spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Current tournaments
JHMČR - 1.liga, 22.01.2022
Past tournaments

Plážové MČR

  • CZ
  • 28.07.2018

Výsledky mixed

Final standings

1. Chupacabras
2. Left Overs
3. Pražská 7
4. Terrible Monkeys
5. U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands)
6. Atrofované ruce A
7. PeaceEgg
8. Létající kapři
9. Atrofované ruce B
10. SK Sporting Příbram

Spirit mixed

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

SpiritAtrucAAtrucBCHUPLOLKPEP7PRITMUFOScore
AtrucAx13:1211:1211:13
14:13*
11:1114:12
15:12
89:85
AtrucBx11:1111:1114:1212:12
13:13
12:1273:71
CHUP12:13x12:13
12:13
11:12
12:12
12:1113:1284:86
LO12:1113:12
13:12
x11:1212:1311*:1212:1284:84
LK13:11
13*:14
11:1112:11
12:12
12:11x13:1113:1199:92
PE11:1113:1211:13x12:1210:1011:1111:1279:81
P712:1412:11*12:12x11:1211:12
12:12
15:1185:84
PRI12:12
13:13
10:1012:11x10:1212:1169:69
TM11:1112:1211:1211:1112:11
12:12
12:10x81:79
UFO12:14
12:15
12:1312:1211:1312:1111:1511:12x93:105

Spirit of the Game final standings

1. Atrofované ruce A (12.71429)
2. Létající kapři (12.375)
3. Atrofované ruce B (12.16667)
4. Pražská 7 (12.14286)
5. Left Overs (12)
5. Chupacabras (12)
6. U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (11.625)
7. Terrible Monkeys (11.57143)
8. SK Sporting Příbram (11.5)
9. PeaceEgg (11.28571)

Groups

ATMPEP7AtrucBPRIScorePointsRanking
TMx9:75:88:310:432:2262
PE7:9x4:97:811:629:3223
P78:59:4x8:68:533:2081
AtrucB3:88:76:8x5:722:3024
PRI4:106:115:87:5x22:3425

Help tables for group A

3 - 5. placePEAtrucBPRIScorePointsRanking
PEx7:811:618:1421
AtrucB8:7x5:713:1422
PRI6:117:5x13:1623
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
BLOLKCHUPUFOAtrucAScorePointsRanking
LOx11:37:1110:78:736:2862
LK3:11x2:137:126:818:4405
CHUP11:713:2x11:712:747:2381
UFO7:1012:77:11x8:1134:3924
AtrucA7:88:67:1211:8x33:3443

Play-off

Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2)

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
10:00 29.7.2018mixed1Atrofované ruce B (AtrucB)Létající kapři (LK)5:611:11
10:30 29.7.2018mixed1U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)SK Sporting Příbram (PRI)8:411:12

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:00 29.7.2018mixed1Left Overs (LO)PeaceEgg (PE)10:612:13
11:30 29.7.2018mixed1Terrible Monkeys (TM)Atrofované ruce A (AtrucA)10:811:11
12:00 29.7.2018mixed1Pražská 7 (P7)U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)10:515:11
12:30 29.7.2018mixed1Chupacabras (CHUP)Létající kapři (LK)9:512:12

Křížový zápas 5-8. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:35 29.7.2018mixed1U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)PeaceEgg (PE)11:712:11
14:10 29.7.2018mixed1Atrofované ruce A (AtrucA)Létající kapři (LK)7:614:13*

Semifinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:45 29.7.2018mixed1Pražská 7 (P7)Left Overs (LO)7:1112:11*
15:20 29.7.2018mixed1Chupacabras (CHUP)Terrible Monkeys (TM)12:512:11

O 9. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:00 29.7.2018mixed1Atrofované ruce B (AtrucB)SK Sporting Příbram (PRI)12:713:13

O 7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:55 29.7.2018mixed1PeaceEgg (PE)Létající kapři (LK)11:511:13

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
16:30 29.7.2018mixed1U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)Atrofované ruce A (AtrucA)10:912:15

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
17:05 29.7.2018mixed1Terrible Monkeys (TM)Pražská 7 (P7)8:912:12

