spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Past tournaments

MČR Open Women

Výsledky open

Final standings

1. Yellow Block
2. Prague Devils
3. 3SB
4. Left Overs
5. Chupacabras
6. F.U.J.
7. Terrible Monkeys
8. Pražská 7

Spirit open

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

Spirit3SBCHUPFUJLOPDP7TMYBScore
3SBx13:1112:1212:1114:13*13:12
13:12
77:71
CHUP11:13x13:1312:1111:10
11:12
11:1169:70
FUJ13:13x11:1313:1212:13*
13:13
13:1475:78
LO12:1211:1213:11x12:11
13:10
13:1174:67
PD12:1311:12
10:13
x12:119:1012:1266:71
P711:1210:11
12:11
11:12x11:1311:1166:70
TM13*:1413*:12
13:13
11:1310:913:11x73:72
YB12:13
12:13
11:1114:1312:1211:11x72:73

Spirit of the Game final standings

1. 3SB (12.83333)
2. F.U.J. (12.5)
3. Left Overs (12.33333)
4. Terrible Monkeys (12.16667)
5. Yellow Block (12)
6. Chupacabras (11.5)
7. Pražská 7 (11)
7. Prague Devils (11)

Výsledky women

Final standings

1. Velká Morava
2. Východní blok
3. 3SB Women
4. Žlutá Zimnice
5. Prague Devils Women
6. Terrible Monkeys Women
7. Left Overs Women
8. Pražská 7 Women

Spirit women

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

Spirit3SBWLOWPDWP7WVMVBZZTMWScore
3SBWx11:1112:10*13:1111:10*
10:10
11:1268:64
LOWx11:12
10:9
11:1310:1111:1212:1365:70
PDW12:11
9:10
x12:1112:129:12
10:13
64:69
P7W11:1113:11x11:1011:1111:1010:1067:63
VM10*:1211:1011:1210:11x13:1312:1167:69
VB11:1312:1211:1113:13x12:11
12:13
71:73
ZZ10*:11
10:10
12:1110:1111:12
13:12
x66:67
TMW12:1113:1212:9
13:10
10:1011:12x71:64

Spirit of the Game final standings

1. Východní blok (11.83333)
1. Terrible Monkeys Women (11.83333)
2. 3SB Women (11.33333)
3. Pražská 7 Women (11.16667)
3. Velká Morava (11.16667)
4. Žlutá Zimnice (11)
5. Left Overs Women (10.83333)
6. Prague Devils Women (10.66667)

Aktuální zápasy

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:10 9.9.2018womenO 1. místo1Velká Morava (VM)Východní blok (VB)15:1413:13
14:10 9.9.2018womenO 7. místo4Left Overs Women (LOW)Pražská 7 Women (P7W)15:411:13
15:43 9.9.2018openO 3. místo23SB (3SB)Left Overs (LO)15:1212:12
16:40 9.9.2018openO 1. místo1Prague Devils (PD)Yellow Block (YB)11:1412:12

Groups

AYB3SBCHUPP7ScorePointsRanking
YBx15:1115:515:545:2161
3SB11:15x12:1515:438:3423
CHUP5:1515:12x15:1035:3742
P75:154:1510:15x19:4504
BTMFUJPDLOScorePointsRanking
TMx15:713:1512:1540:3722
FUJ7:15x13:1515:1335:4324
PD15:1315:13x15:1145:3761
LO15:1213:1511:15x39:4223

Help tables for group B

2 - 4. placeTMFUJLOScorePointsRanking
TMx15:712:1527:2221
FUJ7:15x15:1322:2823
LO15:1213:15x28:2722
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
C3SBWZZVBP7WScorePointsRanking
3SBWx11:1215:1015:441:2642
ZZ12:11x15:1415:642:3161
VB10:1514:15x15:239:3223
P7W4:156:152:15x12:4504
DVMTMWPDWLOWScorePointsRanking
VMx15:715:815:545:2061
TMW7:15x9:1513:1029:4023
PDW8:1515:9x15:738:3142
LOW5:1510:137:15x22:4304

TOP 10 players (according to average per match)

