spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Past tournaments

Future tournaments
Kvalifikace MČR mix - západ, 25.05.2024
Kvalifikace MČR mix - východ, 25.05.2024
JMČR U20 open, 13.04.2024
JMČR U20 women, 13.04.2024
Plážové MČR women, 16.03.2024
Finále HMČR open - 2.liga, 24.02.2024
Finále HMČR women - 2.liga, 24.02.2024
Finále HMČR open - 3.liga, 24.02.2024
Finále HMČR open - 1.liga, 24.02.2024
Finále HMČR women - 1.liga, 24.02.2024

Kvalifikace M?R Mix

All teams

Divize mixed

3SB (3SB B) České Budějovice
Atrofované ruce (AT) Plzeň
Chlupatá žába (CHZ) Slatiňany
Chupacabras (CHUP) Žďár nad Sázavou
F.U.J. (FUJ) Prague
Frkot (FR) Olomouc
Kulatá šachovnice (KS) Hradec Králové
Left Overs A (LO A) Brno
Left Overs B (LO B) Brno
Pražská 7 (P7) Praha
Rainbow Banana (RB) Bohumín
Trubky (TR) Náchod
  • Vrhave? a Neznašovy
  • 23.09.2017
  • Prvních 5 týmů postupuje na finále 1. ligy.
  • Schedule: http://bit.ly/2hlUVAZ

Výsledky mixed

Final standings

1. Kulatá šachovnice
2. Left Overs A
3. Chupacabras
4. Chlupatá žába
5. 3SB
6. Frkot
7. Atrofované ruce
8. F.U.J.
9. Trubky
10. Pražská 7
11. Rainbow Banana
12. Left Overs B

Spirit mixed

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

Spirit3SB BATCHUPFUJFRKSLO ALO BP7RBTRCHZScore
3SB Bx14:15*12:1010:10*
13*:8*
12:109:912:1112:1194:84
AT15*:14x12:1311:14*
11:14*
12:15*8*:1013:1282:92
CHUP10:1213:12x11:1015*:1111:1112:1112:1184:78
FUJ14*:11
14*:11
10:11x13:913:1011:1111:1186:74
FR10*:10
8*:13*
9:13x10:1110:1112:1212:12
12:12
83:94
KS10:1211:10x13:1311:1211:1012:1268:69
LO A15*:1211:15*10:1313:13x11:1111:1171:75
LO B9:911:1012:11x12:1010:1110:911:1075:70
P711:1212:1210:1110:12x8:910:1010:1171:77
RB10:8*11:1111:1111:1111:109:8x10:1073:69
TR12:1311:1211:1111:119:1010:1010:10x74:77
CHZ11:1211:1212:12
12:12
12:1210:1111:10x79:81

Spirit of the Game final standings

1. F.U.J. (12.28571)
2. Chupacabras (12)
3. Left Overs A (11.83333)
4. 3SB (11.75)
5. Atrofované ruce (11.71429)
6. Kulatá šachovnice (11.33333)
7. Chlupatá žába (11.28571)
8. Left Overs B (10.71429)
9. Trubky (10.57143)
10. Rainbow Banana (10.42857)
11. Frkot (10.375)
12. Pražská 7 (10.14286)

Groups

AFUJCHUPLO ARBATTRScorePointsRanking
FUJx5:146:1313:812:1311:747:5543
CHUP14:5x10:1113:615:1215:867:4282
LO A13:611:10x13:812:713:1162:42101
RB8:136:138:13x8:109:1539:6406
AT13:1212:157:1210:8x9:1051:5744
TR7:118:1511:1315:910:9x51:5745

Help tables for group A

3 - 5. placeFUJATTRScorePointsRanking
FUJx12:1311:723:2021
AT13:12x9:1022:2222
TR7:1110:9x17:2023
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
BKSCHZFRP73SB BLO BScorePointsRanking
KSx15:915:515:611:915:371:32101
CHZ9:15x15:613:815:614:666:4182
FR5:156:15x12:89:1312:644:5744
P76:158:138:12x9:1012:643:5625
3SB B9:116:1513:910:9x12:450:4863
LO B3:156:146:126:124:12x25:6506

Play-off

Baráž o 3-7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:20 24.9.2017mixed1F.U.J. (FUJ)Frkot (FR)12:1513:9
11:20 24.9.2017mixed23SB (3SB B)Atrofované ruce (AT)10:914:15*

Baráž o 3-5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:00 24.9.2017mixed1Chupacabras (CHUP)3SB (3SB B)15:110:12
13:00 24.9.2017mixed2Chlupatá žába (CHZ)Frkot (FR)13:1012:12

Křížový zápas 9-12. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:20 24.9.2017mixed3Trubky (TR)Left Overs B (LO B)15:29:10
11:20 24.9.2017mixed4Pražská 7 (P7)Rainbow Banana (RB)11:68:9

O 11. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:15 24.9.2017mixed2Left Overs B (LO B)Rainbow Banana (RB)8:1110:11

O 9. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:15 24.9.2017mixed1Trubky (TR)Pražská 7 (P7)14:710:10

O 7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:00 24.9.2017mixed3F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce (AT)8:1014*:11

