Past tournaments
Future tournaments
JMČR U20 open, 13.04.2024 JMČR U20 women, 13.04.2024 Plážové MČR women, 16.03.2024 Finále HMČR open - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 3.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 1.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 1.liga, 24.02.2024 MČR Open Women
Výsledky open
Final standings
1. Chupacabras
2. Prague Devils A o
3. Chlupatá žába
4. 3SB A o
5. F.U.J. A
6. TIOS
7. PeaceEgg
8. Dream Team B
9. Left Overs o
10. BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground)
Spirit open
Spirit is displayed as received:given
Spirit of the Game cross table
Spirit | 3SB A | TIOS | PD A | FUJ A | LO | BUFU | PE | DT B | CHUP | CHZ | Score |
3SB A | x | 11:12 | 12:10 | | | 12:11 | 12:11 | 12:11 | | 13:13 15*:12 | 87:80 |
TIOS | 12:11 | x | 12:12 | 13:12 12:13 | 11:10 | 12:11 | | 13:13 | 13:12 | | 98:94 |
PD A | 10:12 | 12:12 | x | 11:11 | 10*:11 | | | 9:11 | 13:11 12:12 | | 77:80 |
FUJ A | | 12:13 13:12 | 11:11 | x | 13:11 | | 12:10 | | 13:11 | 12:14 | 86:82 |
LO | | 10:11 | 11:10* | 11:13 | x | 12:10 | 11:12 | | 9:13 | | 64:69 |
BUFU | 11:12 | 11:12 | | | 10:12 | x | 10:10 | 12:12 | | 10:11 | 64:69 |
PE | 11:12 | | | 10:12 | 12:11 | 10:10 | x | 13:12 11:12 | 11:12 | 12:11 | 90:92 |
DT B | 11:12 | 13:13 | 11:9 | | | 12:12 | 12:13 12:11 | x | | 11:11 | 82:81 |
CHUP | | 12:13 | 11:13 12:12 | 11:13 | 13:9 | | 12:11 | | x | 13*:14 | 84:85 |
CHZ | 13:13 12:15* | | | 14:12 | | 11:10 | 11:12 | 11:11 | 14:13* | x | 86:86 |
Spirit of the Game final standings
1. 3SB A o (12.42857)2. F.U.J. A (12.28571)2. Chlupatá žába (12.28571)3. TIOS (12.25)4. Chupacabras (12)5. Dream Team B (11.71429)6. PeaceEgg (11.25)7. Prague Devils A o (11)8. BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (10.66667)8. Left Overs o (10.66667)
Výsledky women
Final standings
1. 3SB A w
2. Prague Devils A w
3. Left Overs w
4. Velká Morava
5. Žlutá Zimnice
6. Atrofované ruce
7. F.U.J.
8. Terrible Monkeys
9. Východní blok A
10. 3SB B w
Spirit women
Spirit is displayed as received:given
Spirit of the Game cross table
Spirit | 3SB A | 3SB B | PD A | TM | Atruc | CHZ A | FUJ | LO | ZZ | VM | Score |
3SB A | x | | 10:10 12:12 | 12:12 12:12 | | | | 13:11 9:12 | | 10:10 | 78:79 |
3SB B | | x | | | 11:12 | 12:11 12:10 | 11:12 | | 11:10 | 11:11 | 68:66 |
PD A | 10:10 12:12 | | x | 10:12 | 11:12 | | | 10:12 | | 12:10 13:12 | 78:80 |
TM | 12:12 12:12 | | 12:10 | x | | 11:10 | 10:11 | 11:11 | 11:10 | 10:11 | 89:87 |
Atruc | | 12:11 | 12:11 | | x | 11:10 | 12:10 12:11 | | 11:11 12:10 | | 82:74 |
CHZ A | | 11:12 10:12 | | 10:11 | 10:11 | x | 11:12 | | 12:11 | | 64:69 |
FUJ | | 12:11 | | 11:10 | 10:12 11:12 | 12:11 | x | | 12:11 | 12:12 | 80:79 |
LO | 11:13 12:9 | | 12:10 | 11:11 | | | | x | 12*:11 | 14*:11 13:11 | 85:76 |