#TeamName, surnameSATmatchesØ points per match
21Východní blokJana Šmídová3613766.17
36Východní blokPavla Tvrzická10160.17
42Východní blokTereza Čermáková00060
13Východní blokKateřina Janská00060
24Východní blokTereza Švubová00060
88Východní blokSabina Nadhajská00060
11Východní blokAlžběta Hodačová00060
73Východní blokKateřina Kopecká00060
17Východní blokAndrea Valovičová00060
6Východní blokAlžběta Kimáková00060

Play-off

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
08:10 9.9.2018women1Žlutá Zimnice (ZZ)Left Overs Women (LOW)15:612:11
08:10 9.9.2018women2Velká Morava (VM)Pražská 7 Women (P7W)15:210:11
08:10 9.9.2018women33SB Women (3SBW)Terrible Monkeys Women (TMW)14:1011:12
08:10 9.9.2018women4Prague Devils Women (PDW)Východní blok (VB)12:1412:12
09:40 9.9.2018open1Yellow Block (YB)F.U.J. (FUJ)15:914:13
09:40 9.9.2018open2Prague Devils (PD)Pražská 7 (P7)15:512:11
09:40 9.9.2018open3Chupacabras (CHUP)Left Overs (LO)11:1512:11
09:40 9.9.2018open43SB (3SB)Terrible Monkeys (TM)15:1414:13*

Křížový zápas O 5-8. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:10 9.9.2018women3Left Overs Women (LOW)Prague Devils Women (PDW)6:1510:9
11:10 9.9.2018women4Pražská 7 Women (P7W)Terrible Monkeys Women (TMW)1:1510:10
12:40 9.9.2018open4Terrible Monkeys (TM)F.U.J. (FUJ)12:1513:13
12:50 9.9.2018open3Chupacabras (CHUP)Pražská 7 (P7)15:911:12

Semifinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:10 9.9.2018women1Žlutá Zimnice (ZZ)Východní blok (VB)13:1413:12
11:10 9.9.2018women23SB Women (3SBW)Velká Morava (VM)14:1512:10*
12:42 9.9.2018open13SB (3SB)Yellow Block (YB)9:1513:12
12:42 9.9.2018open2Prague Devils (PD)Left Overs (LO)15:910:13

O 7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:10 9.9.2018women4Left Overs Women (LOW)Pražská 7 Women (P7W)15:411:13
15:21 9.9.2018open4Terrible Monkeys (TM)Pražská 7 (P7)15:713:11

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:10 9.9.2018women3Prague Devils Women (PDW)Terrible Monkeys Women (TMW)15:1110:13
16:04 9.9.2018open3F.U.J. (FUJ)Chupacabras (CHUP)12:1513:13

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:10 9.9.2018women23SB Women (3SBW)Žlutá Zimnice (ZZ)15:710:10
15:43 9.9.2018open23SB (3SB)Left Overs (LO)15:1212:12

O 1. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:10 9.9.2018women1Velká Morava (VM)Východní blok (VB)15:1413:13
16:40 9.9.2018open1Prague Devils (PD)Yellow Block (YB)11:1412:12

