spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Past tournaments

HMR Open a Zeny

Výsledky open

Final standings

1. Chupacabras
2. Žlutá Zimnice
3. Východní blok
4. 3SB A
5. Kulatá šachovnice A
6. Terrible Monkeys A
7. Prague Devils A
8. TIOS
9. Left Overs
10. Atrofované ruce A

Spirit open

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

SpiritLO3SBAZZTM ATIOSPD ACHUPKS AAT AVBScore
LOx12:1211:1011:1012:1014*:1212:1172:65
3SBA12:12x12:10
14:12
12:12
10:9
11:1113:1284:78
ZZ10:1110:12
12:14
x12:1311:1212:1112:1479:87
TM A13:12x13:12*12:1311:11
14:14
12:1212:1187:85
TIOS10:1112:12
9:10
12:1112*:13x10:12
12:13
13:1190:93
PD A10:1211:1111:1212:10
13:12
x11:1213:1281:81
CHUP14:1213:12x12:13
14*:13
12:1012:13
13:11
90:84
KS A12:14*11:11
14:14
12:1113:12
13:14*
x11:1212:1398:101
AT A11:1212:1211:1310:1212:11x11:967:69
VB12:1311:1212:1313:12
11:13
13:129:11x81:86

Spirit of the Game final standings

1. Chupacabras (12.85714)
2. Terrible Monkeys A (12.42857)
3. Kulatá šachovnice A (12.25)
4. Left Overs (12)
4. 3SB A (12)
5. Východní blok (11.57143)
5. Prague Devils A (11.57143)
6. Žlutá Zimnice (11.28571)
7. TIOS (11.25)
8. Atrofované ruce A (11.16667)

Výsledky women

Final standings

1. Žlutá Zimnice (women)
2. Velká Morava
3. 3SB A (women)
4. Východní blok (women) A
5. Prague Devils (women)
6. Atrofované ruce (women) A
7. F.U.J. (women)
8. PeaceEgg (women)
9. Terrible Monkeys (women)
10. Pražská 7 (women)

Spirit women

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

Spirit3SBw AFUJwTMwZZwPEwPDwVBw AP7wVMwATw AScore
3SBw Ax11:1012:1012:1114:12
13:11
13*:1110:1185:76
FUJw10:11x12:1212*:1311:1111:1111:1211:1078:80
TMw10:1212:12x11:1111:12
10:10
11:1065:67
ZZw13:12*x11:1012:1311:1211:11
12:12
11:1181:81
PEw11:1110:11x10:11
10:9
11:1211:11
12*:10
10:1185:86
PDw11:1213:1211:10
9:10
x12:1111:12
11:13
78:80
VBw A12:14
11:13
11:1111:1112:11x11:1213:1381:85
P7w11:13*12:1112:11
10:10
12:1112:11x69:67
VMw11:1011:11
12:12
11:11
10:12*
11:12x13:1279:80
ATw A10:1110:1111:1111:1012:11
13:11
13:1312:13x92:91

Spirit of the Game final standings

1. 3SB A (women) (12.14286)
2. Žlutá Zimnice (women) (11.57143)
2. Východní blok (women) A (11.57143)
3. Atrofované ruce (women) A (11.5)
3. Pražská 7 (women) (11.5)
4. Velká Morava (11.28571)
5. Prague Devils (women) (11.14286)
5. F.U.J. (women) (11.14286)
6. Terrible Monkeys (women) (10.83333)
7. PeaceEgg (women) (10.625)

Groups

ALOTIOSZZPD A3SBAScorePointsRanking
LOx13:115:116:128:1032:4424
TIOS11:13x10:118:138:1237:4905
ZZ11:511:10x6:106:1134:3643
PD A12:613:810:6x9:1044:3062
3SBA10:812:811:610:9x43:3181
BTM AAT ACHUPKS AVBScorePointsRanking
TM Ax12:87:1010:814:843:3462
AT A8:12x6:1110:88:1032:4124
CHUP10:711:6x10:810:941:3081
KS A8:108:108:10x10:1134:4105
VB8:1410:89:1011:10x38:4243
SP7wFUJw3SBw AVBw ATMwScorePointsRanking
P7wx5:137:1310:149:831:4824
FUJw13:5x6:107:1010:936:3443
3SBw A13:710:6x10:1111:944:3362
VBw A14:1010:711:10x14:649:3381
TMw8:99:109:116:14x32:4405
TPDwPEwVMwZZwATw AScorePointsRanking
PDwx13:44:178:710:635:3463
PEw4:13x10:113:155:922:4805
VMw17:411:10x8:1113:1249:3761
ZZw7:815:311:8x13:446:2362
ATw A6:109:512:134:13x31:4124

