spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Juniorské halové MČR

  • Bohumín
  • 17.11.2018

Skupiny

AVBLKRB ATM ASkóreBodyPořadí
VBx15:618:314:447:1361
LK6:15x12:69:827:2942
RB A3:186:12x11:1120:4114
TM A4:148:911:11x23:3413

Pomocné tabulky pro skupinu A

3 - 4. místoRB ATM ASkóreBodyPořadí
RB Ax11:1111:1112
TM A11:11x11:1111
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
B3SB ALO AFUJAtrucSkóreBodyPořadí
3SB Ax9:57:711:727:1951
LO A5:9x8:813:726:2433
FUJ7:78:8x10:625:2142
Atruc7:117:136:10x20:3404
CP7ZALTM B3SB B3SB CSkóreBodyPořadí
P7x12:412:47:48:339:1581
ZAL4:12x9:610:311:534:2662
TM B4:126:9x5:68:623:3324
3SB B4:73:106:5x9:422:2643
3SB C3:85:116:84:9x18:3605
DNKPEKSRB BLO BSkóreBodyPořadí
NKx6:1014:312:811:643:2762
PE10:6x13:416:510:549:2081
KS3:144:13x6:116:1219:5005
RB B8:125:1611:6x7:1031:4424
LO B6:115:1012:610:7x33:3443

Play-off

Kříž CD34,

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:50 17.11.2018mixed13SB B (3SB B)Rainbow Banana B (RB B)8:1014*:8
15:50 17.11.2018mixed2Terrible Monkeys B (TM B)Left Overs B (LO B)8:68:12

Baráž AB34, CD12

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
18:45 17.11.2018mixed1Terrible Monkeys A (TM A)SK Sporting Příbram (NK)13:511:11
18:45 17.11.2018mixed2Rainbow Banana A (RB A)PeaceEgg (PE)8:1110:10
19:20 17.11.2018mixed1Left Overs A (LO A)Žalymáda (ZAL)11:510:12
19:20 17.11.2018mixed2Atrofované ruce (Atruc)Pražská 7 (P7)10:713:11

Kříž Y

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
19:55 17.11.2018mixed13SB B (3SB B)Kulatá šachovnice (KS)13:411:10
19:55 17.11.2018mixed2Left Overs B (LO B)3SB C (3SB C)7:812:11
20:30 17.11.2018mixed1SK Sporting Příbram (NK)Pražská 7 (P7)9:810*:11
20:30 17.11.2018mixed2Rainbow Banana A (RB A)Žalymáda (ZAL)10:710:12

Kříž Z

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:15 18.11.2018mixed1Pražská 7 (P7)Terrible Monkeys B (TM B)10:311:11
10:15 18.11.2018mixed2Žalymáda (ZAL)Rainbow Banana B (RB B)9:67*:10

Čtvrtfinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:30 18.11.2018mixed13SB A (3SB A)PeaceEgg (PE)18:412:10
08:30 18.11.2018mixed2Východní blok (VB)Atrofované ruce (Atruc)18:310:10
09:05 18.11.2018mixed1F.U.J. (FUJ)Terrible Monkeys A (TM A)9:812:10
09:05 18.11.2018mixed2Létající kapři (LK)Left Overs A (LO A)2:1512:10
10:50 18.11.2018mixed1PeaceEgg (PE)Létající kapři (LK)5:1211:12
10:50 18.11.2018mixed2Atrofované ruce (Atruc)Terrible Monkeys A (TM A)7:913:11
11:25 18.11.2018mixed13SB A (3SB A)Left Overs A (LO A)9:612:13
11:25 18.11.2018mixed2Východní blok (VB)F.U.J. (FUJ)12:713:13*

O 17. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:40 18.11.2018mixed2Kulatá šachovnice (KS)Left Overs B (LO B)4:1012:13

O 15. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:40 18.11.2018mixed13SB B (3SB B)3SB C (3SB C)8:414:12

O 13. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:00 18.11.2018mixed2Terrible Monkeys B (TM B)Rainbow Banana B (RB B)4:137*:11

