spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Past tournaments

Juniorské HMR

  • Bohumín
  • 18.11.2017
  • Juniorské Mistrovství republiky v hale.

Výsledky mixed

Final standings

1. Kulatá šachovnice A
2. 3SB A
3. F.U.J.
4. Rainbow Banana A
5. Terrible Monkeys A
6. Atrofované ruce A
7. Left Overs
8. Létající kapři
9. Žalymáda
10. PeaceEgg
11. Atrofované ruce B
12. Prague Devils

Next placement is shown in tables below.

Spirit mixed

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

Spirit3SB A3SB BAtruc AFUJKS AKS BLOLKPEPDP7RB ARB BTM ATM BZALAtruc BScore
3SB Ax14*:1113:1313*:1113:119:912*:1074:65
3SB Bx12:1013:911:10*11:119:1112:1268:63
Atruc A11:14*x11:1312:1212:1110:114*:7*
11:9
71:77
FUJ13:1313:11x12:1212*:911:1213:1174:68
KS A11:13*12:12x12:1011:1012:1112:1170:67
KS B10:12x13:1211:109:1013:1213:1269:68
LOx15:11
13:11
13:12*9:912*:1112:1312:1111:897:86
LK11:1312:1211:15
11:13
x14:1110:1212*:1212:1393:101
PE9:1311:1212:13x12:1110:12
12:13
66:74
PD9:12*10:1211:1411:12x10:12
11:13
62:75
P710*:1110:1112*:1312:10x10:8*9:1163:64
RB A9:911:1012:1110:119:9x11:1262:62
RB B11:1110:911:12*12:12*8*:10x11:1263:66
TM A10:12*7*:4*
9:11
11:1213:1212:11x11:14*73:76
TM B11:912:1311:1213:1211:912:11x70:66
ZAL12:1212:1312:10
13:12
14*:11x11:1174:69
Atruc B11:1311:128:1112:10
13:11
11:11x66:68

Spirit of the Game final standings

1. F.U.J. (12.33333)
1. Žalymáda (12.33333)
1. 3SB A (12.33333)
2. Left Overs (12.125)
3. Terrible Monkeys B (11.66667)
3. Kulatá šachovnice A (11.66667)
4. Létající kapři (11.625)
5. Kulatá šachovnice B (11.5)
6. 3SB B (11.33333)
7. PeaceEgg (11)
7. Atrofované ruce B (11)
8. Rainbow Banana B (10.5)
8. Pražská 7 (10.5)
9. Terrible Monkeys A (10.42857)
10. Rainbow Banana A (10.33333)
10. Prague Devils (10.33333)
11. Atrofované ruce A (10.14286)

Groups

ARB AAtruc A3SB ATM AScorePointsRanking
RB Ax6:98:1012:826:2722
Atruc A9:6x10:116:825:2523
3SB A10:811:10x10:631:2461
TM A8:128:66:10x22:2824

Help tables for group A

2 - 4. placeRB AAtruc ATM AScorePointsRanking
RB Ax6:912:818:1721
Atruc A9:6x6:815:1422
TM A8:128:6x16:1823
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
BKS AAtruc BFUJPDScorePointsRanking
KS Ax19:112:816:247:1161
Atruc B1:19x5:1410:616:3923
FUJ8:1214:5x17:439:2142
PD2:166:104:17x12:4304
CTM BLKRB BLOP7ScorePointsRanking
TM Bx7:108:105:129:429:3624
LK10:7x15:510:912:447:2581
RB B10:85:15x8:118:531:3943
LO12:59:1011:8x13:245:2562
P74:94:125:82:13x15:4205
D3SB BZALKS BPEScorePointsRanking
3SB Bx4:138:68:920:2823
ZAL13:4x10:513:736:1661
KS B6:85:10x4:1115:2904
PE9:87:1311:4x27:2542
13-17. placeP7KS B3SB BRB BTM BScorePointsRanking
P7x5:96:115:84:920:3705
KS B9:5x6:85:153:1323:4124
3SB B11:68:6x7:149:835:3462
RB B8:515:514:7x10:847:2581
TM B9:413:38:98:10x38:2643

Play-off

Baráž vyšší/nižší

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
18:20 18.11.2017mixed1Atrofované ruce A (Atruc A)PeaceEgg (PE)11:712:11
18:20 18.11.2017mixed2Terrible Monkeys A (TM A)Žalymáda (ZAL)10:711:14*
18:52 18.11.2017mixed1Atrofované ruce B (Atruc B)Left Overs (LO)4:118:11
18:57 18.11.2017mixed2Prague Devils (PD)Létající kapři (LK)6:811:14
19:40 18.11.2017mixed2Terrible Monkeys B (TM B)3SB B (3SB B)8:911:9

Čtvrtfinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
08:00 19.11.2017mixed1Kulatá šachovnice A (KS A)Terrible Monkeys A (TM A)13:512:11
08:00 19.11.2017mixed23SB A (3SB A)Létající kapři (LK)12:513:11
08:40 19.11.2017mixed1F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce A (Atruc A)10:613:11
08:40 19.11.2017mixed2Rainbow Banana A (RB A)Left Overs (LO)10:79:9

Křížový zápas 5-8. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
10:40 19.11.2017mixed1Terrible Monkeys A (TM A)Left Overs (LO)10:813:12
10:40 19.11.2017mixed2Létající kapři (LK)Atrofované ruce A (Atruc A)6:1412:12

Semifinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:20 19.11.2017mixed1Kulatá šachovnice A (KS A)Rainbow Banana A (RB A)19:311:10
11:20 19.11.2017mixed23SB A (3SB A)F.U.J. (FUJ)11:1013:13

Křížový zápas 9-12. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
10:00 19.11.2017mixed1PeaceEgg (PE)Prague Devils (PD)12:612:11
10:00 19.11.2017mixed2Žalymáda (ZAL)Atrofované ruce B (Atruc B)9:311:11

O 11. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
12:40 19.11.2017mixed2Prague Devils (PD)Atrofované ruce B (Atruc B)8:911:13

O 9. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
12:40 19.11.2017mixed1PeaceEgg (PE)Žalymáda (ZAL)4:1112:13

O 7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:20 19.11.2017mixed2Left Overs (LO)Létající kapři (LK)13:713:11

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:20 19.11.2017mixed1Terrible Monkeys A (TM A)Atrofované ruce A (Atruc A)11:89:11

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:00 19.11.2017mixed2Rainbow Banana A (RB A)F.U.J. (FUJ)9:1212:11

O 1. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:00 19.11.2017mixed1Kulatá šachovnice A (KS A)3SB A (3SB A)13:811:13*

