spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Current tournaments
JHMČR, 28.01.2023
Past tournaments

Halove mistrovstvi CR mixed

All teams

Divize mixed

3SB A (3SB A) České Budějovice
Atrofované ruce A (AT A) Plzeň
Chupacabras (CHUP) Žďár nad Sázavou
F.U.J. (FUJ) Prague
Frkot (FRK) Olomouc
Kulatá šachovnice A (KS A) Hradec Králové
Left Overs A (LO A) Brno
PeaceEgg (PE) Písek
Prague Devils A (PD A) Prague
Žlutá Zimnice A (ZZ A) Prague

Výsledky mixed

Final standings

1. 3SB A
2. F.U.J.
3. Žlutá Zimnice A
4. Chupacabras
5. Prague Devils A
6. Kulatá šachovnice A
7. Left Overs A
8. Frkot
9. PeaceEgg
10. Atrofované ruce A

Spirit mixed

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

SpiritPD APEFUJLO AFRKKS A3SB AAT ACHUPZZ AScore
PD Ax11:129:1212:12
14*:13
11:1213:1213:1083:83
PEx14:139:1111:11*9:129:1112:1164:69
FUJ13:14x13:1012:1213*:1312:10
13:13
12:1288:84
LO A12:1111:910:13x11:1011:13*11:1111:1211:988:88
FRK12:911*:1110:11x12:12
12:11
10:1210:1010:1387:89
KS A12:12
13:14*
12:1212:12
11:12
x13:1312:14*85:89
3SB A12:1113:13*13*:1112:1013:13x12:1212:1187:81
AT A12:1312:911:1110:1014*:1212:12x71:67
CHUP11:910:12
13:13
12:1113:10x11:12
12:11
82:78
ZZ A10:1311:1212:129:1111:1212:11
11:12
x76:83

Spirit of the Game final standings

1. F.U.J. (12.57143)
2. 3SB A (12.42857)
3. Kulatá šachovnice A (12.14286)
4. Prague Devils A (11.85714)
5. Atrofované ruce A (11.83333)
6. Chupacabras (11.71429)
7. Left Overs A (11)
8. Frkot (10.875)
9. Žlutá Zimnice A (10.85714)
10. PeaceEgg (10.66667)

Groups

APD AFRK3SB AAT AKS AScorePointsRanking
PD Ax13:1210:1115:810:1248:4343
FRK12:13x10:1114:1111:1347:4824
3SB A11:1011:10x16:712:750:3481
AT A8:1511:147:16x9:1035:5505
KS A12:1013:117:1210:9x42:4262
BCHUPPEZZ AFUJLO AScorePointsRanking
CHUPx12:68:711:614:745:2681
PE6:12x11:1010:1112:1339:4625
ZZ A7:810:11x11:1015:643:3542
FUJ6:1111:1010:11x13:1240:4443
LO A7:1413:126:1512:13x38:5424

Help tables for group B

2 - 3. placeZZ AFUJScorePointsRanking
ZZ Ax11:1011:1021
FUJ10:11x10:1102
4 - 5. placePELO AScorePointsRanking
PEx12:1312:1302
LO A13:12x13:1221
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí

TOP 10 players (according to average per match)

#TeamName, surnameSATmatchesØ points per match
88Prague Devils AMilan Vodehnal29134276
25PeaceEggPetr Hrych9263565.83
51FrkotLucie Schönová27174485.5
233SB AJiří Svatoš20173775.29
17Kulatá šachovnice ADominik Hataš2763374.71
15FrkotMichael Hron5293484.25
38PeaceEggRadim Maňák9162564.17
47Prague Devils AOndřej Srb15142974.14
9Prague Devils AFrantišek Fencl5242974.14
25Left Overs AJakub Vondra15183384.13

Play-off

Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2)

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:00 15.1.2017mixed1Frkot (FRK)PeaceEgg (PE)12:811*:11
09:35 15.1.2017mixed1Left Overs A (LO A)Atrofované ruce A (AT A)13:1011:11

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
10:10 15.1.2017mixed1Žlutá Zimnice A (ZZ A)Prague Devils A (PD A)12:810:13
10:40 15.1.2017mixed1Kulatá šachovnice A (KS A)F.U.J. (FUJ)11:1212:12
11:15 15.1.2017mixed13SB A (3SB A)Left Overs A (LO A)16:913*:11
11:50 15.1.2017mixed1Chupacabras (CHUP)Frkot (FRK)13:913:10

Křížový zápas 5-8. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:00 15.1.2017mixed1Left Overs A (LO A)Prague Devils A (PD A)8:1512:11
13:30 15.1.2017mixed1Frkot (FRK)Kulatá šachovnice A (KS A)9:1112:11

Semifinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:05 15.1.2017mixed13SB A (3SB A)Žlutá Zimnice A (ZZ A)13:1012:11
14:40 15.1.2017mixed1Chupacabras (CHUP)F.U.J. (FUJ)9:1013:13

