spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Past tournaments

MČR Open Women

Výsledky open

Final standings

1. 3SB A
2. Prague Devils
3. Terrible Monkeys
4. 3SB B
5. Left Overs
6. Yellow Block
7. PeaceEgg
8. Pražská 7

Spirit open

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

Spirit3SB A3SB BYBLOPEPDP7TMScore
3SB Ax11:1212:1012:1111:10
11:12
10:1167:66
3SB B12:11x13:1111:1112:1311:12
13:11
72:69
YB11:13x13:13
13:13
12:1111:1213:1273:74
LO10:1211:1113:13
13:13
x12:1213:1372:74
PE11:1213:1212:12x11:1113:12
12:13*
72:72
PD10:11
12:11
11:1211:11x10:1112:1366:69
P711:1012:1112:13
13*:12
11:10x12:1471:70
TM12:11
11:13
12:1313:1313:1214:12x75:74

Spirit of the Game final standings

1. Terrible Monkeys (12.5)
2. Yellow Block (12.16667)
3. Left Overs (12)
3. 3SB B (12)
3. PeaceEgg (12)
4. Pražská 7 (11.83333)
5. 3SB A (11.16667)
6. Prague Devils (11)

Výsledky women

Final standings

1. 3SB
2. F.U.J.
3. Terrible Monkeys w
4. Velká Morava
5. Východní blok
6. Left Overs w
7. Prague Devils w
8. PeaceEgg w

Spirit women

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

Spirit3SBWVMVBAFUJWLOWPEWPDWTMWScore
3SBWx10:1110*:1212:1012:1111:1212:1167:67
VMx11:1111:11
11:11
12:1111:12
11:12
67:68
VBA11:1011:11x13:11
11:10
12:12
12:11
70:65
FUJW12:10*11:11
11:11
x12:1112:1210:1268:67
LOW10:1211:13
10:11
x11:1011:912:1165:66
PEW11:1211:1211:1210:11x11:1110:1164:69
PDW12:1112:12
11:12
12:129:1111:11x67:69
TMW11:1212:11
12:11
12:1011:1211:10x69:66

Spirit of the Game final standings

1. Východní blok (11.66667)
2. Terrible Monkeys w (11.5)
3. F.U.J. (11.33333)
4. Velká Morava (11.16667)
4. Prague Devils w (11.16667)
4. 3SB (11.16667)
5. Left Overs w (10.83333)
6. PeaceEgg w (10.66667)

Groups

AYBLOTM3SB BScorePointsRanking
YBx15:1310:1514:1539:4323
LO13:15x10:911:1234:3624
TM15:109:10x15:639:2641
3SB B15:1412:116:15x33:4042

Help tables for group A

1 - 2. placeTM3SB BScorePointsRanking
TMx15:615:621
3SB B6:15x6:1502
3 - 4. placeYBLOScorePointsRanking
YBx15:1315:1321
LO13:15x13:1502
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
BPDPE3SB AP7ScorePointsRanking
PDx15:510:1515:1040:3042
PE5:15x8:1515:1028:4023
3SB A15:1015:8x15:345:2161
P710:1510:153:15x23:4504
CVMTMWFUJWPEWScorePointsRanking
VMx6:1513:1415:334:3223
TMW15:6x8:1515:338:2442
FUJW14:1315:8x15:444:2561
PEW3:153:154:15x10:4504
DVBAPDW3SBWLOWScorePointsRanking
VBAx15:1112:1515:842:3442
PDW11:15x8:1511:1530:4504
3SBW15:1215:8x15:845:2861
LOW8:1515:118:15x31:4123

