2024
Finále HMČR women - 2.liga, 24.02.2024
Finále HMČR open - 3.liga, 24.02.2024
Finále HMČR open - 1.liga, 24.02.2024
Finále HMČR women - 1.liga, 24.02.2024

Prague Winter

Výsledky open

Final standings

1. Yellow Block
2. F.U.J.
3. Terrible Monkeys
4. Prague Devils
5. Fischbees
6. Londojour
7. Compil disc
8. Gummibarchen

Next placement is shown in tables below.

Spirit open

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

SpiritCDDEZemilbusFUJFBGBLDMXPDSQDTMYBScore
CDx10:1110:1313:139:1110:1211:911:1410:1284:95
DEZx12:1213:1212:1111:1211:1212:1213:1184:82
emilbus11:1012:12x10:1110:139:1211:1111:1074:79
FUJ13:1011:10x9:1010:1110:1110:1013:1215:1491:88
FB13:1312:1310:9x13:1012:1211:1111:913:1095:87
GB11:911:1210:13x8:912:1111:911:1113:1187:85
LD12:1013:1011:1012:129:8x8:109:913:1187:80
MX12:1112:911:1111:12x11:128:1413:578:74
PD9:1112:1111:109:119:1112:11x10:1113:1185:87
SQD14:1112:1211:1110:1010:814:8x11:982:69
TM12:1010:1112:1311:119:911:109:11x13:1287:87
YB11:1314:1510:1311:1311:135:1311:1312:13x85:106

Spirit of the Game final standings

1. DiscoboyEZ (12)
2. Fischbees (11.875)
3. Sesquidistus (11.71429)
4. F.U.J. (11.375)
5. Moustix (11.14286)
6. Gummibarchen (10.875)
6. Terrible Monkeys (10.875)
6. Londojour (10.875)
7. Prague Devils (10.625)
7. Yellow Block (10.625)
8. emilbuS (10.57143)
9. Compil disc (10.5)

Výsledky women

Final standings

1. YAKA
2. Yellow Fever
3. Matchbox
4. Mantis
5. Outsisters
6. ZUF
7. 3SB
8. Box
11. Donuts
12. CZ Juniors

Spirit women

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

Spirit3SBBOXCZ jun.MASOUTPDWTMWYFZUFMBYAKADonutsScore
3SBx10:1013*:1110:1210:811:98:10
9:9
10:1181:80
BOX10:10x10:1111:1113:1212:1011:1111:1112:1190:87
CZ jun.11:13*x11:1212:1110:1012:1011:1211:978:77
MAS12:1011:1012:11x12:912:1013:1211:1013:1196:83
OUT8:1011:1111:129:12x11:1111:11
10:11
13:1284:90
PDW12:1310:10x11:1112:1011:1112:1212:980:76
TMW9:1110:1210:1211:1111:11x11:1310:972:79
YF10:1210:12x11:1110:13
9:11
12:12
11:12
7:980:92
ZUF10:8
9:9
12:1112:1311:11
11:10
13:1111:11x89:84
MB11:1011:1110:1111:1113:10
11:9
x13:1012:1292:84
YAKA11:1111:1312:1312:1212:12
12:11
10:13x13:1093:95
Donuts11:129:119:129:109:712:1210:13x69:77

Spirit of the Game final standings

1. Mantis (12)
2. YAKA (11.625)
3. Matchbox (11.5)
4. Prague Devils (11.42857)
5. Box (11.25)
6. CZ Juniors (11.14286)
7. ZUF (11.125)
8. Outsisters (10.5)
9. Terrible Monkeys (10.28571)
10. 3SB (10.125)
11. Yellow Fever (10)
12. Donuts (9.85714)

Groups

OAPDFBYBDEZGBMXScorePointsRanking
PDx10:99:1410:1110:810:549:4762
FB9:10x10:1310:89:1010:748:4844
YB14:913:10x11:914:108:760:45101
DEZ11:108:109:11x7:1111:1046:5245
GB8:1010:910:1411:7x9:848:4863
MX5:107:107:810:118:9x37:4806

Help tables for group OA

2 - 3. placePDGBScorePointsRanking
PDx10:810:821
GB8:10x8:1002
4 - 5. placeFBDEZScorePointsRanking
FBx10:810:821
DEZ8:10x8:1002
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
OBTMCDFUJSQDLDemilbusScorePointsRanking
TMx11:88:1115:712:713:759:4082
CD8:11x4:1112:814:812:950:4763
FUJ11:811:4x15:510:914:561:31101
SQD7:158:125:15x6:98:1134:6206
LD7:128:149:109:6x11:844:5044
emilbus7:139:125:1411:88:11x40:5825
WABOXYAKAPDWDonutsYFMBScorePointsRanking
BOXx6:1410:913:57:129:1345:5344
YAKA14:6x15:814:27:1212:962:3782
PDW9:108:15x12:77:1210:1146:5525
Donuts5:132:147:12x3:139:326:5526
YF12:712:712:713:3x12:761:31101
MB13:99:1211:103:97:12x43:5243