O 1. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
17:40 29.7.2018mixed1Left Overs (LO)Chupacabras (CHUP)8:913:12

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:30 28.7.2018mixedA1Terrible Monkeys (TM)PeaceEgg (PE)9:711:11
10:00 28.7.2018mixedA1Pražská 7 (P7)Atrofované ruce B (AtrucB)8:612:14
10:30 28.7.2018mixedA1Terrible Monkeys (TM)SK Sporting Příbram (PRI)10:412:10
11:00 28.7.2018mixedA1Atrofované ruce B (AtrucB)PeaceEgg (PE)8:711:11
11:30 28.7.2018mixedA1Pražská 7 (P7)SK Sporting Příbram (PRI)8:511:12
12:00 28.7.2018mixedA1Terrible Monkeys (TM)Atrofované ruce B (AtrucB)8:312:12
12:30 28.7.2018mixedA1Pražská 7 (P7)PeaceEgg (PE)9:412:12
13:00 28.7.2018mixedA1SK Sporting Příbram (PRI)Atrofované ruce B (AtrucB)7:512:12
13:30 28.7.2018mixedA1Terrible Monkeys (TM)Pražská 7 (P7)5:812:11
14:00 28.7.2018mixedA1SK Sporting Příbram (PRI)PeaceEgg (PE)6:1110:10
14:30 28.7.2018mixedB1Left Overs (LO)Létající kapři (LK)11:311:12
15:00 28.7.2018mixedB1Chupacabras (CHUP)U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)11:713:12
15:30 28.7.2018mixedB1Left Overs (LO)Atrofované ruce A (AtrucA)8:712:11
16:00 28.7.2018mixedB1U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)Létající kapři (LK)12:711:13
16:30 28.7.2018mixedB1Chupacabras (CHUP)Atrofované ruce A (AtrucA)12:712:13
17:00 28.7.2018mixedB1Left Overs (LO)U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)10:712:12
17:30 28.7.2018mixedB1Chupacabras (CHUP)Létající kapři (LK)13:211:12
18:00 28.7.2018mixedB1Atrofované ruce A (AtrucA)U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)11:814:12
18:30 28.7.2018mixedB1Left Overs (LO)Chupacabras (CHUP)7:1113:12
19:00 28.7.2018mixedB1Atrofované ruce A (AtrucA)Létající kapři (LK)8:611:13
10:00 29.7.2018mixedBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1Atrofované ruce B (AtrucB)Létající kapři (LK)5:611:11
10:30 29.7.2018mixedBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)SK Sporting Příbram (PRI)8:411:12
11:00 29.7.2018mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Left Overs (LO)PeaceEgg (PE)10:612:13
11:30 29.7.2018mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Terrible Monkeys (TM)Atrofované ruce A (AtrucA)10:811:11
12:00 29.7.2018mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Pražská 7 (P7)U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)10:515:11
12:30 29.7.2018mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Chupacabras (CHUP)Létající kapři (LK)9:512:12
13:00 29.7.2018mixedO 9. místo1Atrofované ruce B (AtrucB)SK Sporting Příbram (PRI)12:713:13
13:35 29.7.2018mixedKřížový zápas 5-8. místo1U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)PeaceEgg (PE)11:712:11
14:10 29.7.2018mixedKřížový zápas 5-8. místo1Atrofované ruce A (AtrucA)Létající kapři (LK)7:614:13*
14:45 29.7.2018mixedSemifinále1Pražská 7 (P7)Left Overs (LO)7:1112:11*
15:20 29.7.2018mixedSemifinále1Chupacabras (CHUP)Terrible Monkeys (TM)12:512:11
15:55 29.7.2018mixedO 7. místo1PeaceEgg (PE)Létající kapři (LK)11:511:13
16:30 29.7.2018mixedO 5. místo1U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)Atrofované ruce A (AtrucA)10:912:15
17:05 29.7.2018mixedO 3. místo1Terrible Monkeys (TM)Pražská 7 (P7)8:912:12
17:40 29.7.2018mixedO 1. místo1Left Overs (LO)Chupacabras (CHUP)8:913:12
Poslat odkaz na e-mail