Help tables for group T

1 - 3. placePDwVMwZZwScorePointsRanking
PDwx4:178:712:2423
VMw17:4x8:1125:1521
ZZw7:811:8x18:1622
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí

TOP 10 players (according to average per match)

#TeamName, surnameSATmatchesØ points per match
51Velká MoravaLucie Schönová22234576.43
25Žlutá Zimnice (women)Martina Hradecká17274476.29
23Kulatá šachovnice AKryštof Holeček13354886
21Terrible Monkeys AOndřej Rýdlo12243675.14
91TIOSPetr Haering22184085
63F.U.J. (women)Lucie Vávrová15203575
4Velká MoravaKristýna Kvapilová17173474.86
25Left OversJakub Vondra8202864.67
31Východní blokOndřej Licek16163274.57
53SB A (women)Ráchel Tošnerová15173274.57

Play-off

Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2)

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:30 25.2.2017open1TIOS (TIOS)Atrofované ruce A (AT A)13:613:11
14:30 25.2.2017open2Left Overs (LO)Kulatá šachovnice A (KS A)7:1114*:12
19:50 25.2.2017women1Terrible Monkeys (women) (TMw)Atrofované ruce (women) A (ATw A)8:1111:10
19:50 25.2.2017women2Pražská 7 (women) (P7w)PeaceEgg (women) (PEw)7:812:11

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:00 26.2.2017open1Terrible Monkeys A (TM A)Žlutá Zimnice (ZZ)9:1013:12
09:00 26.2.2017open2Prague Devils A (PD A)Východní blok (VB)10:1313:12
09:35 26.2.2017women1Žlutá Zimnice (women) (ZZw)F.U.J. (women) (FUJw)9:813:12*
09:35 26.2.2017women23SB A (women) (3SBw A)Prague Devils (women) (PDw)10:912:11
10:10 26.2.2017open1Chupacabras (CHUP)Kulatá šachovnice A (KS A)10:814*:13
10:10 26.2.2017open23SB A (3SBA)TIOS (TIOS)10:910:9
10:45 26.2.2017women1Velká Morava (VMw)PeaceEgg (women) (PEw)19:610:12*
10:45 26.2.2017women2Východní blok (women) A (VBw A)Atrofované ruce (women) A (ATw A)12:813:13

Křížový zápas 5-8. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:20 26.2.2017open1Kulatá šachovnice A (KS A)Prague Devils A (PD A)14:812:11
11:20 26.2.2017open2TIOS (TIOS)Terrible Monkeys A (TM A)12:1312*:13
11:55 26.2.2017women1PeaceEgg (women) (PEw)Prague Devils (women) (PDw)4:1510:9
11:55 26.2.2017women2Atrofované ruce (women) A (ATw A)F.U.J. (women) (FUJw)7:510:11

Semifinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
12:30 26.2.2017open1Chupacabras (CHUP)Východní blok (VB)11:913:11
12:30 26.2.2017open23SB A (3SBA)Žlutá Zimnice (ZZ)7:1014:12
13:05 26.2.2017women1Velká Morava (VMw)3SB A (women) (3SBw A)12:911:10
13:05 26.2.2017women2Východní blok (women) A (VBw A)Žlutá Zimnice (women) (ZZw)6:1212:11

O 9. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:40 26.2.2017open1Atrofované ruce A (AT A)Left Overs (LO)11:1411:12
13:40 26.2.2017women2Terrible Monkeys (women) (TMw)Pražská 7 (women) (P7w)11:810:10

O 7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:15 26.2.2017women1F.U.J. (women) (FUJw)PeaceEgg (women) (PEw)11:911:11
14:20 26.2.2017open2TIOS (TIOS)Prague Devils A (PD A)9:1012:13

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:50 26.2.2017open1Terrible Monkeys A (TM A)Kulatá šachovnice A (KS A)9:1114:14
14:50 26.2.2017women2Atrofované ruce (women) A (ATw A)Prague Devils (women) (PDw)11:1213:11

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:25 26.2.2017women1Východní blok (women) A (VBw A)3SB A (women) (3SBw A)8:1311:13
15:25 26.2.2017open23SB A (3SBA)Východní blok (VB)9:1313:12

