spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Past tournaments

Juniorské halové MČR

  • Bohumín
  • 17.11.2018

Výsledky mixed

Final standings

1. Východní blok
2. 3SB A
3. F.U.J.
4. Left Overs A
5. Terrible Monkeys A
6. Létající kapři
7. Atrofované ruce
8. PeaceEgg
9. Rainbow Banana A
10. SK Sporting Příbram
11. Žalymáda
12. Pražská 7
13. Rainbow Banana B
14. Terrible Monkeys B
15. 3SB B
16. 3SB C
17. Left Overs B
18. Kulatá šachovnice

Spirit mixed

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

Spirit3SB A3SB B3SB CAtrucFUJKSLO ALO BLKPEP7RB ARB BNKTM ATM BVBZALScore
3SB Ax10:1212:128:12
12:13
12:1012:1266:71
3SB Bx11:8
14:12
11:1013:914*:812:10*12:1287:69
3SB C8:11
12:14
x11:1210:1211:1011:1163:70
Atruc12:10x11:1212:1113:1213:1113:1110:1084:77
FUJ12:1212:11x13:12
14*:13
12:1013*:1376:71
KS10:11x12:13*
12:13
12:1112*:1212:12*70:72
LO A12:8
13:12
11:1212:13
13:14*
x10:1210:1281:83
LO B12:1113*:12
13:12
x12:1113:1211:1112:886:77
LK12:10x12:1111:912:11
11:12
11:1369:66
PE10:1212:1311:1211:1211:12x10:1012:1111:1288:94
P79:1312:1011:13x11:10*12:11
11:11
12:12
12:14
90:94
RB A9:1110:10x11:118:9*10:1010:1258:63
RB B8:14*12:12*12:1311:12x10:811:7*10:7*74:73
NK12*:1211:1112:1110*:1111:118:10x11:1175:77
TM A11:1310:1211:12
12:11
9*:811:11x10:1274:79
TM B10*:1210:118:1211:12
11:11
7*:11x12:1069:79
VB12:1210:1013:13*13:1110:1012:10x70:66
ZAL12:1211:1112:1012:12
14:12
12:107*:1010:12x90:89

Spirit of the Game final standings

1. F.U.J. (12.66667)
2. 3SB B (12.42857)
3. Left Overs B (12.28571)
4. Atrofované ruce (12)
5. Východní blok (11.66667)
5. Kulatá šachovnice (11.66667)
6. Left Overs A (11.57143)
7. Létající kapři (11.5)
8. Pražská 7 (11.25)
8. Žalymáda (11.25)
9. 3SB A (11)
9. PeaceEgg (11)
10. SK Sporting Příbram (10.71429)
11. Terrible Monkeys A (10.57143)
11. Rainbow Banana B (10.57143)
12. 3SB C (10.5)
13. Terrible Monkeys B (9.85714)
14. Rainbow Banana A (9.66667)

Groups

AVBLKRB ATM AScorePointsRanking
VBx15:618:314:447:1361
LK6:15x12:69:827:2942
RB A3:186:12x11:1120:4114
TM A4:148:911:11x23:3413

Help tables for group A

3 - 4. placeRB ATM AScorePointsRanking
RB Ax11:1111:1112
TM A11:11x11:1111
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
B3SB ALO AFUJAtrucScorePointsRanking
3SB Ax9:57:711:727:1951
LO A5:9x8:813:726:2433
FUJ7:78:8x10:625:2142
Atruc7:117:136:10x20:3404
CP7ZALTM B3SB B3SB CScorePointsRanking
P7x12:412:47:48:339:1581
ZAL4:12x9:610:311:534:2662
TM B4:126:9x5:68:623:3324
3SB B4:73:106:5x9:422:2643
3SB C3:85:116:84:9x18:3605
DNKPEKSRB BLO BScorePointsRanking
NKx6:1014:312:811:643:2762
PE10:6x13:416:510:549:2081
KS3:144:13x6:116:1219:5005
RB B8:125:1611:6x7:1031:4424
LO B6:115:1012:610:7x33:3443

Play-off

Kříž CD34,

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:50 17.11.2018mixed13SB B (3SB B)Rainbow Banana B (RB B)8:1014*:8
15:50 17.11.2018mixed2Terrible Monkeys B (TM B)Left Overs B (LO B)8:68:12

Baráž AB34, CD12

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
18:45 17.11.2018mixed1Terrible Monkeys A (TM A)SK Sporting Příbram (NK)13:511:11
18:45 17.11.2018mixed2Rainbow Banana A (RB A)PeaceEgg (PE)8:1110:10
19:20 17.11.2018mixed1Left Overs A (LO A)Žalymáda (ZAL)11:510:12
19:20 17.11.2018mixed2Atrofované ruce (Atruc)Pražská 7 (P7)10:713:11