ZZ | | 10:11 | | 10:11 | 11:11 10:12 | 11:12 | 11:12 | 11:12* | x | | 74:81 |
VM | 10:10 | 11:11 | 10:12 12:13 | 11:10 | | | 12:12 | 11:14* 11:13 | | x | 88:95 |
Spirit of the Game final standings
1. Left Overs w (12.14286)2. Atrofované ruce (11.71429)3. F.U.J. (11.42857)4. 3SB B w (11.33333)5. Prague Devils A w (11.14286)5. 3SB A w (11.14286)6. Terrible Monkeys (11.125)7. Velká Morava (11)8. Východní blok A (10.66667)9. Žlutá Zimnice (10.57143)
Aktuální zápasy
Time | Divize | Group | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
15:25 23.2.2020 | women | O 1. místo | 1 | 3SB A w (3SB A) | Prague Devils A w (PD A) | 9:8 | 12:12 |
Groups
A | BUFU | DT B | 3SB A | PE | CHZ | Score | Points | Ranking |
BUFU | x | 8:10 | 7:13 | 8:9 | 6:15 | 29:47 | 0 | 5 |
DT B | 10:8 | x | 9:10 | 12:8 | 5:11 | 36:37 | 4 | 3 |
3SB A | 13:7 | 10:9 | x | 11:9 | 10:8 | 44:33 | 8 | 1 |
PE | 9:8 | 8:12 | 9:11 | x | 5:9 | 31:40 | 2 | 4 |
CHZ | 15:6 | 11:5 | 8:10 | 9:5 | x | 43:26 | 6 | 2 |
B | FUJ A | TIOS | PD A | LO | CHUP | Score | Points | Ranking |
FUJ A | x | 8:9 | 10:9 | 9:8 | 7:10 | 34:36 | 4 | 3 |
TIOS | 9:8 | x | 7:9 | 9:8 | 7:9 | 32:34 | 4 | 4 |
PD A | 9:10 | 9:7 | x | 9:8 | 7:11 | 34:36 | 4 | 2 |
LO | 8:9 | 8:9 | 8:9 | x | 11:6 | 35:33 | 2 | 5 |
CHUP | 10:7 | 9:7 | 11:7 | 6:11 | x | 36:32 | 6 | 1 |
Help tables for group B
2 - 4. place | FUJ A | TIOS | PD A | Score | Points | Ranking |
FUJ A | x | 8:9 | 10:9 | 18:18 | 2 | 2 |
TIOS | 9:8 | x | 7:9 | 16:17 | 2 | 3 |
PD A | 9:10 | 9:7 | x | 18:17 | 2 | 1 |
zobrazit/skrĂ˝t pravidla rozhodovánĂ o poĹ™adĂ
S | PD A | TM | 3SB A | LO | VM | Score | Points | Ranking |
PD A | x | 11:5 | 3:9 | 9:7 | 10:7 | 33:28 | 6 | 2 |
TM | 5:11 | x | 10:11 | 10:8 | 8:10 | 33:40 | 2 | 5 |
3SB A | 9:3 | 11:10 | x | 7:10 | 10:7 | 37:30 | 6 | 1 |
LO | 7:9 | 8:10 | 10:7 | x | 10:8 | 35:34 | 4 | 3 |
VM | 7:10 | 10:8 | 7:10 | 8:10 | x | 32:38 | 2 | 4 |
Help tables for group S
1 - 2. place | PD A | 3SB A | Score | Points | Ranking |
PD A | x | 3:9 | 3:9 | 0 | 2 |
3SB A | 9:3 | x | 9:3 | 2 | 1 |
4 - 5. place | TM | VM | Score | Points | Ranking |
TM | x | 8:10 | 8:10 | 0 | 2 |
VM | 10:8 | x | 10:8 | 2 | 1 |
zobrazit/skrĂ˝t pravidla rozhodovánĂ o poĹ™adĂ
T | FUJ | 3SB B | ZZ | Atruc | CHZ A | Score | Points | Ranking |
FUJ | x | 12:6 | 6:9 | 11:6 | 13:3 | 42:24 | 6 | 1 |
3SB B | 6:12 | x | 4:13 | 6:8 | 6:12 | 22:45 | 0 | 5 |
ZZ | 9:6 | 13:4 | x | 7:9 | 9:7 | 38:26 | 6 | 2 |
Atruc | 6:11 | 8:6 | 9:7 | x | 10:5 | 33:29 | 6 | 3 |
CHZ A | 3:13 | 12:6 | 7:9 | 5:10 | x | 27:38 | 2 | 4 |
Help tables for group T
1 - 3. place | FUJ | ZZ | Atruc | Score | Points | Ranking |
FUJ | x | 6:9 | 11:6 | 17:15 | 2 | 1 |
ZZ | 9:6 | x | 7:9 | 16:15 | 2 | 2 |
Atruc | 6:11 | 9:7 | x | 15:18 | 2 | 3 |
zobrazit/skrĂ˝t pravidla rozhodovánĂ o poĹ™adĂ
TOP 10 players (according to average per match)
