spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Budoucí turnaje
Final Four, 22.06.2024
MČR mixed - 1. liga, 08.06.2024
MČR mixed - 2. liga, 08.06.2024
Kvalifikace MČR mix - západ, 25.05.2024
Kvalifikace MČR mix - východ, 25.05.2024
JMČR U20 open, 13.04.2024
JMČR U20 women, 13.04.2024
Plážové MČR women, 16.03.2024
Finále HMČR open - 2.liga, 24.02.2024
Finále HMČR women - 2.liga, 24.02.2024
Finále HMČR open - 3.liga, 24.02.2024
Finále HMČR open - 1.liga, 24.02.2024
Finále HMČR women - 1.liga, 24.02.2024

Prague Winter

Výsledky open

Výsledné pořadí turnaje

1. Yellow Block
2. F.U.J.
3. Terrible Monkeys
4. Prague Devils
5. Fischbees
6. Londojour
7. Compil disc
8. Gummibarchen

Další umístění je zobrazené níže v tabulkách skupin o umístění.

Spirit open

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritCDDEZemilbusFUJFBGBLDMXPDSQDTMYBSkóre
CDx10:1110:1313:139:1110:1211:911:1410:1284:95
DEZx12:1213:1212:1111:1211:1212:1213:1184:82
emilbus11:1012:12x10:1110:139:1211:1111:1074:79
FUJ13:1011:10x9:1010:1110:1110:1013:1215:1491:88
FB13:1312:1310:9x13:1012:1211:1111:913:1095:87
GB11:911:1210:13x8:912:1111:911:1113:1187:85
LD12:1013:1011:1012:129:8x8:109:913:1187:80
MX12:1112:911:1111:12x11:128:1413:578:74
PD9:1112:1111:109:119:1112:11x10:1113:1185:87
SQD14:1112:1211:1110:1010:814:8x11:982:69
TM12:1010:1112:1311:119:911:109:11x13:1287:87
YB11:1314:1510:1311:1311:135:1311:1312:13x85:106

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. DiscoboyEZ (12)
2. Fischbees (11.875)
3. Sesquidistus (11.71429)
4. F.U.J. (11.375)
5. Moustix (11.14286)
6. Gummibarchen (10.875)
6. Terrible Monkeys (10.875)
6. Londojour (10.875)
7. Prague Devils (10.625)
7. Yellow Block (10.625)
8. emilbuS (10.57143)
9. Compil disc (10.5)

Výsledky women

Výsledné pořadí turnaje

1. YAKA
2. Yellow Fever
3. Matchbox
4. Mantis
5. Outsisters
6. ZUF
7. 3SB
8. Box
11. Donuts
12. CZ Juniors

Spirit women

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SBBOXCZ jun.MASOUTPDWTMWYFZUFMBYAKADonutsSkóre
3SBx10:1013*:1110:1210:811:98:10
9:9
10:1181:80
BOX10:10x10:1111:1113:1212:1011:1111:1112:1190:87
CZ jun.11:13*x11:1212:1110:1012:1011:1211:978:77
MAS12:1011:1012:11x12:912:1013:1211:1013:1196:83
OUT8:1011:1111:129:12x11:1111:11
10:11
13:1284:90
PDW12:1310:10x11:1112:1011:1112:1212:980:76
TMW9:1110:1210:1211:1111:11x11:1310:972:79
YF10:1210:12x11:1110:13
9:11
12:12
11:12
7:980:92
ZUF10:8
9:9
12:1112:1311:11
11:10
13:1111:11x89:84
MB11:1011:1110:1111:1113:10
11:9
x13:1012:1292:84
YAKA11:1111:1312:1312:1212:12
12:11
10:13x13:1093:95
Donuts11:129:119:129:109:712:1210:13x69:77