O 11. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:00 18.11.2018mixed1Pražská 7 (P7)Žalymáda (ZAL)5:1012:14

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:35 18.11.2018mixed2SK Sporting Příbram (NK)Rainbow Banana A (RB A)8:1011:11

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:35 18.11.2018mixed1PeaceEgg (PE)Atrofované ruce (Atruc)10:1112:13

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:10 18.11.2018mixed2Létající kapři (LK)Terrible Monkeys A (TM A)6:1111:12

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:10 18.11.2018mixed1Left Overs A (LO A)F.U.J. (FUJ)8:1013:14*

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:50 18.11.2018mixed13SB A (3SB A)Východní blok (VB)5:1112:12

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:50 17.11.2018mixedC1Pražská 7 (P7)Žalymáda (ZAL)12:412:12
08:50 17.11.2018mixedC2Terrible Monkeys B (TM B)3SB B (3SB B)5:610*:12
09:25 17.11.2018mixedD1SK Sporting Příbram (NK)PeaceEgg (PE)6:1012:11
09:25 17.11.2018mixedD2Kulatá šachovnice (KS)Rainbow Banana B (RB B)6:1112*:12
10:00 17.11.2018mixedC1Žalymáda (ZAL)Terrible Monkeys B (TM B)9:610:12
10:00 17.11.2018mixedC23SB C (3SB C)Pražská 7 (P7)3:810:12
10:35 17.11.2018mixedD1PeaceEgg (PE)Kulatá šachovnice (KS)13:411:12
10:35 17.11.2018mixedD2Left Overs B (LO B)SK Sporting Příbram (NK)6:1111:11
11:10 17.11.2018mixedC1Terrible Monkeys B (TM B)3SB C (3SB C)8:610:11
11:10 17.11.2018mixedC23SB B (3SB B)Žalymáda (ZAL)3:1012:12
11:45 17.11.2018mixedD1Kulatá šachovnice (KS)Left Overs B (LO B)6:1212:13*
11:45 17.11.2018mixedD2Rainbow Banana B (RB B)PeaceEgg (PE)5:1611:12
12:20 17.11.2018mixedC13SB C (3SB C)3SB B (3SB B)4:98:11
12:20 17.11.2018mixedC2Pražská 7 (P7)Terrible Monkeys B (TM B)12:412:11
12:55 17.11.2018mixedD1Left Overs B (LO B)Rainbow Banana B (RB B)10:713:12
12:55 17.11.2018mixedD2SK Sporting Příbram (NK)Kulatá šachovnice (KS)14:312*:12
13:30 17.11.2018mixedC13SB B (3SB B)Pražská 7 (P7)4:713:9
13:30 17.11.2018mixedC2Žalymáda (ZAL)3SB C (3SB C)11:511:11
14:05 17.11.2018mixedD1Rainbow Banana B (RB B)SK Sporting Příbram (NK)8:1210:8
14:05 17.11.2018mixedD2PeaceEgg (PE)Left Overs B (LO B)10:511:12
14:40 17.11.2018mixedA1Východní blok (VB)Létající kapři (LK)15:613:11
14:40 17.11.2018mixedA2Rainbow Banana A (RB A)Terrible Monkeys A (TM A)11:118:9*
15:15 17.11.2018mixedB13SB A (3SB A)Left Overs A (LO A)9:58:12
15:15 17.11.2018mixedB2F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce (Atruc)10:612:11
15:50 17.11.2018mixedKříž CD34,13SB B (3SB B)Rainbow Banana B (RB B)8:1014*:8
15:50 17.11.2018mixedKříž CD34,2Terrible Monkeys B (TM B)Left Overs B (LO B)8:68:12
16:25 17.11.2018mixedA1Létající kapři (LK)Terrible Monkeys A (TM A)9:812:11