O 9. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
12:25 15.1.2017mixed1PeaceEgg (PE)Atrofované ruce A (AT A)12:119:12

O 7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:15 15.1.2017mixed1Left Overs A (LO A)Frkot (FRK)12:911:10

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:50 15.1.2017mixed1Prague Devils A (PD A)Kulatá šachovnice A (KS A)13:1114*:13

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
16:20 15.1.2017mixed1Žlutá Zimnice A (ZZ A)Chupacabras (CHUP)12:911:12

O 1. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
16:55 15.1.2017mixed13SB A (3SB A)F.U.J. (FUJ)11:913:13*

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
08:30 14.1.2017mixedA1Prague Devils A (PD A)Frkot (FRK)13:129:12
09:03 14.1.2017mixedA13SB A (3SB A)Atrofované ruce A (AT A)16:712:12
09:36 14.1.2017mixedA1Prague Devils A (PD A)Kulatá šachovnice A (KS A)10:1212:12
10:09 14.1.2017mixedA1Atrofované ruce A (AT A)Frkot (FRK)11:1410:10
10:42 14.1.2017mixedA13SB A (3SB A)Kulatá šachovnice A (KS A)12:713:13
11:15 14.1.2017mixedA1Prague Devils A (PD A)Atrofované ruce A (AT A)15:813:12
11:48 14.1.2017mixedA13SB A (3SB A)Frkot (FRK)11:1012:10
12:21 14.1.2017mixedA1Kulatá šachovnice A (KS A)Atrofované ruce A (AT A)10:912:14*
12:54 14.1.2017mixedA1Prague Devils A (PD A)3SB A (3SB A)10:1111:12
13:27 14.1.2017mixedA1Kulatá šachovnice A (KS A)Frkot (FRK)13:1112:12
14:00 14.1.2017mixedB1Chupacabras (CHUP)PeaceEgg (PE)12:611:9
14:33 14.1.2017mixedB1Žlutá Zimnice A (ZZ A)F.U.J. (FUJ)11:1012:12
15:06 14.1.2017mixedB1Chupacabras (CHUP)Left Overs A (LO A)14:712:11
15:39 14.1.2017mixedB1F.U.J. (FUJ)PeaceEgg (PE)11:1013:14
16:12 14.1.2017mixedB1Žlutá Zimnice A (ZZ A)Left Overs A (LO A)15:69:11
16:45 14.1.2017mixedB1Chupacabras (CHUP)F.U.J. (FUJ)11:610:12
17:18 14.1.2017mixedB1Žlutá Zimnice A (ZZ A)PeaceEgg (PE)10:1111:12
17:51 14.1.2017mixedB1Left Overs A (LO A)F.U.J. (FUJ)12:1310:13
18:24 14.1.2017mixedB1Chupacabras (CHUP)Žlutá Zimnice A (ZZ A)8:711:12
18:57 14.1.2017mixedB1Left Overs A (LO A)PeaceEgg (PE)13:1211:9
09:00 15.1.2017mixedBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1Frkot (FRK)PeaceEgg (PE)12:811*:11
09:35 15.1.2017mixedBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1Left Overs A (LO A)Atrofované ruce A (AT A)13:1011:11
10:10 15.1.2017mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Žlutá Zimnice A (ZZ A)Prague Devils A (PD A)12:810:13
10:40 15.1.2017mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Kulatá šachovnice A (KS A)F.U.J. (FUJ)11:1212:12
11:15 15.1.2017mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)13SB A (3SB A)Left Overs A (LO A)16:913*:11
11:50 15.1.2017mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Chupacabras (CHUP)Frkot (FRK)13:913:10
12:25 15.1.2017mixedO 9. místo1PeaceEgg (PE)Atrofované ruce A (AT A)12:119:12
13:00 15.1.2017mixedKřížový zápas 5-8. místo1Left Overs A (LO A)Prague Devils A (PD A)8:1512:11
13:30 15.1.2017mixedKřížový zápas 5-8. místo1Frkot (FRK)Kulatá šachovnice A (KS A)9:1112:11
14:05 15.1.2017mixedSemifinále13SB A (3SB A)Žlutá Zimnice A (ZZ A)13:1012:11
14:40 15.1.2017mixedSemifinále1Chupacabras (CHUP)F.U.J. (FUJ)9:1013:13
15:15 15.1.2017mixedO 7. místo1Left Overs A (LO A)Frkot (FRK)12:911:10
15:50 15.1.2017mixedO 5. místo1Prague Devils A (PD A)Kulatá šachovnice A (KS A)13:1114*:13
16:20 15.1.2017mixedO 3. místo1Žlutá Zimnice A (ZZ A)Chupacabras (CHUP)12:911:12
16:55 15.1.2017mixedO 1. místo13SB A (3SB A)F.U.J. (FUJ)11:913:13*
Poslat odkaz na e-mail