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Mantis (12)
2. YAKA (11.625)
3. Matchbox (11.5)
4. Prague Devils (11.42857)
5. Box (11.25)
6. CZ Juniors (11.14286)
7. ZUF (11.125)
8. Outsisters (10.5)
9. Terrible Monkeys (10.28571)
10. 3SB (10.125)
11. Yellow Fever (10)
12. Donuts (9.85714)

Skupiny

OAPDFBYBDEZGBMXSkóreBodyPořadí
PDx10:99:1410:1110:810:549:4762
FB9:10x10:1310:89:1010:748:4844
YB14:913:10x11:914:108:760:45101
DEZ11:108:109:11x7:1111:1046:5245
GB8:1010:910:1411:7x9:848:4863
MX5:107:107:810:118:9x37:4806

Pomocné tabulky pro skupinu OA

2 - 3. místoPDGBSkóreBodyPořadí
PDx10:810:821
GB8:10x8:1002
4 - 5. místoFBDEZSkóreBodyPořadí
FBx10:810:821
DEZ8:10x8:1002
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
OBTMCDFUJSQDLDemilbusSkóreBodyPořadí
TMx11:88:1115:712:713:759:4082
CD8:11x4:1112:814:812:950:4763
FUJ11:811:4x15:510:914:561:31101
SQD7:158:125:15x6:98:1134:6206
LD7:128:149:109:6x11:844:5044
emilbus7:139:125:1411:88:11x40:5825
WABOXYAKAPDWDonutsYFMBSkóreBodyPořadí
BOXx6:1410:913:57:129:1345:5344
YAKA14:6x15:814:27:1212:962:3782
PDW9:108:15x12:77:1210:1146:5525
Donuts5:132:147:12x3:139:326:5526
YF12:712:712:713:3x12:761:31101
MB13:99:1211:103:97:12x43:5243

Pomocné tabulky pro skupinu WA

3 - 4. místoBOXMBSkóreBodyPořadí
BOXx9:139:1302
MB13:9x13:921
5 - 6. místoPDWDonutsSkóreBodyPořadí
PDWx12:712:721
Donuts7:12x7:1202
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
WBTMWOUTZUFCZ jun.MAS3SBSkóreBodyPořadí
TMWx10:159:109:78:147:1043:5625
OUT15:10x12:912:75:168:1352:5563
ZUF10:99:12x13:69:97:848:4454
CZ jun.7:97:126:13x0:135:1125:5806
MAS14:816:59:913:0x10:962:3191
3SB10:713:88:711:59:10x51:3782

Play-off

Quaterfinal

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:45 31.1.2016open3Terrible Monkeys (TM)Gummibarchen (GB)12:811:11
08:49 31.1.2016open1Yellow Block (YB)Londojour (LD)10:911:13
09:09 31.1.2016open1F.U.J. (FUJ)Fischbees (FB)15:119:10
09:10 31.1.2016women2Yellow Fever (YF)ZUF (ZUF)12:911:11
09:10 31.1.2016women3Outsisters (OUT)YAKA (YAKA)6:1313:12
09:30 31.1.2016open2Prague Devils (PD)Compil disc (CD)11:109:11
09:50 31.1.2016open2DiscoboyEZ (DEZ)Sesquidistus (SQD)15:1012:12
09:50 31.1.2016women3Box (BOX)Mantis (MAS)9:1010:11
09:57 31.1.2016women13SB (3SB)Matchbox (MB)8:1310:11
10:28 31.1.2016women3Donuts (Donuts)Terrible Monkeys (TMW)9:139:10
10:30 31.1.2016women2Prague Devils (PDW)CZ Juniors (CZ jun.)9:610:10

Semifinal

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:09 31.1.2016open3F.U.J. (FUJ)Prague Devils (PD)14:810:11
11:09 31.1.2016open1Terrible Monkeys (TM)Yellow Block (YB)10:1313:12
11:10 31.1.2016open2Londojour (LD)Gummibarchen (GB)15:99:8
11:45 31.1.2016women1Yellow Fever (YF)Matchbox (MB)12:109:11
11:47 31.1.2016women3Mantis (MAS)YAKA (YAKA)2:413:11
11:50 31.1.2016open2Compil disc (CD)Fischbees (FB)9:1113:13
12:32 31.1.2016women3Box (BOX)Outsisters (OUT)10:1211:11