16:25 17.11.2018mixedA2Východní blok (VB)Rainbow Banana A (RB A)18:310:10
17:00 17.11.2018mixedB1Left Overs A (LO A)Atrofované ruce (Atruc)13:711:12
17:00 17.11.2018mixedB23SB A (3SB A)F.U.J. (FUJ)7:712:12
17:35 17.11.2018mixedA1Rainbow Banana A (RB A)Létající kapři (LK)6:129:11
17:35 17.11.2018mixedA2Terrible Monkeys A (TM A)Východní blok (VB)4:1410:12
18:10 17.11.2018mixedB1F.U.J. (FUJ)Left Overs A (LO A)8:813:12
18:10 17.11.2018mixedB2Atrofované ruce (Atruc)3SB A (3SB A)7:1112:10
18:45 17.11.2018mixedBaráž AB34, CD121Terrible Monkeys A (TM A)SK Sporting Příbram (NK)13:511:11
18:45 17.11.2018mixedBaráž AB34, CD122Rainbow Banana A (RB A)PeaceEgg (PE)8:1110:10
19:20 17.11.2018mixedBaráž AB34, CD121Left Overs A (LO A)Žalymáda (ZAL)11:510:12
19:20 17.11.2018mixedBaráž AB34, CD122Atrofované ruce (Atruc)Pražská 7 (P7)10:713:11
19:55 17.11.2018mixedKříž Y13SB B (3SB B)Kulatá šachovnice (KS)13:411:10
19:55 17.11.2018mixedKříž Y2Left Overs B (LO B)3SB C (3SB C)7:812:11
20:30 17.11.2018mixedKříž Y1SK Sporting Příbram (NK)Pražská 7 (P7)9:810*:11
20:30 17.11.2018mixedKříž Y2Rainbow Banana A (RB A)Žalymáda (ZAL)10:710:12
08:30 18.11.2018mixedČtvrtfinále13SB A (3SB A)PeaceEgg (PE)18:412:10
08:30 18.11.2018mixedČtvrtfinále2Východní blok (VB)Atrofované ruce (Atruc)18:310:10
09:05 18.11.2018mixedČtvrtfinále1F.U.J. (FUJ)Terrible Monkeys A (TM A)9:812:10
09:05 18.11.2018mixedČtvrtfinále2Létající kapři (LK)Left Overs A (LO A)2:1512:10
09:40 18.11.2018mixedO 15. místo13SB B (3SB B)3SB C (3SB C)8:414:12
09:40 18.11.2018mixedO 17. místo2Kulatá šachovnice (KS)Left Overs B (LO B)4:1012:13
10:15 18.11.2018mixedKříž Z1Pražská 7 (P7)Terrible Monkeys B (TM B)10:311:11
10:15 18.11.2018mixedKříž Z2Žalymáda (ZAL)Rainbow Banana B (RB B)9:67*:10
10:50 18.11.2018mixedČtvrtfinále1PeaceEgg (PE)Létající kapři (LK)5:1211:12
10:50 18.11.2018mixedČtvrtfinále2Atrofované ruce (Atruc)Terrible Monkeys A (TM A)7:913:11
11:25 18.11.2018mixedČtvrtfinále13SB A (3SB A)Left Overs A (LO A)9:612:13
11:25 18.11.2018mixedČtvrtfinále2Východní blok (VB)F.U.J. (FUJ)12:713:13*
12:00 18.11.2018mixedO 11. místo1Pražská 7 (P7)Žalymáda (ZAL)5:1012:14
12:00 18.11.2018mixedO 13. místo2Terrible Monkeys B (TM B)Rainbow Banana B (RB B)4:137*:11
12:35 18.11.2018mixedO 7. místo1PeaceEgg (PE)Atrofované ruce (Atruc)10:1112:13
12:35 18.11.2018mixedO 9. místo2SK Sporting Příbram (NK)Rainbow Banana A (RB A)8:1011:11
13:10 18.11.2018mixedO 3. místo1Left Overs A (LO A)F.U.J. (FUJ)8:1013:14*
13:10 18.11.2018mixedO 5. místo2Létající kapři (LK)Terrible Monkeys A (TM A)6:1111:12
13:50 18.11.2018mixedO 1. místo13SB A (3SB A)Východní blok (VB)5:1112:12
Poslat odkaz na e-mail