spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

MČR Open Women

Výsledky open

Výsledné pořadí turnaje

1. Yellow Block
2. Prague Devils
3. 3SB
4. Left Overs
5. Chupacabras
6. F.U.J.
7. Terrible Monkeys
8. Pražská 7

Spirit open

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SBCHUPFUJLOPDP7TMYBSkóre
3SBx13:1112:1212:1114:13*13:12
13:12
77:71
CHUP11:13x13:1312:1111:10
11:12
11:1169:70
FUJ13:13x11:1313:1212:13*
13:13
13:1475:78
LO12:1211:1213:11x12:11
13:10
13:1174:67
PD12:1311:12
10:13
x12:119:1012:1266:71
P711:1210:11
12:11
11:12x11:1311:1166:70
TM13*:1413*:12
13:13
11:1310:913:11x73:72
YB12:13
12:13
11:1114:1312:1211:11x72:73

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. 3SB (12.83333)
2. F.U.J. (12.5)
3. Left Overs (12.33333)
4. Terrible Monkeys (12.16667)
5. Yellow Block (12)
6. Chupacabras (11.5)
7. Pražská 7 (11)
7. Prague Devils (11)

Výsledky women

Výsledné pořadí turnaje

1. Velká Morava
2. Východní blok
3. 3SB Women
4. Žlutá Zimnice
5. Prague Devils Women
6. Terrible Monkeys Women
7. Left Overs Women
8. Pražská 7 Women

Spirit women

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SBWLOWPDWP7WVMVBZZTMWSkóre
3SBWx11:1112:10*13:1111:10*
10:10
11:1268:64
LOWx11:12
10:9
11:1310:1111:1212:1365:70
PDW12:11
9:10
x12:1112:129:12
10:13
64:69
P7W11:1113:11x11:1011:1111:1010:1067:63
VM10*:1211:1011:1210:11x13:1312:1167:69
VB11:1312:1211:1113:13x12:11
12:13
71:73
ZZ10*:11
10:10
12:1110:1111:12
13:12
x66:67
TMW12:1113:1212:9
13:10
10:1011:12x71:64

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Východní blok (11.83333)
1. Terrible Monkeys Women (11.83333)
2. 3SB Women (11.33333)
3. Pražská 7 Women (11.16667)
3. Velká Morava (11.16667)
4. Žlutá Zimnice (11)
5. Left Overs Women (10.83333)
6. Prague Devils Women (10.66667)

Aktuální zápasy

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:10 9.9.2018womenO 1. místo1Velká Morava (VM)Východní blok (VB)15:1413:13
14:10 9.9.2018womenO 7. místo4Left Overs Women (LOW)Pražská 7 Women (P7W)15:411:13
15:43 9.9.2018openO 3. místo23SB (3SB)Left Overs (LO)15:1212:12
16:40 9.9.2018openO 1. místo1Prague Devils (PD)Yellow Block (YB)11:1412:12

Skupiny

AYB3SBCHUPP7SkóreBodyPořadí
YBx15:1115:515:545:2161
3SB11:15x12:1515:438:3423
CHUP5:1515:12x15:1035:3742
P75:154:1510:15x19:4504
BTMFUJPDLOSkóreBodyPořadí
TMx15:713:1512:1540:3722
FUJ7:15x13:1515:1335:4324
PD15:1315:13x15:1145:3761
LO15:1213:1511:15x39:4223

Pomocné tabulky pro skupinu B

2 - 4. místoTMFUJLOSkóreBodyPořadí
TMx15:712:1527:2221
FUJ7:15x15:1322:2823
LO15:1213:15x28:2722
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
C3SBWZZVBP7WSkóreBodyPořadí
3SBWx11:1215:1015:441:2642
ZZ12:11x15:1415:642:3161
VB10:1514:15x15:239:3223
P7W4:156:152:15x12:4504
DVMTMWPDWLOWSkóreBodyPořadí
VMx15:715:815:545:2061
TMW7:15x9:1513:1029:4023
PDW8:1515:9x15:738:3142
LOW5:1510:137:15x22:4304