Help tables for group WA

3 - 4. placeBOXMBScorePointsRanking
BOXx9:139:1302
MB13:9x13:921
5 - 6. placePDWDonutsScorePointsRanking
PDWx12:712:721
Donuts7:12x7:1202
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
WBTMWOUTZUFCZ jun.MAS3SBScorePointsRanking
TMWx10:159:109:78:147:1043:5625
OUT15:10x12:912:75:168:1352:5563
ZUF10:99:12x13:69:97:848:4454
CZ jun.7:97:126:13x0:135:1125:5806
MAS14:816:59:913:0x10:962:3191
3SB10:713:88:711:59:10x51:3782

Play-off

Quaterfinal

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
08:45 31.1.2016open3Terrible Monkeys (TM)Gummibarchen (GB)12:811:11
08:49 31.1.2016open1Yellow Block (YB)Londojour (LD)10:911:13
09:09 31.1.2016open1F.U.J. (FUJ)Fischbees (FB)15:119:10
09:10 31.1.2016women2Yellow Fever (YF)ZUF (ZUF)12:911:11
09:10 31.1.2016women3Outsisters (OUT)YAKA (YAKA)6:1313:12
09:30 31.1.2016open2Prague Devils (PD)Compil disc (CD)11:109:11
09:50 31.1.2016open2DiscoboyEZ (DEZ)Sesquidistus (SQD)15:1012:12
09:50 31.1.2016women3Box (BOX)Mantis (MAS)9:1010:11
09:57 31.1.2016women13SB (3SB)Matchbox (MB)8:1310:11
10:28 31.1.2016women3Donuts (Donuts)Terrible Monkeys (TMW)9:139:10
10:30 31.1.2016women2Prague Devils (PDW)CZ Juniors (CZ jun.)9:610:10

Semifinal

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:09 31.1.2016open3F.U.J. (FUJ)Prague Devils (PD)14:810:11
11:09 31.1.2016open1Terrible Monkeys (TM)Yellow Block (YB)10:1313:12
11:10 31.1.2016open2Londojour (LD)Gummibarchen (GB)15:99:8
11:45 31.1.2016women1Yellow Fever (YF)Matchbox (MB)12:109:11
11:47 31.1.2016women3Mantis (MAS)YAKA (YAKA)2:413:11
11:50 31.1.2016open2Compil disc (CD)Fischbees (FB)9:1113:13
12:32 31.1.2016women3Box (BOX)Outsisters (OUT)10:1211:11

Crossgame 5-8.p

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
12:25 31.1.2016women13SB (3SB)ZUF (ZUF)9:109:9
12:30 31.1.2016open2DiscoboyEZ (DEZ)emilbuS (emilbus)15:812:12
13:10 31.1.2016women2Prague Devils (PDW)Terrible Monkeys (TMW)14:1311:11
13:10 31.1.2016open1Sesquidistus (SQD)Moustix (MX)5:1514:8

1.place

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:25 31.1.2016women2YAKA (YAKA)Yellow Fever (YF)13:1212:11
16:00 31.1.2016open2F.U.J. (FUJ)Yellow Block (YB)12:1415:14

3.place

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:20 31.1.2016women3Matchbox (MB)Mantis (MAS)10:910:11
14:27 31.1.2016open1Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)9:1510:11

5.place

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:50 31.1.2016open2Londojour (LD)Fischbees (FB)12:1312:12
14:30 31.1.2016women1Outsisters (OUT)ZUF (ZUF)12:1010:11

7.place

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:46 31.1.2016women33SB (3SB)Box (BOX)12:810:10
13:49 31.1.2016open1Compil disc (CD)Gummibarchen (GB)13:79:11

11.place

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:11 31.1.2016women1CZ Juniors (CZ jun.)Donuts (Donuts)2:1511:9

Crossgame 9-12.p

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
10:43 31.1.2016open1Moustix (MX)emilbuS (emilbus)12:1112:9