Kříž Y

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
19:55 17.11.2018mixed13SB B (3SB B)Kulatá šachovnice (KS)13:411:10
19:55 17.11.2018mixed2Left Overs B (LO B)3SB C (3SB C)7:812:11
20:30 17.11.2018mixed1SK Sporting Příbram (NK)Pražská 7 (P7)9:810*:11
20:30 17.11.2018mixed2Rainbow Banana A (RB A)Žalymáda (ZAL)10:710:12

Kříž Z

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
10:15 18.11.2018mixed1Pražská 7 (P7)Terrible Monkeys B (TM B)10:311:11
10:15 18.11.2018mixed2Žalymáda (ZAL)Rainbow Banana B (RB B)9:67*:10

Čtvrtfinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
08:30 18.11.2018mixed13SB A (3SB A)PeaceEgg (PE)18:412:10
08:30 18.11.2018mixed2Východní blok (VB)Atrofované ruce (Atruc)18:310:10
09:05 18.11.2018mixed1F.U.J. (FUJ)Terrible Monkeys A (TM A)9:812:10
09:05 18.11.2018mixed2Létající kapři (LK)Left Overs A (LO A)2:1512:10
10:50 18.11.2018mixed1PeaceEgg (PE)Létající kapři (LK)5:1211:12
10:50 18.11.2018mixed2Atrofované ruce (Atruc)Terrible Monkeys A (TM A)7:913:11
11:25 18.11.2018mixed13SB A (3SB A)Left Overs A (LO A)9:612:13
11:25 18.11.2018mixed2Východní blok (VB)F.U.J. (FUJ)12:713:13*

O 17. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:40 18.11.2018mixed2Kulatá šachovnice (KS)Left Overs B (LO B)4:1012:13

O 15. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:40 18.11.2018mixed13SB B (3SB B)3SB C (3SB C)8:414:12

O 13. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
12:00 18.11.2018mixed2Terrible Monkeys B (TM B)Rainbow Banana B (RB B)4:137*:11

O 11. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
12:00 18.11.2018mixed1Pražská 7 (P7)Žalymáda (ZAL)5:1012:14

O 9. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
12:35 18.11.2018mixed2SK Sporting Příbram (NK)Rainbow Banana A (RB A)8:1011:11

O 7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
12:35 18.11.2018mixed1PeaceEgg (PE)Atrofované ruce (Atruc)10:1112:13

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:10 18.11.2018mixed2Létající kapři (LK)Terrible Monkeys A (TM A)6:1111:12

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:10 18.11.2018mixed1Left Overs A (LO A)F.U.J. (FUJ)8:1013:14*

O 1. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:50 18.11.2018mixed13SB A (3SB A)Východní blok (VB)5:1112:12