O 1. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
16:00 26.2.2017open1Žlutá Zimnice (ZZ)Chupacabras (CHUP)9:1012:14
16:00 26.2.2017women2Žlutá Zimnice (women) (ZZw)Velká Morava (VMw)9:812:12

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:00 25.2.2017openA1Left Overs (LO)TIOS (TIOS)13:1111:10
09:00 25.2.2017openB2Terrible Monkeys A (TM A)Atrofované ruce A (AT A)12:812:12
09:30 25.2.2017openA1Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils A (PD A)6:1012:11
09:30 25.2.2017openB2Chupacabras (CHUP)Kulatá šachovnice A (KS A)10:812:13
10:00 25.2.2017openA13SB A (3SBA)Left Overs (LO)10:812:12
10:00 25.2.2017openB2Východní blok (VB)Terrible Monkeys A (TM A)8:1411:12
10:30 25.2.2017openA1Žlutá Zimnice (ZZ)TIOS (TIOS)11:1011:12
10:30 25.2.2017openB2Chupacabras (CHUP)Atrofované ruce A (AT A)11:612:10
11:00 25.2.2017openA1Prague Devils A (PD A)3SB A (3SBA)9:1011:11
11:00 25.2.2017openB2Kulatá šachovnice A (KS A)Východní blok (VB)10:1112:13
11:30 25.2.2017openA1Žlutá Zimnice (ZZ)Left Overs (LO)11:510:11
11:30 25.2.2017openB2Chupacabras (CHUP)Terrible Monkeys A (TM A)10:713:12
12:00 25.2.2017openA1Prague Devils A (PD A)TIOS (TIOS)13:812:10
12:00 25.2.2017openB2Kulatá šachovnice A (KS A)Atrofované ruce A (AT A)8:1011:12
12:30 25.2.2017openA1Žlutá Zimnice (ZZ)3SB A (3SBA)6:1110:12
12:30 25.2.2017openB2Chupacabras (CHUP)Východní blok (VB)10:912:13
13:00 25.2.2017openA1Prague Devils A (PD A)Left Overs (LO)12:610:12
13:00 25.2.2017openB2Kulatá šachovnice A (KS A)Terrible Monkeys A (TM A)8:1011:11
13:30 25.2.2017openA13SB A (3SBA)TIOS (TIOS)12:812:12
13:30 25.2.2017openB2Východní blok (VB)Atrofované ruce A (AT A)10:89:11
14:00 25.2.2017womenS1Pražská 7 (women) (P7w)F.U.J. (women) (FUJw)5:1312:11
14:00 25.2.2017womenT2Prague Devils (women) (PDw)PeaceEgg (women) (PEw)13:411:10
14:30 25.2.2017openBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1TIOS (TIOS)Atrofované ruce A (AT A)13:613:11
14:30 25.2.2017openBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)2Left Overs (LO)Kulatá šachovnice A (KS A)7:1114*:12
15:00 25.2.2017womenS13SB A (women) (3SBw A)Východní blok (women) A (VBw A)10:1114:12
15:00 25.2.2017womenT2Velká Morava (VMw)Žlutá Zimnice (women) (ZZw)8:1111:11
15:30 25.2.2017womenS1Terrible Monkeys (women) (TMw)Pražská 7 (women) (P7w)8:911:12
15:30 25.2.2017womenT2Atrofované ruce (women) A (ATw A)Prague Devils (women) (PDw)6:1012:11
16:00 25.2.2017womenS13SB A (women) (3SBw A)F.U.J. (women) (FUJw)10:611:10
16:00 25.2.2017womenT2Velká Morava (VMw)PeaceEgg (women) (PEw)11:1011:11
16:30 25.2.2017womenS1Východní blok (women) A (VBw A)Terrible Monkeys (women) (TMw)14:611:11
16:30 25.2.2017womenT2Žlutá Zimnice (women) (ZZw)Atrofované ruce (women) A (ATw A)13:411:11
17:00 25.2.2017womenS13SB A (women) (3SBw A)Pražská 7 (women) (P7w)13:713*:11
17:00 25.2.2017womenT2Velká Morava (VMw)Prague Devils (women) (PDw)17:411:12
17:30 25.2.2017womenS1Východní blok (women) A (VBw A)F.U.J. (women) (FUJw)10:711:11
17:30 25.2.2017womenT2Žlutá Zimnice (women) (ZZw)PeaceEgg (women) (PEw)15:311:10
18:00 25.2.2017womenS13SB A (women) (3SBw A)Terrible Monkeys (women) (TMw)11:912:10
18:00 25.2.2017womenT2Velká Morava (VMw)Atrofované ruce (women) A (ATw A)13:1213:12
