spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Past tournaments

Partie pinčlů - Dream of Summer

  • Vysoká nad Labem (Hradec Králové)
  • 08.05.2014
  • Turnaj pro začátečníky a mírně pokročilé hráče, hra 5x5, easy mix

Výsledky mixed

Final standings

1. Kulatá šachovnice B
2. Trubky
3. Žabky
4. Cookie Monsters Přelouč
5. Kulatá šachovnice A
6. Z Ústavu
7.
8. Žalymáda
9. Terrible Monkeys
10. Rainbow Banana
11. Mosquito Attack
12. Brod Ultimate Frisbee

Groups

AKSACMPZALMARBCHZScorePointsRanking
KSAx6:77:89:213:39:244:2264
CMP7:6x9:58:310:57:841:2782
ZAL8:75:9x12:28:35:1138:3263
MA2:93:82:12x4:55:916:4306
RB3:135:103:85:4x4:920:4425
CHZ2:98:711:59:59:4x39:3081

Help tables for group A

1 - 2. placeCMPCHZScorePointsRanking
CMPx7:87:802
CHZ8:7x8:721
3 - 4. placeKSAZALScorePointsRanking
KSAx7:87:802
ZAL8:7x8:721
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
BKSBTRBUFTMZUSTScorePointsRanking
KSBx7:58:510:19:66:540:22101
TR5:7x9:19:311:610:444:2182
BUF5:81:9x5:106:134:1221:5206
TM1:103:910:5x3:74:621:3725
ZUST6:96:1113:67:3x7:839:3744
5:64:1012:46:48:7x35:3163

Play-off

Křížový zápas 1-4. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:45 8.5.20141Žabky (CHZ)Trubky (TR)6:7-:-
15:45 8.5.20142Cookie Monsters Přelouč (CMP)Kulatá šachovnice B (KSB)6:9-:-

Křížový zápas 5-8. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:45 8.5.20141Kulatá šachovnice A (KSA) ()7:2-:-
15:45 8.5.20143Žalymáda (ZAL)Z Ústavu (ZUST)11:4-:-

Křížový zápas 9-12. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:40 8.5.20143Mosquito Attack (MA)Terrible Monkeys (TM)3:4-:-
15:45 8.5.20142Rainbow Banana (RB)Brod Ultimate Frisbee (BUF)6:5-:-

O 11. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
16:50 8.5.20143Mosquito Attack (MA)Brod Ultimate Frisbee (BUF)6:5-:-

O 9. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
16:50 8.5.20142Terrible Monkeys (TM)Rainbow Banana (RB)10:2-:-

O 7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
16:50 8.5.20141Žalymáda (ZAL) ()5:6-:-

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
17:25 8.5.20143Kulatá šachovnice A (KSA)Z Ústavu (ZUST)7:5-:-

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
17:25 8.5.20142Žabky (CHZ)Cookie Monsters Přelouč (CMP)11:4-:-

O 1. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
17:25 8.5.20141Kulatá šachovnice B (KSB)Trubky (TR)9:7-:-