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
08:30 30.1.2016openOA1Prague Devils (PD)Fischbees (FB)10:99:11
08:30 30.1.2016openOA2Yellow Block (YB)DiscoboyEZ (DEZ)11:911:13
08:30 30.1.2016openOA3Gummibarchen (GB)Moustix (MX)9:812:11
09:05 30.1.2016womenWA1Box (BOX)YAKA (YAKA)6:1411:11
09:05 30.1.2016womenWA2Prague Devils (PDW)Donuts (Donuts)12:712:9
09:05 30.1.2016womenWA3Yellow Fever (YF)Matchbox (MB)12:710:13
09:40 30.1.2016openOA1Yellow Block (YB)Moustix (MX)8:75:13
09:40 30.1.2016openOA2Prague Devils (PD)DiscoboyEZ (DEZ)10:1112:11
09:40 30.1.2016openOA3Gummibarchen (GB)Fischbees (FB)10:910:13
10:15 30.1.2016womenWA1Prague Devils (PDW)YAKA (YAKA)8:1512:12
10:15 30.1.2016womenWA2Box (BOX)Matchbox (MB)9:1311:11
10:15 30.1.2016womenWA3Yellow Fever (YF)Donuts (Donuts)13:37:9
10:50 30.1.2016openOA1Yellow Block (YB)Gummibarchen (GB)14:1011:13
10:50 30.1.2016openOA2Prague Devils (PD)Moustix (MX)10:512:11
10:50 30.1.2016openOA3Fischbees (FB)DiscoboyEZ (DEZ)10:812:13
11:25 30.1.2016womenWA1Box (BOX)Yellow Fever (YF)7:1212:10
11:25 30.1.2016womenWA2Prague Devils (PDW)Matchbox (MB)10:1111:11
11:25 30.1.2016womenWA3Donuts (Donuts)YAKA (YAKA)2:1410:13
12:00 30.1.2016openOA1Yellow Block (YB)Prague Devils (PD)14:911:13
12:00 30.1.2016openOA2Fischbees (FB)Moustix (MX)10:711:11
12:00 30.1.2016openOA3Gummibarchen (GB)DiscoboyEZ (DEZ)11:711:12
12:35 30.1.2016womenWA1Box (BOX)Prague Devils (PDW)10:913:12
12:35 30.1.2016womenWA2Yellow Fever (YF)YAKA (YAKA)12:712:12
12:35 30.1.2016womenWA3Donuts (Donuts)Matchbox (MB)9:312:12
13:10 30.1.2016openOA1Prague Devils (PD)Gummibarchen (GB)10:89:11
13:10 30.1.2016openOA2Yellow Block (YB)Fischbees (FB)13:1010:13
13:10 30.1.2016openOA3DiscoboyEZ (DEZ)Moustix (MX)11:1011:12
13:45 30.1.2016womenWA1Prague Devils (PDW)Yellow Fever (YF)7:1212:10
13:45 30.1.2016womenWA2Box (BOX)Donuts (Donuts)13:512:11
13:45 30.1.2016womenWA3YAKA (YAKA)Matchbox (MB)12:910:13
14:20 30.1.2016openOB1Terrible Monkeys (TM)Compil disc (CD)11:812:10
14:20 30.1.2016openOB2F.U.J. (FUJ)Sesquidistus (SQD)15:510:10
14:20 30.1.2016openOB3Londojour (LD)emilbuS (emilbus)11:813:10
14:55 30.1.2016womenWB1Terrible Monkeys (TMW)Outsisters (OUT)10:1511:11
14:55 30.1.2016womenWB2ZUF (ZUF)CZ Juniors (CZ jun.)13:612:11
14:55 30.1.2016womenWB3Mantis (MAS)3SB (3SB)10:912:10
15:30 30.1.2016openOB1F.U.J. (FUJ)emilbuS (emilbus)14:511:10
15:30 30.1.2016openOB2Terrible Monkeys (TM)Sesquidistus (SQD)15:79:11
15:30 30.1.2016openOB3Londojour (LD)Compil disc (CD)8:1412:10
16:05 30.1.2016womenWB1Mantis (MAS)CZ Juniors (CZ jun.)13:012:11
16:05 30.1.2016womenWB2Terrible Monkeys (TMW)3SB (3SB)7:109:11
16:05 30.1.2016womenWB3ZUF (ZUF)Outsisters (OUT)9:1211:11
16:40 30.1.2016openOB1F.U.J. (FUJ)Londojour (LD)10:910:11
16:40 30.1.2016openOB2Terrible Monkeys (TM)emilbuS (emilbus)13:710:11
16:40 30.1.2016openOB3Compil disc (CD)Sesquidistus (SQD)12:811:14
17:15 30.1.2016womenWB1Mantis (MAS)ZUF (ZUF)9:913:12
17:15 30.1.2016womenWB2Terrible Monkeys (TMW)CZ Juniors (CZ jun.)9:710:12
17:15 30.1.2016womenWB3Outsisters (OUT)3SB (3SB)8:138:10
