spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Budoucí turnaje
Kvalifikace na HMČR - Praha , 11.12.2021
Kvalifikace na HMČR - Východní Čechy, 11.12.2021
Kvalifikace na HMČR - Jihozápad, 11.12.2021
Kvalifikace na HMČR - Morava, 11.12.2021
Juniorské mistrovství ČR Open - spatna liga, 25.09.2021
Juniorské mistrovství ČR Women - spatna liga, 25.09.2021

Plážové MČR

  • CZ
  • 28.07.2018

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. Chupacabras
2. Left Overs
3. Pražská 7
4. Terrible Monkeys
5. U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands)
6. Atrofované ruce A
7. PeaceEgg
8. Létající kapři
9. Atrofované ruce B
10. SK Sporting Příbram

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritAtrucAAtrucBCHUPLOLKPEP7PRITMUFOSkóre
AtrucAx13:1211:1211:13
14:13*
11:1114:12
15:12
89:85
AtrucBx11:1111:1114:1212:12
13:13
12:1273:71
CHUP12:13x12:13
12:13
11:12
12:12
12:1113:1284:86
LO12:1113:12
13:12
x11:1212:1311*:1212:1284:84
LK13:11
13*:14
11:1112:11
12:12
12:11x13:1113:1199:92
PE11:1113:1211:13x12:1210:1011:1111:1279:81
P712:1412:11*12:12x11:1211:12
12:12
15:1185:84
PRI12:12
13:13
10:1012:11x10:1212:1169:69
TM11:1112:1211:1211:1112:11
12:12
12:10x81:79
UFO12:14
12:15
12:1312:1211:1312:1111:1511:12x93:105

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Atrofované ruce A (12.71429)
2. Létající kapři (12.375)
3. Atrofované ruce B (12.16667)
4. Pražská 7 (12.14286)
5. Left Overs (12)
5. Chupacabras (12)
6. U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (11.625)
7. Terrible Monkeys (11.57143)
8. SK Sporting Příbram (11.5)
9. PeaceEgg (11.28571)

Skupiny

ATMPEP7AtrucBPRISkóreBodyPořadí
TMx9:75:88:310:432:2262
PE7:9x4:97:811:629:3223
P78:59:4x8:68:533:2081
AtrucB3:88:76:8x5:722:3024
PRI4:106:115:87:5x22:3425

Pomocné tabulky pro skupinu A

3 - 5. místoPEAtrucBPRISkóreBodyPořadí
PEx7:811:618:1421
AtrucB8:7x5:713:1422
PRI6:117:5x13:1623
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
BLOLKCHUPUFOAtrucASkóreBodyPořadí
LOx11:37:1110:78:736:2862
LK3:11x2:137:126:818:4405
CHUP11:713:2x11:712:747:2381
UFO7:1012:77:11x8:1134:3924
AtrucA7:88:67:1211:8x33:3443

Play-off

Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:00 29.7.2018mixed1Atrofované ruce B (AtrucB)Létající kapři (LK)5:611:11
10:30 29.7.2018mixed1U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)SK Sporting Příbram (PRI)8:411:12

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:00 29.7.2018mixed1Left Overs (LO)PeaceEgg (PE)10:612:13
11:30 29.7.2018mixed1Terrible Monkeys (TM)Atrofované ruce A (AtrucA)10:811:11
12:00 29.7.2018mixed1Pražská 7 (P7)U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)10:515:11
12:30 29.7.2018mixed1Chupacabras (CHUP)Létající kapři (LK)9:512:12

Křížový zápas 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:35 29.7.2018mixed1U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)PeaceEgg (PE)11:712:11
14:10 29.7.2018mixed1Atrofované ruce A (AtrucA)Létající kapři (LK)7:614:13*

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:45 29.7.2018mixed1Pražská 7 (P7)Left Overs (LO)7:1112:11*
15:20 29.7.2018mixed1Chupacabras (CHUP)Terrible Monkeys (TM)12:512:11

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:00 29.7.2018mixed1Atrofované ruce B (AtrucB)SK Sporting Příbram (PRI)12:713:13

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:55 29.7.2018mixed1PeaceEgg (PE)Létající kapři (LK)11:511:13

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:30 29.7.2018mixed1U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)Atrofované ruce A (AtrucA)10:912:15