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:30 24.9.2017mixed23SB (3SB B)Frkot (FR)12:513*:8*

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:30 24.9.2017mixed1Chupacabras (CHUP)Chlupatá žába (CHZ)13:812:11

O 1. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:56 24.9.2017mixed4Left Overs A (LO A)Kulatá šachovnice (KS)12:1313:13

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:00 22.9.2017mixedA1F.U.J. (FUJ)Chupacabras (CHUP)5:1410:11
09:00 22.9.2017mixedA2Left Overs A (LO A)Rainbow Banana (RB)13:811:11
09:00 22.9.2017mixedA3Atrofované ruce (AT)Trubky (TR)9:1013:12
10:10 22.9.2017mixedB1Kulatá šachovnice (KS)Chlupatá žába (CHZ)15:912:12
10:10 22.9.2017mixedB2Frkot (FR)Pražská 7 (P7)12:812:12
10:10 22.9.2017mixedB33SB (3SB B)Left Overs B (LO B)12:49:9
11:20 22.9.2017mixedA1F.U.J. (FUJ)Rainbow Banana (RB)13:811:11
11:20 22.9.2017mixedA2Left Overs A (LO A)Atrofované ruce (AT)12:715*:12
11:20 22.9.2017mixedA3Chupacabras (CHUP)Trubky (TR)15:812:11
12:30 22.9.2017mixedB1Kulatá šachovnice (KS)Pražská 7 (P7)15:611:10
12:30 22.9.2017mixedB2Frkot (FR)3SB (3SB B)9:1310*:10
12:30 22.9.2017mixedB3Chlupatá žába (CHZ)Left Overs B (LO B)14:610:11
14:00 22.9.2017mixedA1Atrofované ruce (AT)Rainbow Banana (RB)10:88*:10
14:00 22.9.2017mixedA2Left Overs A (LO A)Chupacabras (CHUP)11:1011:15*
14:00 22.9.2017mixedA3F.U.J. (FUJ)Trubky (TR)11:711:11
15:10 22.9.2017mixedB13SB (3SB B)Pražská 7 (P7)10:912:11
15:10 22.9.2017mixedB2Frkot (FR)Chlupatá žába (CHZ)6:1512:12
15:10 22.9.2017mixedB3Kulatá šachovnice (KS)Left Overs B (LO B)15:311:12
16:20 22.9.2017mixedA1F.U.J. (FUJ)Left Overs A (LO A)6:1313:10
16:20 22.9.2017mixedA2Atrofované ruce (AT)Chupacabras (CHUP)12:1512:13
16:20 22.9.2017mixedA3Rainbow Banana (RB)Trubky (TR)9:1510:10
17:30 22.9.2017mixedB1Kulatá šachovnice (KS)Frkot (FR)15:511:10
17:30 22.9.2017mixedB23SB (3SB B)Chlupatá žába (CHZ)6:1512:11
17:30 22.9.2017mixedB3Pražská 7 (P7)Left Overs B (LO B)12:610:12
08:30 24.9.2017mixedB1Kulatá šachovnice (KS)3SB (3SB B)11:910:12
08:30 24.9.2017mixedB2Pražská 7 (P7)Chlupatá žába (CHZ)8:1310:11
08:30 24.9.2017mixedB3Frkot (FR)Left Overs B (LO B)12:610:11
09:40 24.9.2017mixedA1F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce (AT)12:1314*:11
09:40 24.9.2017mixedA2Rainbow Banana (RB)Chupacabras (CHUP)6:1311:11
09:40 24.9.2017mixedA3Left Overs A (LO A)Trubky (TR)13:1111:11
11:20 24.9.2017mixedBaráž o 3-7. místo1F.U.J. (FUJ)Frkot (FR)12:1513:9
11:20 24.9.2017mixedBaráž o 3-7. místo23SB (3SB B)Atrofované ruce (AT)10:914:15*
11:20 24.9.2017mixedKřížový zápas 9-12. místo3Trubky (TR)Left Overs B (LO B)15:29:10
11:20 24.9.2017mixedKřížový zápas 9-12. místo4Pražská 7 (P7)Rainbow Banana (RB)11:68:9
13:00 24.9.2017mixedBaráž o 3-5. místo1Chupacabras (CHUP)3SB (3SB B)15:110:12
13:00 24.9.2017mixedBaráž o 3-5. místo2Chlupatá žába (CHZ)Frkot (FR)13:1012:12
13:00 24.9.2017mixedO 7. místo3F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce (AT)8:1014*:11
13:56 24.9.2017mixedO 1. místo4Left Overs A (LO A)Kulatá šachovnice (KS)12:1313:13
14:15 24.9.2017mixedO 9. místo1Trubky (TR)Pražská 7 (P7)14:710:10
14:15 24.9.2017mixedO 11. místo2Left Overs B (LO B)Rainbow Banana (RB)8:1110:11
15:30 24.9.2017mixedO 3. místo1Chupacabras (CHUP)Chlupatá žába (CHZ)13:812:11
15:30 24.9.2017mixedO 5. místo23SB (3SB B)Frkot (FR)12:513*:8*
Poslat odkaz na e-mail