spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Juniorské HMR

  • Bohumín
  • 18.11.2017
  • Juniorské Mistrovství republiky v hale.

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. Kulatá šachovnice A
2. 3SB A
3. F.U.J.
4. Rainbow Banana A
5. Terrible Monkeys A
6. Atrofované ruce A
7. Left Overs
8. Létající kapři
9. Žalymáda
10. PeaceEgg
11. Atrofované ruce B
12. Prague Devils

Další umístění je zobrazené níže v tabulkách skupin o umístění.

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SB A3SB BAtruc AFUJKS AKS BLOLKPEPDP7RB ARB BTM ATM BZALAtruc BSkóre
3SB Ax14*:1113:1313*:1113:119:912*:1074:65
3SB Bx12:1013:911:10*11:119:1112:1268:63
Atruc A11:14*x11:1312:1212:1110:114*:7*
11:9
71:77
FUJ13:1313:11x12:1212*:911:1213:1174:68
KS A11:13*12:12x12:1011:1012:1112:1170:67
KS B10:12x13:1211:109:1013:1213:1269:68
LOx15:11
13:11
13:12*9:912*:1112:1312:1111:897:86
LK11:1312:1211:15
11:13
x14:1110:1212*:1212:1393:101
PE9:1311:1212:13x12:1110:12
12:13
66:74
PD9:12*10:1211:1411:12x10:12
11:13
62:75
P710*:1110:1112*:1312:10x10:8*9:1163:64
RB A9:911:1012:1110:119:9x11:1262:62
RB B11:1110:911:12*12:12*8*:10x11:1263:66
TM A10:12*7*:4*
9:11
11:1213:1212:11x11:14*73:76
TM B11:912:1311:1213:1211:912:11x70:66
ZAL12:1212:1312:10
13:12
14*:11x11:1174:69
Atruc B11:1311:128:1112:10
13:11
11:11x66:68

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. 3SB A (12.33333)
1. F.U.J. (12.33333)
1. Žalymáda (12.33333)
2. Left Overs (12.125)
3. Kulatá šachovnice A (11.66667)
3. Terrible Monkeys B (11.66667)
4. Létající kapři (11.625)
5. Kulatá šachovnice B (11.5)
6. 3SB B (11.33333)
7. PeaceEgg (11)
7. Atrofované ruce B (11)
8. Rainbow Banana B (10.5)
8. Pražská 7 (10.5)
9. Terrible Monkeys A (10.42857)
10. Rainbow Banana A (10.33333)
10. Prague Devils (10.33333)
11. Atrofované ruce A (10.14286)

Skupiny

ARB AAtruc A3SB ATM ASkóreBodyPořadí
RB Ax6:98:1012:826:2722
Atruc A9:6x10:116:825:2523
3SB A10:811:10x10:631:2461
TM A8:128:66:10x22:2824

Pomocné tabulky pro skupinu A

2 - 4. místoRB AAtruc ATM ASkóreBodyPořadí
RB Ax6:912:818:1721
Atruc A9:6x6:815:1422
TM A8:128:6x16:1823
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
BKS AAtruc BFUJPDSkóreBodyPořadí
KS Ax19:112:816:247:1161
Atruc B1:19x5:1410:616:3923
FUJ8:1214:5x17:439:2142
PD2:166:104:17x12:4304
CTM BLKRB BLOP7SkóreBodyPořadí
TM Bx7:108:105:129:429:3624
LK10:7x15:510:912:447:2581
RB B10:85:15x8:118:531:3943
LO12:59:1011:8x13:245:2562
P74:94:125:82:13x15:4205
D3SB BZALKS BPESkóreBodyPořadí
3SB Bx4:138:68:920:2823
ZAL13:4x10:513:736:1661
KS B6:85:10x4:1115:2904
PE9:87:1311:4x27:2542
o 13-17. místoP7KS B3SB BRB BTM BSkóreBodyPořadí
P7x5:96:115:84:920:3705
KS B9:5x6:85:153:1323:4124
3SB B11:68:6x7:149:835:3462
RB B8:515:514:7x10:847:2581
TM B9:413:38:98:10x38:2643

Play-off

Baráž vyšší/nižší

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
18:20 18.11.2017mixed1Atrofované ruce A (Atruc A)PeaceEgg (PE)11:712:11
18:20 18.11.2017mixed2Terrible Monkeys A (TM A)Žalymáda (ZAL)10:711:14*
18:52 18.11.2017mixed1Atrofované ruce B (Atruc B)Left Overs (LO)4:118:11
18:57 18.11.2017mixed2Prague Devils (PD)Létající kapři (LK)6:811:14
19:40 18.11.2017mixed2Terrible Monkeys B (TM B)3SB B (3SB B)8:911:9

Čtvrtfinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:00 19.11.2017mixed1Kulatá šachovnice A (KS A)Terrible Monkeys A (TM A)13:512:11
08:00 19.11.2017mixed23SB A (3SB A)Létající kapři (LK)12:513:11
08:40 19.11.2017mixed1F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce A (Atruc A)10:613:11
08:40 19.11.2017mixed2Rainbow Banana A (RB A)Left Overs (LO)10:79:9

Křížový zápas 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:40 19.11.2017mixed1Terrible Monkeys A (TM A)Left Overs (LO)10:813:12
10:40 19.11.2017mixed2Létající kapři (LK)Atrofované ruce A (Atruc A)6:1412:12

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:20 19.11.2017mixed1Kulatá šachovnice A (KS A)Rainbow Banana A (RB A)19:311:10
11:20 19.11.2017mixed23SB A (3SB A)F.U.J. (FUJ)11:1013:13

Křížový zápas 9-12. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:00 19.11.2017mixed1PeaceEgg (PE)Prague Devils (PD)12:612:11
10:00 19.11.2017mixed2Žalymáda (ZAL)Atrofované ruce B (Atruc B)9:311:11

O 11. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:40 19.11.2017mixed2Prague Devils (PD)Atrofované ruce B (Atruc B)8:911:13

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:40 19.11.2017mixed1PeaceEgg (PE)Žalymáda (ZAL)4:1112:13

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:20 19.11.2017mixed2Left Overs (LO)Létající kapři (LK)13:713:11

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:20 19.11.2017mixed1Terrible Monkeys A (TM A)Atrofované ruce A (Atruc A)11:89:11

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:00 19.11.2017mixed2Rainbow Banana A (RB A)F.U.J. (FUJ)9:1212:11

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:00 19.11.2017mixed1Kulatá šachovnice A (KS A)3SB A (3SB A)13:811:13*