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
17:05 29.7.2018mixed1Terrible Monkeys (TM)Pražská 7 (P7)8:912:12

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
17:40 29.7.2018mixed1Left Overs (LO)Chupacabras (CHUP)8:913:12

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:30 28.7.2018mixedA1Terrible Monkeys (TM)PeaceEgg (PE)9:711:11
10:00 28.7.2018mixedA1Pražská 7 (P7)Atrofované ruce B (AtrucB)8:612:14
10:30 28.7.2018mixedA1Terrible Monkeys (TM)SK Sporting Příbram (PRI)10:412:10
11:00 28.7.2018mixedA1Atrofované ruce B (AtrucB)PeaceEgg (PE)8:711:11
11:30 28.7.2018mixedA1Pražská 7 (P7)SK Sporting Příbram (PRI)8:511:12
12:00 28.7.2018mixedA1Terrible Monkeys (TM)Atrofované ruce B (AtrucB)8:312:12
12:30 28.7.2018mixedA1Pražská 7 (P7)PeaceEgg (PE)9:412:12
13:00 28.7.2018mixedA1SK Sporting Příbram (PRI)Atrofované ruce B (AtrucB)7:512:12
13:30 28.7.2018mixedA1Terrible Monkeys (TM)Pražská 7 (P7)5:812:11
14:00 28.7.2018mixedA1SK Sporting Příbram (PRI)PeaceEgg (PE)6:1110:10
14:30 28.7.2018mixedB1Left Overs (LO)Létající kapři (LK)11:311:12
15:00 28.7.2018mixedB1Chupacabras (CHUP)U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)11:713:12
15:30 28.7.2018mixedB1Left Overs (LO)Atrofované ruce A (AtrucA)8:712:11
16:00 28.7.2018mixedB1U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)Létající kapři (LK)12:711:13
16:30 28.7.2018mixedB1Chupacabras (CHUP)Atrofované ruce A (AtrucA)12:712:13
17:00 28.7.2018mixedB1Left Overs (LO)U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)10:712:12
17:30 28.7.2018mixedB1Chupacabras (CHUP)Létající kapři (LK)13:211:12
18:00 28.7.2018mixedB1Atrofované ruce A (AtrucA)U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)11:814:12
18:30 28.7.2018mixedB1Left Overs (LO)Chupacabras (CHUP)7:1113:12
19:00 28.7.2018mixedB1Atrofované ruce A (AtrucA)Létající kapři (LK)8:611:13
10:00 29.7.2018mixedBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1Atrofované ruce B (AtrucB)Létající kapři (LK)5:611:11
10:30 29.7.2018mixedBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)SK Sporting Příbram (PRI)8:411:12
11:00 29.7.2018mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Left Overs (LO)PeaceEgg (PE)10:612:13
11:30 29.7.2018mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Terrible Monkeys (TM)Atrofované ruce A (AtrucA)10:811:11
12:00 29.7.2018mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Pražská 7 (P7)U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)10:515:11
12:30 29.7.2018mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Chupacabras (CHUP)Létající kapři (LK)9:512:12
13:00 29.7.2018mixedO 9. místo1Atrofované ruce B (AtrucB)SK Sporting Příbram (PRI)12:713:13
13:35 29.7.2018mixedKřížový zápas 5-8. místo1U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)PeaceEgg (PE)11:712:11
14:10 29.7.2018mixedKřížový zápas 5-8. místo1Atrofované ruce A (AtrucA)Létající kapři (LK)7:614:13*
14:45 29.7.2018mixedSemifinále1Pražská 7 (P7)Left Overs (LO)7:1112:11*
15:20 29.7.2018mixedSemifinále1Chupacabras (CHUP)Terrible Monkeys (TM)12:512:11
15:55 29.7.2018mixedO 7. místo1PeaceEgg (PE)Létající kapři (LK)11:511:13
16:30 29.7.2018mixedO 5. místo1U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO)Atrofované ruce A (AtrucA)10:912:15
17:05 29.7.2018mixedO 3. místo1Terrible Monkeys (TM)Pražská 7 (P7)8:912:12
17:40 29.7.2018mixedO 1. místo1Left Overs (LO)Chupacabras (CHUP)8:913:12
Poslat odkaz na e-mail