# | Team | Name, surname | S | A | T | matches | Ø points per match |
88 | Prague Devils A o | Milan Vodehnal | 25 | 12 | 37 | 7 | 5.29 |
4 | Chupacabras | David Novák | 15 | 19 | 34 | 7 | 4.86 |
25 | F.U.J. A | František Holub | 16 | 17 | 33 | 7 | 4.71 |
21 | Chupacabras | Ondřej Rýdlo | 13 | 19 | 32 | 7 | 4.57 |
92 | PeaceEgg | Vojtěch Pták | 15 | 20 | 35 | 8 | 4.38 |
42 | Dream Team B | Břetislav Bakala | 16 | 14 | 30 | 7 | 4.29 |
23 | Chlupatá žába | Kryštof Holeček | 10 | 19 | 29 | 7 | 4.14 |
5 | 3SB A w | Ráchel Tošnerová | 18 | 10 | 28 | 7 | 4 |
14 | Chlupatá žába | Lukáš Barborik | 12 | 16 | 28 | 7 | 4 |
8 | 3SB A w | Sarah Němečková Tošnerová | 3 | 25 | 28 | 7 | 4 |
Play-off
Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2)
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
13:59 22.2.2020 | women | 1 | Terrible Monkeys (TM ) | Východní blok A (CHZ A) | 13:7 | 11:10 |
14:01 22.2.2020 | women | 2 | Velká Morava (VM ) | 3SB B w (3SB B) | 11:7 | 11:11 |
18:57 22.2.2020 | open | 1 | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU ) | TIOS (TIOS ) | 7:10 | 11:12 |
18:58 22.2.2020 | open | 2 | PeaceEgg (PE ) | Left Overs o (LO ) | 10:9 | 12:11 |
Čtvrtfinále (Q1 až Q4)
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
09:00 23.2.2020 | women | 1 | Žlutá Zimnice (ZZ ) | Left Overs w (LO ) | 7:8 | 11:12* |
09:00 23.2.2020 | women | 2 | Prague Devils A w (PD A) | Atrofované ruce (Atruc ) | 10:7 | 11:12 |
09:35 23.2.2020 | open | 1 | Prague Devils A o (PD A) | Dream Team B (DT B) | 11:6 | 9:11 |
09:35 23.2.2020 | open | 2 | Chlupatá žába (CHZ ) | F.U.J. A (FUJ A) | 13:12 | 14:12 |
10:10 23.2.2020 | women | 1 | F.U.J. (FUJ ) | Velká Morava (VM ) | 6:9 | 12:12 |
10:10 23.2.2020 | women | 2 | 3SB A w (3SB A) | Terrible Monkeys (TM ) | 9:8 | 12:12 |
10:45 23.2.2020 | open | 1 | Chupacabras (CHUP ) | PeaceEgg (PE ) | 15:6 | 12:11 |
10:45 23.2.2020 | open | 2 | 3SB A o (3SB A) | TIOS (TIOS ) | 11:10 | 11:12 |
Křížový zápas 5-8. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
11:20 23.2.2020 | women | 1 | F.U.J. (FUJ ) | Atrofované ruce (Atruc ) | 7:9 | 11:12 |
11:20 23.2.2020 | women | 2 | Terrible Monkeys (TM ) | Žlutá Zimnice (ZZ ) | 9:10 | 11:10 |
11:55 23.2.2020 | open | 2 | TIOS (TIOS ) | Dream Team B (DT B) | 13:7 | 13:13 |
12:30 23.2.2020 | open | 1 | PeaceEgg (PE ) | F.U.J. A (FUJ A) | 10:15 | 10:12 |
Semifinále
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
12:30 23.2.2020 | women | 1 | Velká Morava (VM ) | Prague Devils A w (PD A) | 7:15 | 12:13 |
12:30 23.2.2020 | women | 2 | 3SB A w (3SB A) | Left Overs w (LO ) | 11:7 | 9:12 |
13:05 23.2.2020 | open | 1 | Chupacabras (CHUP ) | Chlupatá žába (CHZ ) | 13:10 | 13*:14 |
13:05 23.2.2020 | open | 2 | 3SB A o (3SB A) | Prague Devils A o (PD A) | 9:10 | 12:10 |