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
21Východní blokJana Šmídová3613766.17
36Východní blokPavla Tvrzická10160.17
42Východní blokTereza Čermáková00060
13Východní blokKateřina Janská00060
24Východní blokTereza Švubová00060
88Východní blokSabina Nadhajská00060
11Východní blokAlžběta Hodačová00060
73Východní blokKateřina Kopecká00060
17Východní blokAndrea Valovičová00060
6Východní blokAlžběta Kimáková00060

Play-off

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:10 9.9.2018women1Žlutá Zimnice (ZZ)Left Overs Women (LOW)15:612:11
08:10 9.9.2018women2Velká Morava (VM)Pražská 7 Women (P7W)15:210:11
08:10 9.9.2018women33SB Women (3SBW)Terrible Monkeys Women (TMW)14:1011:12
08:10 9.9.2018women4Prague Devils Women (PDW)Východní blok (VB)12:1412:12
09:40 9.9.2018open1Yellow Block (YB)F.U.J. (FUJ)15:914:13
09:40 9.9.2018open2Prague Devils (PD)Pražská 7 (P7)15:512:11
09:40 9.9.2018open3Chupacabras (CHUP)Left Overs (LO)11:1512:11
09:40 9.9.2018open43SB (3SB)Terrible Monkeys (TM)15:1414:13*

Křížový zápas O 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:10 9.9.2018women3Left Overs Women (LOW)Prague Devils Women (PDW)6:1510:9
11:10 9.9.2018women4Pražská 7 Women (P7W)Terrible Monkeys Women (TMW)1:1510:10
12:40 9.9.2018open4Terrible Monkeys (TM)F.U.J. (FUJ)12:1513:13
12:50 9.9.2018open3Chupacabras (CHUP)Pražská 7 (P7)15:911:12

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:10 9.9.2018women1Žlutá Zimnice (ZZ)Východní blok (VB)13:1413:12
11:10 9.9.2018women23SB Women (3SBW)Velká Morava (VM)14:1512:10*
12:42 9.9.2018open13SB (3SB)Yellow Block (YB)9:1513:12
12:42 9.9.2018open2Prague Devils (PD)Left Overs (LO)15:910:13

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:10 9.9.2018women4Left Overs Women (LOW)Pražská 7 Women (P7W)15:411:13
15:21 9.9.2018open4Terrible Monkeys (TM)Pražská 7 (P7)15:713:11

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:10 9.9.2018women3Prague Devils Women (PDW)Terrible Monkeys Women (TMW)15:1110:13
16:04 9.9.2018open3F.U.J. (FUJ)Chupacabras (CHUP)12:1513:13

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:10 9.9.2018women23SB Women (3SBW)Žlutá Zimnice (ZZ)15:710:10
15:43 9.9.2018open23SB (3SB)Left Overs (LO)15:1212:12

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:10 9.9.2018women1Velká Morava (VM)Východní blok (VB)15:1413:13
16:40 9.9.2018open1Prague Devils (PD)Yellow Block (YB)11:1412:12