Play-off

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
07:10 22.9.2019women3Terrible Monkeys w (TMW)Left Overs w (LOW)15:1211:12
08:10 22.9.2019women1F.U.J. (FUJW)Prague Devils w (PDW)15:1212:12
08:10 22.9.2019women23SB (3SBW)PeaceEgg w (PEW)15:312:11
08:10 22.9.2019women4Velká Morava (VM)Východní blok (VBA)15:1211:11
09:40 22.9.2019open1Terrible Monkeys (TM)Pražská 7 (P7)15:914:12
09:40 22.9.2019open23SB A (3SB A)Left Overs (LO)15:412:10
09:40 22.9.2019open33SB B (3SB B)PeaceEgg (PE)15:1012:13
09:40 22.9.2019open4Yellow Block (YB)Prague Devils (PD)10:1512:11

Křížový zápas O 5-8. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:10 22.9.2019women3Prague Devils w (PDW)Východní blok (VBA)9:1511:12
11:10 22.9.2019women4PeaceEgg w (PEW)Left Overs w (LOW)11:1510:11
12:40 22.9.2019open3Pražská 7 (P7)Yellow Block (YB)4:1512:11
12:40 22.9.2019open4Left Overs (LO)PeaceEgg (PE)15:912:12

Semifinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:10 22.9.2019women1F.U.J. (FUJW)Velká Morava (VM)15:1011:11
11:10 22.9.2019women23SB (3SBW)Terrible Monkeys w (TMW)15:1012:11
12:40 22.9.2019open1Terrible Monkeys (TM)Prague Devils (PD)11:1513:12
12:40 22.9.2019open23SB A (3SB A)3SB B (3SB B)15:911:12

O 7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:10 22.9.2019women4Prague Devils w (PDW)PeaceEgg w (PEW)15:911:11
15:40 22.9.2019open4Pražská 7 (P7)PeaceEgg (PE)11:1513*:12

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:10 22.9.2019women3Východní blok (VBA)Left Overs w (LOW)15:711:10
15:40 22.9.2019open3Yellow Block (YB)Left Overs (LO)0:113:13

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:10 22.9.2019women2Terrible Monkeys w (TMW)Velká Morava (VM)15:712:11
15:40 22.9.2019open2Terrible Monkeys (TM)3SB B (3SB B)15:1311:13

O 1. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:40 22.9.2019women1F.U.J. (FUJW)3SB (3SBW)9:1512:10*
16:40 22.9.2019open13SB A (3SB A)Prague Devils (PD)15:1011:12