O 9. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
13:40 23.2.2020 | open | 1 | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU ) | Left Overs o (LO ) | 4:15 | 10:12 |
13:40 23.2.2020 | women | 2 | Východní blok A (CHZ A) | 3SB B w (3SB B) | 10:7 | 10:12 |
O 7. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
14:15 23.2.2020 | women | 1 | Terrible Monkeys (TM ) | F.U.J. (FUJ ) | 7:13 | 10:11 |
14:15 23.2.2020 | open | 2 | Dream Team B (DT B) | PeaceEgg (PE ) | 10:12 | 12:11 |
O 5. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
14:50 23.2.2020 | open | 1 | TIOS (TIOS ) | F.U.J. A (FUJ A) | 10:11 | 12:13 |
14:50 23.2.2020 | women | 2 | Žlutá Zimnice (ZZ ) | Atrofované ruce (Atruc ) | 14:9 | 10:12 |
O 3. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
15:25 23.2.2020 | women | 2 | Left Overs w (LO ) | Velká Morava (VM ) | 13:10 | 13:11 |
16:00 23.2.2020 | open | 2 | 3SB A o (3SB A) | Chlupatá žába (CHZ ) | 10:11 | 15*:12 |
O 1. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
15:25 23.2.2020 | women | 1 | 3SB A w (3SB A) | Prague Devils A w (PD A) | 9:8 | 12:12 |
16:00 23.2.2020 | open | 1 | Prague Devils A o (PD A) | Chupacabras (CHUP ) | 9:12 | 12:12 |
All matches
Time | Divize | Group | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
08:30 22.2.2020 | women | S | 1 | Prague Devils A w (PD A) | Terrible Monkeys (TM ) | 11:5 | 10:12 |
08:30 22.2.2020 | women | T | 2 | F.U.J. (FUJ ) | 3SB B w (3SB B) | 12:6 | 12:11 |
09:00 22.2.2020 | women | S | 1 | 3SB A w (3SB A) | Left Overs w (LO ) | 7:10 | 13:11 |
09:00 22.2.2020 | women | T | 2 | Žlutá Zimnice (ZZ ) | Atrofované ruce (Atruc ) | 7:9 | 11:11 |
09:30 22.2.2020 | women | S | 1 | Velká Morava (VM ) | Prague Devils A w (PD A) | 7:10 | 10:12 |
09:30 22.2.2020 | women | T | 2 | Východní blok A (CHZ A) | F.U.J. (FUJ ) | 3:13 | 11:12 |
10:00 22.2.2020 | women | S | 1 | 3SB A w (3SB A) | Terrible Monkeys (TM ) | 11:10 | 12:12 |
10:00 22.2.2020 | women | T | 2 | Žlutá Zimnice (ZZ ) | 3SB B w (3SB B) | 13:4 | 10:11 |
10:30 22.2.2020 | women | S | 1 | Left Overs w (LO ) | Velká Morava (VM ) | 10:8 | 14*:11 |
10:30 22.2.2020 | women | T | 2 | Atrofované ruce (Atruc ) | Východní blok A (CHZ A) | 10:5 | 11:10 |
11:00 22.2.2020 | women | S | 1 | 3SB A w (3SB A) | Prague Devils A w (PD A) | 9:3 | 10:10 |
11:00 22.2.2020 | women | T | 2 | Žlutá Zimnice (ZZ ) | F.U.J. (FUJ ) | 9:6 | 11:12 |
11:30 22.2.2020 | women | S | 1 | Left Overs w (LO ) | Terrible Monkeys (TM ) | 8:10 | 11:11 |
11:30 22.2.2020 | women | T | 2 | Atrofované ruce (Atruc ) | 3SB B w (3SB B) | 8:6 | 12:11 |
12:00 22.2.2020 | women | S | 1 | 3SB A w (3SB A) | Velká Morava (VM ) | 10:7 | 10:10 |
12:00 22.2.2020 | women | T | 2 | Žlutá Zimnice (ZZ ) | Východní blok A (CHZ A) | 9:7 | 11:12 |
12:30 22.2.2020 | women | S | 1 | Left Overs w (LO ) | Prague Devils A w (PD A) | 7:9 | 12:10 |