Crossgame 5-8.p

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:25 31.1.2016women13SB (3SB)ZUF (ZUF)9:109:9
12:30 31.1.2016open2DiscoboyEZ (DEZ)emilbuS (emilbus)15:812:12
13:10 31.1.2016women2Prague Devils (PDW)Terrible Monkeys (TMW)14:1311:11
13:10 31.1.2016open1Sesquidistus (SQD)Moustix (MX)5:1514:8

1.place

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:25 31.1.2016women2YAKA (YAKA)Yellow Fever (YF)13:1212:11
16:00 31.1.2016open2F.U.J. (FUJ)Yellow Block (YB)12:1415:14

3.place

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:20 31.1.2016women3Matchbox (MB)Mantis (MAS)10:910:11
14:27 31.1.2016open1Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)9:1510:11

5.place

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:50 31.1.2016open2Londojour (LD)Fischbees (FB)12:1312:12
14:30 31.1.2016women1Outsisters (OUT)ZUF (ZUF)12:1010:11

7.place

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:46 31.1.2016women33SB (3SB)Box (BOX)12:810:10
13:49 31.1.2016open1Compil disc (CD)Gummibarchen (GB)13:79:11

11.place

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:11 31.1.2016women1CZ Juniors (CZ jun.)Donuts (Donuts)2:1511:9

Crossgame 9-12.p

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:43 31.1.2016open1Moustix (MX)emilbuS (emilbus)12:1112:9