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 18.11.2017mixedC1Terrible Monkeys B (TM B)Létající kapři (LK)7:1013:12
09:00 18.11.2017mixedC2Rainbow Banana B (RB B)Left Overs (LO)8:1111:12*
09:40 18.11.2017mixedD13SB B (3SB B)Žalymáda (ZAL)4:1312:12
09:40 18.11.2017mixedD2Kulatá šachovnice B (KS B)PeaceEgg (PE)4:1113:12
10:20 18.11.2017mixedC1Létající kapři (LK)Rainbow Banana B (RB B)15:512*:12
10:20 18.11.2017mixedC2Pražská 7 (P7)Terrible Monkeys B (TM B)4:99:11
11:00 18.11.2017mixedD1Žalymáda (ZAL)PeaceEgg (PE)13:712:10
11:00 18.11.2017mixedD23SB B (3SB B)Kulatá šachovnice B (KS B)8:612:10
11:40 18.11.2017mixedC1Rainbow Banana B (RB B)Pražská 7 (P7)8:58*:10
11:40 18.11.2017mixedC2Left Overs (LO)Létající kapři (LK)9:1015:11
12:20 18.11.2017mixedD1Kulatá šachovnice B (KS B)Žalymáda (ZAL)5:1013:12
12:20 18.11.2017mixedD2PeaceEgg (PE)3SB B (3SB B)9:89:13
13:00 18.11.2017mixedC1Pražská 7 (P7)Left Overs (LO)2:1312*:13
13:00 18.11.2017mixedC2Terrible Monkeys B (TM B)Rainbow Banana B (RB B)8:1012:11
13:40 18.11.2017mixedA1Rainbow Banana A (RB A)Atrofované ruce A (Atruc A)6:911:10
13:40 18.11.2017mixedA23SB A (3SB A)Terrible Monkeys A (TM A)10:612*:10
14:20 18.11.2017mixedB1Kulatá šachovnice A (KS A)Atrofované ruce B (Atruc B)19:112:11
14:20 18.11.2017mixedB2F.U.J. (FUJ)Prague Devils (PD)17:412*:9
15:00 18.11.2017mixedC1Left Overs (LO)Terrible Monkeys B (TM B)12:512:11
15:00 18.11.2017mixedC2Létající kapři (LK)Pražská 7 (P7)12:410:12
15:40 18.11.2017mixedA1Atrofované ruce A (Atruc A)Terrible Monkeys A (TM A)6:84*:7*
15:40 18.11.2017mixedA2Rainbow Banana A (RB A)3SB A (3SB A)8:109:9
16:20 18.11.2017mixedB1Atrofované ruce B (Atruc B)Prague Devils (PD)10:612:10
16:20 18.11.2017mixedB2Kulatá šachovnice A (KS A)F.U.J. (FUJ)12:812:12
17:00 18.11.2017mixedA13SB A (3SB A)Atrofované ruce A (Atruc A)11:1014*:11
17:00 18.11.2017mixedA2Terrible Monkeys A (TM A)Rainbow Banana A (RB A)8:1212:11
17:40 18.11.2017mixedB1F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce B (Atruc B)14:513:11
17:40 18.11.2017mixedB2Prague Devils (PD)Kulatá šachovnice A (KS A)2:1610:12
18:20 18.11.2017mixedBaráž vyšší/nižší1Atrofované ruce A (Atruc A)PeaceEgg (PE)11:712:11
18:20 18.11.2017mixedBaráž vyšší/nižší2Terrible Monkeys A (TM A)Žalymáda (ZAL)10:711:14*
18:52 18.11.2017mixedBaráž vyšší/nižší1Atrofované ruce B (Atruc B)Left Overs (LO)4:118:11
18:57 18.11.2017mixedBaráž vyšší/nižší2Prague Devils (PD)Létající kapři (LK)6:811:14
19:32 18.11.2017mixed13-17.místo1Pražská 7 (P7)Kulatá šachovnice B (KS B)5:910:11
19:40 18.11.2017mixedBaráž vyšší/nižší2Terrible Monkeys B (TM B)3SB B (3SB B)8:911:9
08:00 19.11.2017mixedČtvrtfinále1Kulatá šachovnice A (KS A)Terrible Monkeys A (TM A)13:512:11
08:00 19.11.2017mixedČtvrtfinále23SB A (3SB A)Létající kapři (LK)12:513:11
08:40 19.11.2017mixedČtvrtfinále1F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce A (Atruc A)10:613:11
08:40 19.11.2017mixedČtvrtfinále2Rainbow Banana A (RB A)Left Overs (LO)10:79:9
09:19 19.11.2017mixed13-17.místo23SB B (3SB B)Pražská 7 (P7)11:611:10*
09:20 19.11.2017mixed13-17.místo1Kulatá šachovnice B (KS B)Rainbow Banana B (RB B)5:159:10
10:00 19.11.2017mixedKřížový zápas 9-12. místo1PeaceEgg (PE)Prague Devils (PD)12:612:11
10:00 19.11.2017mixedKřížový zápas 9-12. místo2Žalymáda (ZAL)Atrofované ruce B (Atruc B)9:311:11
10:40 19.11.2017mixedKřížový zápas 5-8. místo1Terrible Monkeys A (TM A)Left Overs (LO)10:813:12
10:40 19.11.2017mixedKřížový zápas 5-8. místo2Létající kapři (LK)Atrofované ruce A (Atruc A)6:1412:12
11:20 19.11.2017mixedSemifinále1Kulatá šachovnice A (KS A)Rainbow Banana A (RB A)19:311:10
11:20 19.11.2017mixedSemifinále23SB A (3SB A)F.U.J. (FUJ)11:1013:13
12:00 19.11.2017mixed13-17.místo1Rainbow Banana B (RB B)3SB B (3SB B)14:711:11
12:00 19.11.2017mixed13-17.místo2Terrible Monkeys B (TM B)Kulatá šachovnice B (KS B)13:312:13
12:40 19.11.2017mixedO 9. místo1PeaceEgg (PE)Žalymáda (ZAL)4:1112:13
12:40 19.11.2017mixedO 11. místo2Prague Devils (PD)Atrofované ruce B (Atruc B)8:911:13
13:20 19.11.2017mixedO 5. místo1Terrible Monkeys A (TM A)Atrofované ruce A (Atruc A)11:89:11
13:20 19.11.2017mixedO 7. místo2Left Overs (LO)Létající kapři (LK)13:713:11
14:00 19.11.2017mixedO 1. místo1Kulatá šachovnice A (KS A)3SB A (3SB A)13:811:13*
14:00 19.11.2017mixedO 3. místo2Rainbow Banana A (RB A)F.U.J. (FUJ)9:1212:11
Poslat odkaz na e-mail