12:30 22.2.2020 | women | T | 2 | Atrofované ruce (Atruc ) | F.U.J. (FUJ ) | 6:11 | 12:10 |
13:00 22.2.2020 | women | S | 1 | Velká Morava (VM ) | Terrible Monkeys (TM ) | 10:8 | 11:10 |
13:00 22.2.2020 | women | T | 2 | Východní blok A (CHZ A) | 3SB B w (3SB B) | 12:6 | 11:12 |
13:30 22.2.2020 | open | A | 1 | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU ) | Dream Team B (DT B) | 8:10 | 12:12 |
13:30 22.2.2020 | open | B | 2 | F.U.J. A (FUJ A) | TIOS (TIOS ) | 8:9 | 12:13 |
13:59 22.2.2020 | women | Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2) | 1 | Terrible Monkeys (TM ) | Východní blok A (CHZ A) | 13:7 | 11:10 |
14:01 22.2.2020 | women | Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2) | 2 | Velká Morava (VM ) | 3SB B w (3SB B) | 11:7 | 11:11 |
14:30 22.2.2020 | open | A | 1 | 3SB A o (3SB A) | PeaceEgg (PE ) | 11:9 | 12:11 |
14:30 22.2.2020 | open | B | 2 | Prague Devils A o (PD A) | Left Overs o (LO ) | 9:8 | 10*:11 |
14:56 22.2.2020 | open | A | 1 | Chlupatá žába (CHZ ) | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU ) | 15:6 | 11:10 |
15:00 22.2.2020 | open | B | 2 | Chupacabras (CHUP ) | F.U.J. A (FUJ A) | 10:7 | 11:13 |
15:30 22.2.2020 | open | A | 1 | 3SB A o (3SB A) | Dream Team B (DT B) | 10:9 | 12:11 |
15:30 22.2.2020 | open | B | 2 | Prague Devils A o (PD A) | TIOS (TIOS ) | 9:7 | 12:12 |
16:00 22.2.2020 | open | A | 1 | PeaceEgg (PE ) | Chlupatá žába (CHZ ) | 5:9 | 12:11 |
16:00 22.2.2020 | open | B | 2 | Left Overs o (LO ) | Chupacabras (CHUP ) | 11:6 | 9:13 |
16:30 22.2.2020 | open | A | 1 | 3SB A o (3SB A) | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU ) | 13:7 | 12:11 |
16:30 22.2.2020 | open | B | 2 | Prague Devils A o (PD A) | F.U.J. A (FUJ A) | 9:10 | 11:11 |
17:00 22.2.2020 | open | A | 1 | PeaceEgg (PE ) | Dream Team B (DT B) | 8:12 | 13:12 |
17:00 22.2.2020 | open | B | 2 | Left Overs o (LO ) | TIOS (TIOS ) | 8:9 | 10:11 |
17:30 22.2.2020 | open | A | 1 | 3SB A o (3SB A) | Chlupatá žába (CHZ ) | 10:8 | 13:13 |
17:30 22.2.2020 | open | B | 2 | Prague Devils A o (PD A) | Chupacabras (CHUP ) | 7:11 | 13:11 |
18:00 22.2.2020 | open | A | 1 | PeaceEgg (PE ) | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU ) | 9:8 | 10:10 |
18:00 22.2.2020 | open | B | 2 | Left Overs o (LO ) | F.U.J. A (FUJ A) | 8:9 | 11:13 |
18:30 22.2.2020 | open | A | 1 | Chlupatá žába (CHZ ) | Dream Team B (DT B) | 11:5 | 11:11 |
18:30 22.2.2020 | open | B | 2 | Chupacabras (CHUP ) | TIOS (TIOS ) | 9:7 | 12:13 |
18:57 22.2.2020 | open | Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2) | 1 | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU ) | TIOS (TIOS ) | 7:10 | 11:12 |
18:58 22.2.2020 | open | Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2) | 2 | PeaceEgg (PE ) | Left Overs o (LO ) | 10:9 | 12:11 |