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:00 8.9.2018openA1Yellow Block (YB)3SB (3SB)15:1112:13
09:00 8.9.2018openA2Chupacabras (CHUP)Pražská 7 (P7)15:1011:10
09:00 8.9.2018openB3Terrible Monkeys (TM)F.U.J. (FUJ)15:713*:12
09:00 8.9.2018openB4Prague Devils (PD)Left Overs (LO)15:1111:12
10:30 8.9.2018womenC13SB Women (3SBW)Žlutá Zimnice (ZZ)11:1211:10*
10:30 8.9.2018womenC2Východní blok (VB)Pražská 7 Women (P7W)15:211:11
10:30 8.9.2018womenD3Velká Morava (VM)Terrible Monkeys Women (TMW)15:712:11
10:30 8.9.2018womenD4Prague Devils Women (PDW)Left Overs Women (LOW)15:712:11
12:00 8.9.2018openA1Yellow Block (YB)Pražská 7 (P7)15:511:11
12:00 8.9.2018openA2Chupacabras (CHUP)3SB (3SB)15:1211:13
12:00 8.9.2018openB3Terrible Monkeys (TM)Left Overs (LO)12:1511:13
12:00 8.9.2018openB4Prague Devils (PD)F.U.J. (FUJ)15:1312:13
13:30 8.9.2018womenC13SB Women (3SBW)Pražská 7 Women (P7W)15:411:11
13:30 8.9.2018womenC2Východní blok (VB)Žlutá Zimnice (ZZ)14:1512:11
13:30 8.9.2018womenD3Velká Morava (VM)Left Overs Women (LOW)15:511:10
13:30 8.9.2018womenD4Prague Devils Women (PDW)Terrible Monkeys Women (TMW)15:99:12
15:00 8.9.2018openA1Yellow Block (YB)Chupacabras (CHUP)15:511:11
15:00 8.9.2018openA23SB (3SB)Pražská 7 (P7)15:412:11
15:00 8.9.2018openB3Terrible Monkeys (TM)Prague Devils (PD)13:1510:9
15:00 8.9.2018openB4F.U.J. (FUJ)Left Overs (LO)15:1311:13
16:30 8.9.2018womenC13SB Women (3SBW)Východní blok (VB)15:1013:11
16:30 8.9.2018womenC2Žlutá Zimnice (ZZ)Pražská 7 Women (P7W)15:610:11
16:30 8.9.2018womenD3Velká Morava (VM)Prague Devils Women (PDW)15:811:12
16:30 8.9.2018womenD4Terrible Monkeys Women (TMW)Left Overs Women (LOW)13:1013:12
08:10 9.9.2018womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Žlutá Zimnice (ZZ)Left Overs Women (LOW)15:612:11
08:10 9.9.2018womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Velká Morava (VM)Pražská 7 Women (P7W)15:210:11
08:10 9.9.2018womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)33SB Women (3SBW)Terrible Monkeys Women (TMW)14:1011:12
08:10 9.9.2018womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)4Prague Devils Women (PDW)Východní blok (VB)12:1412:12
09:40 9.9.2018openČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Yellow Block (YB)F.U.J. (FUJ)15:914:13
09:40 9.9.2018openČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Prague Devils (PD)Pražská 7 (P7)15:512:11
09:40 9.9.2018openČtvrtfinále (Q1 až Q4)3Chupacabras (CHUP)Left Overs (LO)11:1512:11
09:40 9.9.2018openČtvrtfinále (Q1 až Q4)43SB (3SB)Terrible Monkeys (TM)15:1414:13*
11:10 9.9.2018womenSemifinále1Žlutá Zimnice (ZZ)Východní blok (VB)13:1413:12
11:10 9.9.2018womenSemifinále23SB Women (3SBW)Velká Morava (VM)14:1512:10*
11:10 9.9.2018womenKřížový zápas O 5-8. místo3Left Overs Women (LOW)Prague Devils Women (PDW)6:1510:9
11:10 9.9.2018womenKřížový zápas O 5-8. místo4Pražská 7 Women (P7W)Terrible Monkeys Women (TMW)1:1510:10
12:40 9.9.2018openKřížový zápas O 5-8. místo4Terrible Monkeys (TM)F.U.J. (FUJ)12:1513:13
12:42 9.9.2018openSemifinále13SB (3SB)Yellow Block (YB)9:1513:12
12:42 9.9.2018openSemifinále2Prague Devils (PD)Left Overs (LO)15:910:13
12:50 9.9.2018openKřížový zápas O 5-8. místo3Chupacabras (CHUP)Pražská 7 (P7)15:911:12
14:10 9.9.2018womenO 1. místo1Velká Morava (VM)Východní blok (VB)15:1413:13
14:10 9.9.2018womenO 3. místo23SB Women (3SBW)Žlutá Zimnice (ZZ)15:710:10
14:10 9.9.2018womenO 5. místo3Prague Devils Women (PDW)Terrible Monkeys Women (TMW)15:1110:13
14:10 9.9.2018womenO 7. místo4Left Overs Women (LOW)Pražská 7 Women (P7W)15:411:13
15:21 9.9.2018openO 7. místo4Terrible Monkeys (TM)Pražská 7 (P7)15:713:11
15:43 9.9.2018openO 3. místo23SB (3SB)Left Overs (LO)15:1212:12
16:04 9.9.2018openO 5. místo3F.U.J. (FUJ)Chupacabras (CHUP)12:1513:13
16:40 9.9.2018openO 1. místo1Prague Devils (PD)Yellow Block (YB)11:1412:12
Poslat odkaz na e-mail