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 8.9.2018openA1Yellow Block (YB)3SB (3SB)15:1112:13
09:00 8.9.2018openA2Chupacabras (CHUP)Pražská 7 (P7)15:1011:10
09:00 8.9.2018openB3Terrible Monkeys (TM)F.U.J. (FUJ)15:713*:12
09:00 8.9.2018openB4Prague Devils (PD)Left Overs (LO)15:1111:12
10:30 8.9.2018womenC13SB Women (3SBW)Žlutá Zimnice (ZZ)11:1211:10*
10:30 8.9.2018womenC2Východní blok (VB)Pražská 7 Women (P7W)15:211:11
10:30 8.9.2018womenD3Velká Morava (VM)Terrible Monkeys Women (TMW)15:712:11
10:30 8.9.2018womenD4Prague Devils Women (PDW)Left Overs Women (LOW)15:712:11
12:00 8.9.2018openA1Yellow Block (YB)Pražská 7 (P7)15:511:11
12:00 8.9.2018openA2Chupacabras (CHUP)3SB (3SB)15:1211:13
12:00 8.9.2018openB3Terrible Monkeys (TM)Left Overs (LO)12:1511:13
12:00 8.9.2018openB4Prague Devils (PD)F.U.J. (FUJ)15:1312:13
13:30 8.9.2018womenC13SB Women (3SBW)Pražská 7 Women (P7W)15:411:11
13:30 8.9.2018womenC2Východní blok (VB)Žlutá Zimnice (ZZ)14:1512:11
13:30 8.9.2018womenD3Velká Morava (VM)Left Overs Women (LOW)15:511:10
13:30 8.9.2018womenD4Prague Devils Women (PDW)Terrible Monkeys Women (TMW)15:99:12
15:00 8.9.2018openA1Yellow Block (YB)Chupacabras (CHUP)15:511:11
15:00 8.9.2018openA23SB (3SB)Pražská 7 (P7)15:412:11
15:00 8.9.2018openB3Terrible Monkeys (TM)Prague Devils (PD)13:1510:9
15:00 8.9.2018openB4F.U.J. (FUJ)Left Overs (LO)15:1311:13
16:30 8.9.2018womenC13SB Women (3SBW)Východní blok (VB)15:1013:11
16:30 8.9.2018womenC2Žlutá Zimnice (ZZ)Pražská 7 Women (P7W)15:610:11
16:30 8.9.2018womenD3Velká Morava (VM)Prague Devils Women (PDW)15:811:12
16:30 8.9.2018womenD4Terrible Monkeys Women (TMW)Left Overs Women (LOW)13:1013:12
08:10 9.9.2018womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Žlutá Zimnice (ZZ)Left Overs Women (LOW)15:612:11
08:10 9.9.2018womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Velká Morava (VM)Pražská 7 Women (P7W)15:210:11
08:10 9.9.2018womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)33SB Women (3SBW)Terrible Monkeys Women (TMW)14:1011:12
08:10 9.9.2018womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)4Prague Devils Women (PDW)Východní blok (VB)12:1412:12
09:40 9.9.2018openČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Yellow Block (YB)F.U.J. (FUJ)15:914:13
09:40 9.9.2018openČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Prague Devils (PD)Pražská 7 (P7)15:512:11
09:40 9.9.2018openČtvrtfinále (Q1 až Q4)3Chupacabras (CHUP)Left Overs (LO)11:1512:11
09:40 9.9.2018openČtvrtfinále (Q1 až Q4)43SB (3SB)Terrible Monkeys (TM)15:1414:13*
11:10 9.9.2018womenSemifinále1Žlutá Zimnice (ZZ)Východní blok (VB)13:1413:12
11:10 9.9.2018womenSemifinále23SB Women (3SBW)Velká Morava (VM)14:1512:10*
11:10 9.9.2018womenKřížový zápas O 5-8. místo3Left Overs Women (LOW)Prague Devils Women (PDW)6:1510:9
11:10 9.9.2018womenKřížový zápas O 5-8. místo4Pražská 7 Women (P7W)Terrible Monkeys Women (TMW)1:1510:10
12:40 9.9.2018openKřížový zápas O 5-8. místo4Terrible Monkeys (TM)F.U.J. (FUJ)12:1513:13
12:42 9.9.2018openSemifinále13SB (3SB)Yellow Block (YB)9:1513:12
12:42 9.9.2018openSemifinále2Prague Devils (PD)Left Overs (LO)15:910:13
12:50 9.9.2018openKřížový zápas O 5-8. místo3Chupacabras (CHUP)Pražská 7 (P7)15:911:12
14:10 9.9.2018womenO 1. místo1Velká Morava (VM)Východní blok (VB)15:1413:13
14:10 9.9.2018womenO 3. místo23SB Women (3SBW)Žlutá Zimnice (ZZ)15:710:10
14:10 9.9.2018womenO 5. místo3Prague Devils Women (PDW)Terrible Monkeys Women (TMW)15:1110:13
14:10 9.9.2018womenO 7. místo4Left Overs Women (LOW)Pražská 7 Women (P7W)15:411:13
15:21 9.9.2018openO 7. místo4Terrible Monkeys (TM)Pražská 7 (P7)15:713:11
15:43 9.9.2018openO 3. místo23SB (3SB)Left Overs (LO)15:1212:12
16:04 9.9.2018openO 5. místo3F.U.J. (FUJ)Chupacabras (CHUP)12:1513:13
16:40 9.9.2018openO 1. místo1Prague Devils (PD)Yellow Block (YB)11:1412:12
Poslat odkaz na e-mail