09:00 23.2.2020 | women | Čtvrtfinále (Q1 až Q4) | 1 | Žlutá Zimnice (ZZ ) | Left Overs w (LO ) | 7:8 | 11:12* |
09:00 23.2.2020 | women | Čtvrtfinále (Q1 až Q4) | 2 | Prague Devils A w (PD A) | Atrofované ruce (Atruc ) | 10:7 | 11:12 |
09:35 23.2.2020 | open | Čtvrtfinále (Q1 až Q4) | 1 | Prague Devils A o (PD A) | Dream Team B (DT B) | 11:6 | 9:11 |
09:35 23.2.2020 | open | Čtvrtfinále (Q1 až Q4) | 2 | Chlupatá žába (CHZ ) | F.U.J. A (FUJ A) | 13:12 | 14:12 |
10:10 23.2.2020 | women | Čtvrtfinále (Q1 až Q4) | 1 | F.U.J. (FUJ ) | Velká Morava (VM ) | 6:9 | 12:12 |
10:10 23.2.2020 | women | Čtvrtfinále (Q1 až Q4) | 2 | 3SB A w (3SB A) | Terrible Monkeys (TM ) | 9:8 | 12:12 |
10:45 23.2.2020 | open | Čtvrtfinále (Q1 až Q4) | 1 | Chupacabras (CHUP ) | PeaceEgg (PE ) | 15:6 | 12:11 |
10:45 23.2.2020 | open | Čtvrtfinále (Q1 až Q4) | 2 | 3SB A o (3SB A) | TIOS (TIOS ) | 11:10 | 11:12 |
11:20 23.2.2020 | women | Křížový zápas 5-8. místo | 1 | F.U.J. (FUJ ) | Atrofované ruce (Atruc ) | 7:9 | 11:12 |
11:20 23.2.2020 | women | Křížový zápas 5-8. místo | 2 | Terrible Monkeys (TM ) | Žlutá Zimnice (ZZ ) | 9:10 | 11:10 |
11:55 23.2.2020 | open | Křížový zápas 5-8. místo | 2 | TIOS (TIOS ) | Dream Team B (DT B) | 13:7 | 13:13 |
12:30 23.2.2020 | open | Křížový zápas 5-8. místo | 1 | PeaceEgg (PE ) | F.U.J. A (FUJ A) | 10:15 | 10:12 |
12:30 23.2.2020 | women | Semifinále | 1 | Velká Morava (VM ) | Prague Devils A w (PD A) | 7:15 | 12:13 |
12:30 23.2.2020 | women | Semifinále | 2 | 3SB A w (3SB A) | Left Overs w (LO ) | 11:7 | 9:12 |
13:05 23.2.2020 | open | Semifinále | 1 | Chupacabras (CHUP ) | Chlupatá žába (CHZ ) | 13:10 | 13*:14 |
13:05 23.2.2020 | open | Semifinále | 2 | 3SB A o (3SB A) | Prague Devils A o (PD A) | 9:10 | 12:10 |
13:40 23.2.2020 | open | O 9. místo | 1 | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU ) | Left Overs o (LO ) | 4:15 | 10:12 |
13:40 23.2.2020 | women | O 9. místo | 2 | Východní blok A (CHZ A) | 3SB B w (3SB B) | 10:7 | 10:12 |
14:15 23.2.2020 | women | O 7. místo | 1 | Terrible Monkeys (TM ) | F.U.J. (FUJ ) | 7:13 | 10:11 |
14:15 23.2.2020 | open | O 7. místo | 2 | Dream Team B (DT B) | PeaceEgg (PE ) | 10:12 | 12:11 |
14:50 23.2.2020 | open | O 5. místo | 1 | TIOS (TIOS ) | F.U.J. A (FUJ A) | 10:11 | 12:13 |
14:50 23.2.2020 | women | O 5. místo | 2 | Žlutá Zimnice (ZZ ) | Atrofované ruce (Atruc ) | 14:9 | 10:12 |
15:25 23.2.2020 | women | O 1. místo | 1 | 3SB A w (3SB A) | Prague Devils A w (PD A) | 9:8 | 12:12 |
15:25 23.2.2020 | women | O 3. místo | 2 | Left Overs w (LO ) | Velká Morava (VM ) | 13:10 | 13:11 |
16:00 23.2.2020 | open | O 1. místo | 1 | Prague Devils A o (PD A) | Chupacabras (CHUP ) | 9:12 | 12:12 |
16:00 23.2.2020 | open | O 3. místo | 2 | 3SB A o (3SB A) | Chlupatá žába (CHZ ) | 10:11 | 15*:12 |