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
08:50 17.11.2018mixedC1Pražská 7 (P7)Žalymáda (ZAL)12:412:12
08:50 17.11.2018mixedC2Terrible Monkeys B (TM B)3SB B (3SB B)5:610*:12
09:25 17.11.2018mixedD1SK Sporting Příbram (NK)PeaceEgg (PE)6:1012:11
09:25 17.11.2018mixedD2Kulatá šachovnice (KS)Rainbow Banana B (RB B)6:1112*:12
10:00 17.11.2018mixedC1Žalymáda (ZAL)Terrible Monkeys B (TM B)9:610:12
10:00 17.11.2018mixedC23SB C (3SB C)Pražská 7 (P7)3:810:12
10:35 17.11.2018mixedD1PeaceEgg (PE)Kulatá šachovnice (KS)13:411:12
10:35 17.11.2018mixedD2Left Overs B (LO B)SK Sporting Příbram (NK)6:1111:11
11:10 17.11.2018mixedC1Terrible Monkeys B (TM B)3SB C (3SB C)8:610:11
11:10 17.11.2018mixedC23SB B (3SB B)Žalymáda (ZAL)3:1012:12
11:45 17.11.2018mixedD1Kulatá šachovnice (KS)Left Overs B (LO B)6:1212:13*
11:45 17.11.2018mixedD2Rainbow Banana B (RB B)PeaceEgg (PE)5:1611:12
12:20 17.11.2018mixedC13SB C (3SB C)3SB B (3SB B)4:98:11
12:20 17.11.2018mixedC2Pražská 7 (P7)Terrible Monkeys B (TM B)12:412:11
12:55 17.11.2018mixedD1Left Overs B (LO B)Rainbow Banana B (RB B)10:713:12
12:55 17.11.2018mixedD2SK Sporting Příbram (NK)Kulatá šachovnice (KS)14:312*:12
13:30 17.11.2018mixedC13SB B (3SB B)Pražská 7 (P7)4:713:9
13:30 17.11.2018mixedC2Žalymáda (ZAL)3SB C (3SB C)11:511:11
14:05 17.11.2018mixedD1Rainbow Banana B (RB B)SK Sporting Příbram (NK)8:1210:8
14:05 17.11.2018mixedD2PeaceEgg (PE)Left Overs B (LO B)10:511:12
14:40 17.11.2018mixedA1Východní blok (VB)Létající kapři (LK)15:613:11
14:40 17.11.2018mixedA2Rainbow Banana A (RB A)Terrible Monkeys A (TM A)11:118:9*
15:15 17.11.2018mixedB13SB A (3SB A)Left Overs A (LO A)9:58:12
15:15 17.11.2018mixedB2F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce (Atruc)10:612:11
15:50 17.11.2018mixedKříž CD34,13SB B (3SB B)Rainbow Banana B (RB B)8:1014*:8
15:50 17.11.2018mixedKříž CD34,2Terrible Monkeys B (TM B)Left Overs B (LO B)8:68:12
16:25 17.11.2018mixedA1Létající kapři (LK)Terrible Monkeys A (TM A)9:812:11
16:25 17.11.2018mixedA2Východní blok (VB)Rainbow Banana A (RB A)18:310:10
17:00 17.11.2018mixedB1Left Overs A (LO A)Atrofované ruce (Atruc)13:711:12
17:00 17.11.2018mixedB23SB A (3SB A)F.U.J. (FUJ)7:712:12
17:35 17.11.2018mixedA1Rainbow Banana A (RB A)Létající kapři (LK)6:129:11
17:35 17.11.2018mixedA2Terrible Monkeys A (TM A)Východní blok (VB)4:1410:12
18:10 17.11.2018mixedB1F.U.J. (FUJ)Left Overs A (LO A)8:813:12
18:10 17.11.2018mixedB2Atrofované ruce (Atruc)3SB A (3SB A)7:1112:10
18:45 17.11.2018mixedBaráž AB34, CD121Terrible Monkeys A (TM A)SK Sporting Příbram (NK)13:511:11
18:45 17.11.2018mixedBaráž AB34, CD122Rainbow Banana A (RB A)PeaceEgg (PE)8:1110:10
19:20 17.11.2018mixedBaráž AB34, CD121Left Overs A (LO A)Žalymáda (ZAL)11:510:12
19:20 17.11.2018mixedBaráž AB34, CD122Atrofované ruce (Atruc)Pražská 7 (P7)10:713:11
19:55 17.11.2018mixedKříž Y13SB B (3SB B)Kulatá šachovnice (KS)13:411:10
19:55 17.11.2018mixedKříž Y2Left Overs B (LO B)3SB C (3SB C)7:812:11
20:30 17.11.2018mixedKříž Y1SK Sporting Příbram (NK)Pražská 7 (P7)9:810*:11
20:30 17.11.2018mixedKříž Y2Rainbow Banana A (RB A)Žalymáda (ZAL)10:710:12
08:30 18.11.2018mixedČtvrtfinále13SB A (3SB A)PeaceEgg (PE)18:412:10
08:30 18.11.2018mixedČtvrtfinále2Východní blok (VB)Atrofované ruce (Atruc)18:310:10
09:05 18.11.2018mixedČtvrtfinále1F.U.J. (FUJ)Terrible Monkeys A (TM A)9:812:10
09:05 18.11.2018mixedČtvrtfinále2Létající kapři (LK)Left Overs A (LO A)2:1512:10
09:40 18.11.2018mixedO 15. místo13SB B (3SB B)3SB C (3SB C)8:414:12
09:40 18.11.2018mixedO 17. místo2Kulatá šachovnice (KS)Left Overs B (LO B)4:1012:13
10:15 18.11.2018mixedKříž Z1Pražská 7 (P7)Terrible Monkeys B (TM B)10:311:11
10:15 18.11.2018mixedKříž Z2Žalymáda (ZAL)Rainbow Banana B (RB B)9:67*:10
10:50 18.11.2018mixedČtvrtfinále1PeaceEgg (PE)Létající kapři (LK)5:1211:12
10:50 18.11.2018mixedČtvrtfinále2Atrofované ruce (Atruc)Terrible Monkeys A (TM A)7:913:11
11:25 18.11.2018mixedČtvrtfinále13SB A (3SB A)Left Overs A (LO A)9:612:13
11:25 18.11.2018mixedČtvrtfinále2Východní blok (VB)F.U.J. (FUJ)12:713:13*
12:00 18.11.2018mixedO 11. místo1Pražská 7 (P7)Žalymáda (ZAL)5:1012:14
12:00 18.11.2018mixedO 13. místo2Terrible Monkeys B (TM B)Rainbow Banana B (RB B)4:137*:11
12:35 18.11.2018mixedO 7. místo1PeaceEgg (PE)Atrofované ruce (Atruc)10:1112:13
12:35 18.11.2018mixedO 9. místo2SK Sporting Příbram (NK)Rainbow Banana A (RB A)8:1011:11
13:10 18.11.2018mixedO 3. místo1Left Overs A (LO A)F.U.J. (FUJ)8:1013:14*
13:10 18.11.2018mixedO 5. místo2Létající kapři (LK)Terrible Monkeys A (TM A)6:1111:12
13:50 18.11.2018mixedO 1. místo13SB A (3SB A)Východní blok (VB)5:1112:12
Poslat odkaz na e-mail