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:30 30.1.2016openOA1Prague Devils (PD)Fischbees (FB)10:99:11
08:30 30.1.2016openOA2Yellow Block (YB)DiscoboyEZ (DEZ)11:911:13
08:30 30.1.2016openOA3Gummibarchen (GB)Moustix (MX)9:812:11
09:05 30.1.2016womenWA1Box (BOX)YAKA (YAKA)6:1411:11
09:05 30.1.2016womenWA2Prague Devils (PDW)Donuts (Donuts)12:712:9
09:05 30.1.2016womenWA3Yellow Fever (YF)Matchbox (MB)12:710:13
09:40 30.1.2016openOA1Yellow Block (YB)Moustix (MX)8:75:13
09:40 30.1.2016openOA2Prague Devils (PD)DiscoboyEZ (DEZ)10:1112:11
09:40 30.1.2016openOA3Gummibarchen (GB)Fischbees (FB)10:910:13
10:15 30.1.2016womenWA1Prague Devils (PDW)YAKA (YAKA)8:1512:12
10:15 30.1.2016womenWA2Box (BOX)Matchbox (MB)9:1311:11
10:15 30.1.2016womenWA3Yellow Fever (YF)Donuts (Donuts)13:37:9
10:50 30.1.2016openOA1Yellow Block (YB)Gummibarchen (GB)14:1011:13
10:50 30.1.2016openOA2Prague Devils (PD)Moustix (MX)10:512:11
10:50 30.1.2016openOA3Fischbees (FB)DiscoboyEZ (DEZ)10:812:13
11:25 30.1.2016womenWA1Box (BOX)Yellow Fever (YF)7:1212:10
11:25 30.1.2016womenWA2Prague Devils (PDW)Matchbox (MB)10:1111:11
11:25 30.1.2016womenWA3Donuts (Donuts)YAKA (YAKA)2:1410:13
12:00 30.1.2016openOA1Yellow Block (YB)Prague Devils (PD)14:911:13
12:00 30.1.2016openOA2Fischbees (FB)Moustix (MX)10:711:11
12:00 30.1.2016openOA3Gummibarchen (GB)DiscoboyEZ (DEZ)11:711:12
12:35 30.1.2016womenWA1Box (BOX)Prague Devils (PDW)10:913:12
12:35 30.1.2016womenWA2Yellow Fever (YF)YAKA (YAKA)12:712:12
12:35 30.1.2016womenWA3Donuts (Donuts)Matchbox (MB)9:312:12
13:10 30.1.2016openOA1Prague Devils (PD)Gummibarchen (GB)10:89:11
13:10 30.1.2016openOA2Yellow Block (YB)Fischbees (FB)13:1010:13
13:10 30.1.2016openOA3DiscoboyEZ (DEZ)Moustix (MX)11:1011:12
13:45 30.1.2016womenWA1Prague Devils (PDW)Yellow Fever (YF)7:1212:10
13:45 30.1.2016womenWA2Box (BOX)Donuts (Donuts)13:512:11
13:45 30.1.2016womenWA3YAKA (YAKA)Matchbox (MB)12:910:13
14:20 30.1.2016openOB1Terrible Monkeys (TM)Compil disc (CD)11:812:10
14:20 30.1.2016openOB2F.U.J. (FUJ)Sesquidistus (SQD)15:510:10
14:20 30.1.2016openOB3Londojour (LD)emilbuS (emilbus)11:813:10
14:55 30.1.2016womenWB1Terrible Monkeys (TMW)Outsisters (OUT)10:1511:11
14:55 30.1.2016womenWB2ZUF (ZUF)CZ Juniors (CZ jun.)13:612:11
14:55 30.1.2016womenWB3Mantis (MAS)3SB (3SB)10:912:10
15:30 30.1.2016openOB1F.U.J. (FUJ)emilbuS (emilbus)14:511:10
15:30 30.1.2016openOB2Terrible Monkeys (TM)Sesquidistus (SQD)15:79:11
15:30 30.1.2016openOB3Londojour (LD)Compil disc (CD)8:1412:10
16:05 30.1.2016womenWB1Mantis (MAS)CZ Juniors (CZ jun.)13:012:11
16:05 30.1.2016womenWB2Terrible Monkeys (TMW)3SB (3SB)7:109:11
16:05 30.1.2016womenWB3ZUF (ZUF)Outsisters (OUT)9:1211:11
16:40 30.1.2016openOB1F.U.J. (FUJ)Londojour (LD)10:910:11
16:40 30.1.2016openOB2Terrible Monkeys (TM)emilbuS (emilbus)13:710:11
16:40 30.1.2016openOB3Compil disc (CD)Sesquidistus (SQD)12:811:14
17:15 30.1.2016womenWB1Mantis (MAS)ZUF (ZUF)9:913:12
17:15 30.1.2016womenWB2Terrible Monkeys (TMW)CZ Juniors (CZ jun.)9:710:12
17:15 30.1.2016womenWB3Outsisters (OUT)3SB (3SB)8:138:10