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:00 18.11.2017mixedC1Terrible Monkeys B (TM B)Létající kapři (LK)7:1013:12
09:00 18.11.2017mixedC2Rainbow Banana B (RB B)Left Overs (LO)8:1111:12*
09:40 18.11.2017mixedD13SB B (3SB B)Žalymáda (ZAL)4:1312:12
09:40 18.11.2017mixedD2Kulatá šachovnice B (KS B)PeaceEgg (PE)4:1113:12
10:20 18.11.2017mixedC1Létající kapři (LK)Rainbow Banana B (RB B)15:512*:12
10:20 18.11.2017mixedC2Pražská 7 (P7)Terrible Monkeys B (TM B)4:99:11
11:00 18.11.2017mixedD1Žalymáda (ZAL)PeaceEgg (PE)13:712:10
11:00 18.11.2017mixedD23SB B (3SB B)Kulatá šachovnice B (KS B)8:612:10
11:40 18.11.2017mixedC1Rainbow Banana B (RB B)Pražská 7 (P7)8:58*:10
11:40 18.11.2017mixedC2Left Overs (LO)Létající kapři (LK)9:1015:11
12:20 18.11.2017mixedD1Kulatá šachovnice B (KS B)Žalymáda (ZAL)5:1013:12
12:20 18.11.2017mixedD2PeaceEgg (PE)3SB B (3SB B)9:89:13
13:00 18.11.2017mixedC1Pražská 7 (P7)Left Overs (LO)2:1312*:13
13:00 18.11.2017mixedC2Terrible Monkeys B (TM B)Rainbow Banana B (RB B)8:1012:11
13:40 18.11.2017mixedA1Rainbow Banana A (RB A)Atrofované ruce A (Atruc A)6:911:10
13:40 18.11.2017mixedA23SB A (3SB A)Terrible Monkeys A (TM A)10:612*:10
14:20 18.11.2017mixedB1Kulatá šachovnice A (KS A)Atrofované ruce B (Atruc B)19:112:11
14:20 18.11.2017mixedB2F.U.J. (FUJ)Prague Devils (PD)17:412*:9
15:00 18.11.2017mixedC1Left Overs (LO)Terrible Monkeys B (TM B)12:512:11
15:00 18.11.2017mixedC2Létající kapři (LK)Pražská 7 (P7)12:410:12
15:40 18.11.2017mixedA1Atrofované ruce A (Atruc A)Terrible Monkeys A (TM A)6:84*:7*
15:40 18.11.2017mixedA2Rainbow Banana A (RB A)3SB A (3SB A)8:109:9
16:20 18.11.2017mixedB1Atrofované ruce B (Atruc B)Prague Devils (PD)10:612:10
16:20 18.11.2017mixedB2Kulatá šachovnice A (KS A)F.U.J. (FUJ)12:812:12
17:00 18.11.2017mixedA13SB A (3SB A)Atrofované ruce A (Atruc A)11:1014*:11
17:00 18.11.2017mixedA2Terrible Monkeys A (TM A)Rainbow Banana A (RB A)8:1212:11
17:40 18.11.2017mixedB1F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce B (Atruc B)14:513:11
17:40 18.11.2017mixedB2Prague Devils (PD)Kulatá šachovnice A (KS A)2:1610:12
18:20 18.11.2017mixedBaráž vyšší/nižší1Atrofované ruce A (Atruc A)PeaceEgg (PE)11:712:11
18:20 18.11.2017mixedBaráž vyšší/nižší2Terrible Monkeys A (TM A)Žalymáda (ZAL)10:711:14*
18:52 18.11.2017mixedBaráž vyšší/nižší1Atrofované ruce B (Atruc B)Left Overs (LO)4:118:11
18:57 18.11.2017mixedBaráž vyšší/nižší2Prague Devils (PD)Létající kapři (LK)6:811:14
19:32 18.11.2017mixed13-17.místo1Pražská 7 (P7)Kulatá šachovnice B (KS B)5:910:11
19:40 18.11.2017mixedBaráž vyšší/nižší2Terrible Monkeys B (TM B)3SB B (3SB B)8:911:9
08:00 19.11.2017mixedČtvrtfinále1Kulatá šachovnice A (KS A)Terrible Monkeys A (TM A)13:512:11
08:00 19.11.2017mixedČtvrtfinále23SB A (3SB A)Létající kapři (LK)12:513:11
08:40 19.11.2017mixedČtvrtfinále1F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce A (Atruc A)10:613:11
08:40 19.11.2017mixedČtvrtfinále2Rainbow Banana A (RB A)Left Overs (LO)10:79:9
09:19 19.11.2017mixed13-17.místo23SB B (3SB B)Pražská 7 (P7)11:611:10*
09:20 19.11.2017mixed13-17.místo1Kulatá šachovnice B (KS B)Rainbow Banana B (RB B)5:159:10
10:00 19.11.2017mixedKřížový zápas 9-12. místo1PeaceEgg (PE)Prague Devils (PD)12:612:11
10:00 19.11.2017mixedKřížový zápas 9-12. místo2Žalymáda (ZAL)Atrofované ruce B (Atruc B)9:311:11
10:40 19.11.2017mixedKřížový zápas 5-8. místo1Terrible Monkeys A (TM A)Left Overs (LO)10:813:12
10:40 19.11.2017mixedKřížový zápas 5-8. místo2Létající kapři (LK)Atrofované ruce A (Atruc A)6:1412:12
11:20 19.11.2017mixedSemifinále1Kulatá šachovnice A (KS A)Rainbow Banana A (RB A)19:311:10
11:20 19.11.2017mixedSemifinále23SB A (3SB A)F.U.J. (FUJ)11:1013:13
12:00 19.11.2017mixed13-17.místo1Rainbow Banana B (RB B)3SB B (3SB B)14:711:11
12:00 19.11.2017mixed13-17.místo2Terrible Monkeys B (TM B)Kulatá šachovnice B (KS B)13:312:13
12:40 19.11.2017mixedO 9. místo1PeaceEgg (PE)Žalymáda (ZAL)4:1112:13
12:40 19.11.2017mixedO 11. místo2Prague Devils (PD)Atrofované ruce B (Atruc B)8:911:13
13:20 19.11.2017mixedO 5. místo1Terrible Monkeys A (TM A)Atrofované ruce A (Atruc A)11:89:11
13:20 19.11.2017mixedO 7. místo2Left Overs (LO)Létající kapři (LK)13:713:11
14:00 19.11.2017mixedO 1. místo1Kulatá šachovnice A (KS A)3SB A (3SB A)13:811:13*
14:00 19.11.2017mixedO 3. místo2Rainbow Banana A (RB A)F.U.J. (FUJ)9:1212:11
Poslat odkaz na e-mail