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:00 21.9.2019openA1Yellow Block (YB)Left Overs (LO)15:1313:13
09:00 21.9.2019openA2Terrible Monkeys (TM)3SB B (3SB B)15:612:11
09:00 21.9.2019openB3Prague Devils (PD)PeaceEgg (PE)15:511:11
09:00 21.9.2019openB43SB A (3SB A)Pražská 7 (P7)15:310:11
10:30 21.9.2019womenC1Velká Morava (VM)Terrible Monkeys w (TMW)6:1511:12
10:30 21.9.2019womenC2F.U.J. (FUJW)PeaceEgg w (PEW)15:412:11
10:30 21.9.2019womenD3Východní blok (VBA)Prague Devils w (PDW)15:1112:12
10:30 21.9.2019womenD43SB (3SBW)Left Overs w (LOW)15:812:10
12:00 21.9.2019openA1Terrible Monkeys (TM)Left Overs (LO)9:1013:13
12:00 21.9.2019openA2Yellow Block (YB)3SB B (3SB B)14:1511:13
12:00 21.9.2019openB3Prague Devils (PD)Pražská 7 (P7)15:1010:11
12:00 21.9.2019openB43SB A (3SB A)PeaceEgg (PE)15:812:11
13:30 21.9.2019womenC1F.U.J. (FUJW)Terrible Monkeys w (TMW)15:810:12
13:30 21.9.2019womenC2Velká Morava (VM)PeaceEgg w (PEW)15:312:11
13:30 21.9.2019womenD3Východní blok (VBA)Left Overs w (LOW)15:813:11
13:30 21.9.2019womenD43SB (3SBW)Prague Devils w (PDW)15:811:12
15:00 21.9.2019openA1Yellow Block (YB)Terrible Monkeys (TM)10:1513:12
15:00 21.9.2019openA2Left Overs (LO)3SB B (3SB B)11:1211:11
15:00 21.9.2019openB3Prague Devils (PD)3SB A (3SB A)10:1510:11
15:00 21.9.2019openB4PeaceEgg (PE)Pražská 7 (P7)15:1013:12
16:30 21.9.2019womenC1Velká Morava (VM)F.U.J. (FUJW)13:1411:11
16:30 21.9.2019womenC2Terrible Monkeys w (TMW)PeaceEgg w (PEW)15:311:10
16:30 21.9.2019womenD3Východní blok (VBA)3SB (3SBW)12:1511:10
16:30 21.9.2019womenD4Prague Devils w (PDW)Left Overs w (LOW)11:159:11
07:10 22.9.2019womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)3Terrible Monkeys w (TMW)Left Overs w (LOW)15:1211:12
08:10 22.9.2019womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)1F.U.J. (FUJW)Prague Devils w (PDW)15:1212:12
08:10 22.9.2019womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)23SB (3SBW)PeaceEgg w (PEW)15:312:11
08:10 22.9.2019womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)4Velká Morava (VM)Východní blok (VBA)15:1211:11
09:40 22.9.2019openČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Terrible Monkeys (TM)Pražská 7 (P7)15:914:12
09:40 22.9.2019openČtvrtfinále (Q1 až Q4)23SB A (3SB A)Left Overs (LO)15:412:10
09:40 22.9.2019openČtvrtfinále (Q1 až Q4)33SB B (3SB B)PeaceEgg (PE)15:1012:13
09:40 22.9.2019openČtvrtfinále (Q1 až Q4)4Yellow Block (YB)Prague Devils (PD)10:1512:11
11:10 22.9.2019womenSemifinále1F.U.J. (FUJW)Velká Morava (VM)15:1011:11
11:10 22.9.2019womenSemifinále23SB (3SBW)Terrible Monkeys w (TMW)15:1012:11
11:10 22.9.2019womenKřížový zápas O 5-8. místo3Prague Devils w (PDW)Východní blok (VBA)9:1511:12
11:10 22.9.2019womenKřížový zápas O 5-8. místo4PeaceEgg w (PEW)Left Overs w (LOW)11:1510:11
12:40 22.9.2019openSemifinále1Terrible Monkeys (TM)Prague Devils (PD)11:1513:12
12:40 22.9.2019openSemifinále23SB A (3SB A)3SB B (3SB B)15:911:12
12:40 22.9.2019openKřížový zápas O 5-8. místo3Pražská 7 (P7)Yellow Block (YB)4:1512:11
12:40 22.9.2019openKřížový zápas O 5-8. místo4Left Overs (LO)PeaceEgg (PE)15:912:12
14:10 22.9.2019womenO 3. místo2Terrible Monkeys w (TMW)Velká Morava (VM)15:712:11
14:10 22.9.2019womenO 5. místo3Východní blok (VBA)Left Overs w (LOW)15:711:10
14:10 22.9.2019womenO 7. místo4Prague Devils w (PDW)PeaceEgg w (PEW)15:911:11
14:40 22.9.2019womenO 1. místo1F.U.J. (FUJW)3SB (3SBW)9:1512:10*
15:40 22.9.2019openO 3. místo2Terrible Monkeys (TM)3SB B (3SB B)15:1311:13
15:40 22.9.2019openO 5. místo3Yellow Block (YB)Left Overs (LO)0:113:13
15:40 22.9.2019openO 7. místo4Pražská 7 (P7)PeaceEgg (PE)11:1513*:12
16:40 22.9.2019openO 1. místo13SB A (3SB A)Prague Devils (PD)15:1011:12
Poslat odkaz na e-mail