17:50 30.1.2016openOB1F.U.J. (FUJ)Terrible Monkeys (TM)11:813:12
17:50 30.1.2016openOB2Compil disc (CD)emilbuS (emilbus)12:910:11
17:50 30.1.2016openOB3Londojour (LD)Sesquidistus (SQD)9:68:10
18:25 30.1.2016womenWB1Mantis (MAS)Terrible Monkeys (TMW)14:812:10
18:25 30.1.2016womenWB2ZUF (ZUF)3SB (3SB)7:810:8
18:25 30.1.2016womenWB3Outsisters (OUT)CZ Juniors (CZ jun.)12:711:12
19:00 30.1.2016openOB1Terrible Monkeys (TM)Londojour (LD)12:79:9
19:00 30.1.2016openOB2F.U.J. (FUJ)Compil disc (CD)11:413:10
19:00 30.1.2016openOB3Sesquidistus (SQD)emilbuS (emilbus)8:1111:11
19:35 30.1.2016womenWB1Terrible Monkeys (TMW)ZUF (ZUF)9:1011:13
19:35 30.1.2016womenWB2Mantis (MAS)Outsisters (OUT)16:512:9
19:35 30.1.2016womenWB33SB (3SB)CZ Juniors (CZ jun.)11:513*:11
08:45 31.1.2016openQuaterfinal3Terrible Monkeys (TM)Gummibarchen (GB)12:811:11
08:49 31.1.2016openQuaterfinal1Yellow Block (YB)Londojour (LD)10:911:13
09:09 31.1.2016openQuaterfinal1F.U.J. (FUJ)Fischbees (FB)15:119:10
09:10 31.1.2016womenQuaterfinal2Yellow Fever (YF)ZUF (ZUF)12:911:11
09:10 31.1.2016womenQuaterfinal3Outsisters (OUT)YAKA (YAKA)6:1313:12
09:30 31.1.2016openQuaterfinal2Prague Devils (PD)Compil disc (CD)11:109:11
09:50 31.1.2016openQuaterfinal2DiscoboyEZ (DEZ)Sesquidistus (SQD)15:1012:12
09:50 31.1.2016womenQuaterfinal3Box (BOX)Mantis (MAS)9:1010:11
09:57 31.1.2016womenQuaterfinal13SB (3SB)Matchbox (MB)8:1310:11
10:28 31.1.2016womenQuaterfinal3Donuts (Donuts)Terrible Monkeys (TMW)9:139:10
10:30 31.1.2016womenQuaterfinal2Prague Devils (PDW)CZ Juniors (CZ jun.)9:610:10
10:43 31.1.2016openCrossgame 9-12.p1Moustix (MX)emilbuS (emilbus)12:1112:9
11:09 31.1.2016openSemifinal3F.U.J. (FUJ)Prague Devils (PD)14:810:11
11:09 31.1.2016openSemifinal1Terrible Monkeys (TM)Yellow Block (YB)10:1313:12
11:10 31.1.2016openSemifinal2Londojour (LD)Gummibarchen (GB)15:99:8
11:45 31.1.2016womenSemifinal1Yellow Fever (YF)Matchbox (MB)12:109:11
11:47 31.1.2016womenSemifinal3Mantis (MAS)YAKA (YAKA)2:413:11
11:50 31.1.2016openSemifinal2Compil disc (CD)Fischbees (FB)9:1113:13
12:25 31.1.2016womenCrossgame 5-8.p13SB (3SB)ZUF (ZUF)9:109:9
12:30 31.1.2016openCrossgame 5-8.p2DiscoboyEZ (DEZ)emilbuS (emilbus)15:812:12
12:32 31.1.2016womenSemifinal3Box (BOX)Outsisters (OUT)10:1211:11
13:10 31.1.2016womenCrossgame 5-8.p2Prague Devils (PDW)Terrible Monkeys (TMW)14:1311:11
13:10 31.1.2016openCrossgame 5-8.p1Sesquidistus (SQD)Moustix (MX)5:1514:8
13:11 31.1.2016women11.place1CZ Juniors (CZ jun.)Donuts (Donuts)2:1511:9
13:46 31.1.2016women7.place33SB (3SB)Box (BOX)12:810:10
13:49 31.1.2016open7.place1Compil disc (CD)Gummibarchen (GB)13:79:11
13:50 31.1.2016open5.place2Londojour (LD)Fischbees (FB)12:1312:12
14:20 31.1.2016women3.place3Matchbox (MB)Mantis (MAS)10:910:11
14:27 31.1.2016open3.place1Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)9:1510:11
14:30 31.1.2016women5.place1Outsisters (OUT)ZUF (ZUF)12:1010:11
15:25 31.1.2016women1.place2YAKA (YAKA)Yellow Fever (YF)13:1212:11
16:00 31.1.2016open1.place2F.U.J. (FUJ)Yellow Block (YB)12:1415:14
Poslat odkaz na e-mail