17:50 30.1.2016openOB1F.U.J. (FUJ)Terrible Monkeys (TM)11:813:12
17:50 30.1.2016openOB2Compil disc (CD)emilbuS (emilbus)12:910:11
17:50 30.1.2016openOB3Londojour (LD)Sesquidistus (SQD)9:68:10
18:25 30.1.2016womenWB1Mantis (MAS)Terrible Monkeys (TMW)14:812:10
18:25 30.1.2016womenWB2ZUF (ZUF)3SB (3SB)7:810:8
18:25 30.1.2016womenWB3Outsisters (OUT)CZ Juniors (CZ jun.)12:711:12
19:00 30.1.2016openOB1Terrible Monkeys (TM)Londojour (LD)12:79:9
19:00 30.1.2016openOB2F.U.J. (FUJ)Compil disc (CD)11:413:10
19:00 30.1.2016openOB3Sesquidistus (SQD)emilbuS (emilbus)8:1111:11
19:35 30.1.2016womenWB1Terrible Monkeys (TMW)ZUF (ZUF)9:1011:13
19:35 30.1.2016womenWB2Mantis (MAS)Outsisters (OUT)16:512:9
19:35 30.1.2016womenWB33SB (3SB)CZ Juniors (CZ jun.)11:513*:11
08:45 31.1.2016openQuaterfinal3Terrible Monkeys (TM)Gummibarchen (GB)12:811:11
08:49 31.1.2016openQuaterfinal1Yellow Block (YB)Londojour (LD)10:911:13
09:09 31.1.2016openQuaterfinal1F.U.J. (FUJ)Fischbees (FB)15:119:10
09:10 31.1.2016womenQuaterfinal2Yellow Fever (YF)ZUF (ZUF)12:911:11
09:10 31.1.2016womenQuaterfinal3Outsisters (OUT)YAKA (YAKA)6:1313:12
09:30 31.1.2016openQuaterfinal2Prague Devils (PD)Compil disc (CD)11:109:11
09:50 31.1.2016openQuaterfinal2DiscoboyEZ (DEZ)Sesquidistus (SQD)15:1012:12
09:50 31.1.2016womenQuaterfinal3Box (BOX)Mantis (MAS)9:1010:11
09:57 31.1.2016womenQuaterfinal13SB (3SB)Matchbox (MB)8:1310:11
10:28 31.1.2016womenQuaterfinal3Donuts (Donuts)Terrible Monkeys (TMW)9:139:10
10:30 31.1.2016womenQuaterfinal2Prague Devils (PDW)CZ Juniors (CZ jun.)9:610:10
10:43 31.1.2016openCrossgame 9-12.p1Moustix (MX)emilbuS (emilbus)12:1112:9
11:09 31.1.2016openSemifinal3F.U.J. (FUJ)Prague Devils (PD)14:810:11
11:09 31.1.2016openSemifinal1Terrible Monkeys (TM)Yellow Block (YB)10:1313:12
11:10 31.1.2016openSemifinal2Londojour (LD)Gummibarchen (GB)15:99:8
11:45 31.1.2016womenSemifinal1Yellow Fever (YF)Matchbox (MB)12:109:11
11:47 31.1.2016womenSemifinal3Mantis (MAS)YAKA (YAKA)2:413:11
11:50 31.1.2016openSemifinal2Compil disc (CD)Fischbees (FB)9:1113:13
12:25 31.1.2016womenCrossgame 5-8.p13SB (3SB)ZUF (ZUF)9:109:9
12:30 31.1.2016openCrossgame 5-8.p2DiscoboyEZ (DEZ)emilbuS (emilbus)15:812:12
12:32 31.1.2016womenSemifinal3Box (BOX)Outsisters (OUT)10:1211:11
13:10 31.1.2016womenCrossgame 5-8.p2Prague Devils (PDW)Terrible Monkeys (TMW)14:1311:11
13:10 31.1.2016openCrossgame 5-8.p1Sesquidistus (SQD)Moustix (MX)5:1514:8
13:11 31.1.2016women11.place1CZ Juniors (CZ jun.)Donuts (Donuts)2:1511:9
13:46 31.1.2016women7.place33SB (3SB)Box (BOX)12:810:10
13:49 31.1.2016open7.place1Compil disc (CD)Gummibarchen (GB)13:79:11
13:50 31.1.2016open5.place2Londojour (LD)Fischbees (FB)12:1312:12
14:20 31.1.2016women3.place3Matchbox (MB)Mantis (MAS)10:910:11
14:27 31.1.2016open3.place1Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)9:1510:11
14:30 31.1.2016women5.place1Outsisters (OUT)ZUF (ZUF)12:1010:11
15:25 31.1.2016women1.place2YAKA (YAKA)Yellow Fever (YF)13:1212:11
16:00 31.1.2016open1.place2F.U.J. (FUJ)Yellow Block (YB)12:1415:14
Poslat odkaz na e-mail