18:30 25.2.2017womenS1Východní blok (women) A (VBw A)Pražská 7 (women) (P7w)14:1011:12
18:30 25.2.2017womenT2Žlutá Zimnice (women) (ZZw)Prague Devils (women) (PDw)7:812:13
19:00 25.2.2017womenS1Terrible Monkeys (women) (TMw)F.U.J. (women) (FUJw)9:1012:12
19:00 25.2.2017womenT2Atrofované ruce (women) A (ATw A)PeaceEgg (women) (PEw)9:511:10
19:50 25.2.2017womenBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1Terrible Monkeys (women) (TMw)Atrofované ruce (women) A (ATw A)8:1111:10
19:50 25.2.2017womenBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)2Pražská 7 (women) (P7w)PeaceEgg (women) (PEw)7:812:11
09:00 26.2.2017openČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Terrible Monkeys A (TM A)Žlutá Zimnice (ZZ)9:1013:12
09:00 26.2.2017openČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Prague Devils A (PD A)Východní blok (VB)10:1313:12
09:35 26.2.2017womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Žlutá Zimnice (women) (ZZw)F.U.J. (women) (FUJw)9:813:12*
09:35 26.2.2017womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)23SB A (women) (3SBw A)Prague Devils (women) (PDw)10:912:11
10:10 26.2.2017openČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Chupacabras (CHUP)Kulatá šachovnice A (KS A)10:814*:13
10:10 26.2.2017openČtvrtfinále (Q1 až Q4)23SB A (3SBA)TIOS (TIOS)10:910:9
10:45 26.2.2017womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Velká Morava (VMw)PeaceEgg (women) (PEw)19:610:12*
10:45 26.2.2017womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Východní blok (women) A (VBw A)Atrofované ruce (women) A (ATw A)12:813:13
11:20 26.2.2017openKřížový zápas 5-8. místo1Kulatá šachovnice A (KS A)Prague Devils A (PD A)14:812:11
11:20 26.2.2017openKřížový zápas 5-8. místo2TIOS (TIOS)Terrible Monkeys A (TM A)12:1312*:13
11:55 26.2.2017womenKřížový zápas 5-8. místo1PeaceEgg (women) (PEw)Prague Devils (women) (PDw)4:1510:9
11:55 26.2.2017womenKřížový zápas 5-8. místo2Atrofované ruce (women) A (ATw A)F.U.J. (women) (FUJw)7:510:11
12:30 26.2.2017openSemifinále1Chupacabras (CHUP)Východní blok (VB)11:913:11
12:30 26.2.2017openSemifinále23SB A (3SBA)Žlutá Zimnice (ZZ)7:1014:12
13:05 26.2.2017womenSemifinále1Velká Morava (VMw)3SB A (women) (3SBw A)12:911:10
13:05 26.2.2017womenSemifinále2Východní blok (women) A (VBw A)Žlutá Zimnice (women) (ZZw)6:1212:11
13:40 26.2.2017openO 9. místo1Atrofované ruce A (AT A)Left Overs (LO)11:1411:12
13:40 26.2.2017womenO 9. místo2Terrible Monkeys (women) (TMw)Pražská 7 (women) (P7w)11:810:10
14:15 26.2.2017womenO 7. místo1F.U.J. (women) (FUJw)PeaceEgg (women) (PEw)11:911:11
14:20 26.2.2017openO 7. místo2TIOS (TIOS)Prague Devils A (PD A)9:1012:13
14:50 26.2.2017openO 5. místo1Terrible Monkeys A (TM A)Kulatá šachovnice A (KS A)9:1114:14
14:50 26.2.2017womenO 5. místo2Atrofované ruce (women) A (ATw A)Prague Devils (women) (PDw)11:1213:11
15:25 26.2.2017womenO 3. místo1Východní blok (women) A (VBw A)3SB A (women) (3SBw A)8:1311:13
15:25 26.2.2017openO 3. místo23SB A (3SBA)Východní blok (VB)9:1313:12
16:00 26.2.2017openO 1. místo1Žlutá Zimnice (ZZ)Chupacabras (CHUP)9:1012:14
16:00 26.2.2017womenO 1. místo2Žlutá Zimnice (women) (ZZw)Velká Morava (VMw)9:812:12
Poslat odkaz na e-mail