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
10:00 8.5.2014A1Kulatá šachovnice A (KSA)Cookie Monsters Přelouč (CMP)6:7-:-
10:00 8.5.2014A2Žalymáda (ZAL)Mosquito Attack (MA)12:2-:-
10:00 8.5.2014A3Rainbow Banana (RB)Žabky (CHZ)4:9-:-
10:33 8.5.2014B1Kulatá šachovnice B (KSB)Trubky (TR)7:5-:-
10:33 8.5.2014B2Brod Ultimate Frisbee (BUF)Terrible Monkeys (TM)5:10-:-
10:33 8.5.2014B3Z Ústavu (ZUST) ()7:8-:-
11:06 8.5.2014A1Kulatá šachovnice A (KSA)Rainbow Banana (RB)13:3-:-
11:06 8.5.2014A3Cookie Monsters Přelouč (CMP)Mosquito Attack (MA)8:3-:-
11:06 8.5.2014A3Žalymáda (ZAL)Žabky (CHZ)5:11-:-
11:39 8.5.2014B1Kulatá šachovnice B (KSB)Z Ústavu (ZUST)9:6-:-
11:39 8.5.2014B2Trubky (TR)Terrible Monkeys (TM)9:3-:-
11:39 8.5.2014B3Brod Ultimate Frisbee (BUF) ()4:12-:-
12:12 8.5.2014A1Kulatá šachovnice A (KSA)Žalymáda (ZAL)7:8-:-
12:12 8.5.2014A3Mosquito Attack (MA)Žabky (CHZ)5:9-:-
12:12 8.5.2014A3Rainbow Banana (RB)Cookie Monsters Přelouč (CMP)5:10-:-
12:45 8.5.2014B1Kulatá šachovnice B (KSB)Brod Ultimate Frisbee (BUF)8:5-:-
12:45 8.5.2014B2Terrible Monkeys (TM) ()4:6-:-
12:45 8.5.2014B3Z Ústavu (ZUST)Trubky (TR)6:11-:-
13:18 8.5.2014A1Kulatá šachovnice A (KSA)Mosquito Attack (MA)9:2-:-
13:18 8.5.2014A3Žabky (CHZ)Cookie Monsters Přelouč (CMP)8:7-:-
13:18 8.5.2014A3Rainbow Banana (RB)Žalymáda (ZAL)3:8-:-
13:51 8.5.2014B1Kulatá šachovnice B (KSB)Terrible Monkeys (TM)10:1-:-
13:51 8.5.2014B2 ()Trubky (TR)4:10-:-
13:51 8.5.2014B3Z Ústavu (ZUST)Brod Ultimate Frisbee (BUF)13:6-:-
14:24 8.5.2014A1Kulatá šachovnice A (KSA)Žabky (CHZ)9:2-:-
14:24 8.5.2014A3Cookie Monsters Přelouč (CMP)Žalymáda (ZAL)9:5-:-
14:24 8.5.2014A3Mosquito Attack (MA)Rainbow Banana (RB)4:5-:-
14:57 8.5.2014B1Kulatá šachovnice B (KSB) ()6:5-:-
14:57 8.5.2014B2Trubky (TR)Brod Ultimate Frisbee (BUF)9:1-:-
14:57 8.5.2014B3Terrible Monkeys (TM)Z Ústavu (ZUST)3:7-:-
15:40 8.5.2014Křížový zápas 9-12. místo3Mosquito Attack (MA)Terrible Monkeys (TM)3:4-:-
15:45 8.5.2014Křížový zápas 5-8. místo1Kulatá šachovnice A (KSA) ()7:2-:-
15:45 8.5.2014Křížový zápas 1-4. místo1Žabky (CHZ)Trubky (TR)6:7-:-
15:45 8.5.2014Křížový zápas 9-12. místo2Rainbow Banana (RB)Brod Ultimate Frisbee (BUF)6:5-:-
15:45 8.5.2014Křížový zápas 1-4. místo2Cookie Monsters Přelouč (CMP)Kulatá šachovnice B (KSB)6:9-:-
15:45 8.5.2014Křížový zápas 5-8. místo3Žalymáda (ZAL)Z Ústavu (ZUST)11:4-:-
16:50 8.5.2014O 7. místo1Žalymáda (ZAL) ()5:6-:-
16:50 8.5.2014O 9. místo2Terrible Monkeys (TM)Rainbow Banana (RB)10:2-:-
16:50 8.5.2014O 11. místo3Mosquito Attack (MA)Brod Ultimate Frisbee (BUF)6:5-:-
17:25 8.5.2014O 1. místo1Kulatá šachovnice B (KSB)Trubky (TR)9:7-:-
17:25 8.5.2014O 3. místo2Žabky (CHZ)Cookie Monsters Přelouč (CMP)11:4-:-
17:25 8.5.2014O 5. místo3Kulatá šachovnice A (KSA)Z Ústavu (ZUST)7:5-:-
Poslat odkaz na e-mail