spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Partie pinčlů - Dream of Summer

  • Vysoká nad Labem (Hradec Králové)
  • 08.05.2014
  • Turnaj pro začátečníky a mírně pokročilé hráče, hra 5x5, easy mix

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. Kulatá šachovnice B
2. Trubky
3. Žabky
4. Cookie Monsters Přelouč
5. Kulatá šachovnice A
6. Z Ústavu
7.
8. Žalymáda
9. Terrible Monkeys
10. Rainbow Banana
11. Mosquito Attack
12. Brod Ultimate Frisbee

Skupiny

AKSACMPZALMARBCHZSkóreBodyPořadí
KSAx6:77:89:213:39:244:2264
CMP7:6x9:58:310:57:841:2782
ZAL8:75:9x12:28:35:1138:3263
MA2:93:82:12x4:55:916:4306
RB3:135:103:85:4x4:920:4425
CHZ2:98:711:59:59:4x39:3081

Pomocné tabulky pro skupinu A

1 - 2. místoCMPCHZSkóreBodyPořadí
CMPx7:87:802
CHZ8:7x8:721
3 - 4. místoKSAZALSkóreBodyPořadí
KSAx7:87:802
ZAL8:7x8:721
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
BKSBTRBUFTMZUSTSkóreBodyPořadí
KSBx7:58:510:19:66:540:22101
TR5:7x9:19:311:610:444:2182
BUF5:81:9x5:106:134:1221:5206
TM1:103:910:5x3:74:621:3725
ZUST6:96:1113:67:3x7:839:3744
5:64:1012:46:48:7x35:3163

Play-off

Křížový zápas 1-4. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:45 8.5.20141Žabky (CHZ)Trubky (TR)6:7-:-
15:45 8.5.20142Cookie Monsters Přelouč (CMP)Kulatá šachovnice B (KSB)6:9-:-

Křížový zápas 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:45 8.5.20141Kulatá šachovnice A (KSA) ()7:2-:-
15:45 8.5.20143Žalymáda (ZAL)Z Ústavu (ZUST)11:4-:-

Křížový zápas 9-12. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:40 8.5.20143Mosquito Attack (MA)Terrible Monkeys (TM)3:4-:-
15:45 8.5.20142Rainbow Banana (RB)Brod Ultimate Frisbee (BUF)6:5-:-

O 11. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:50 8.5.20143Mosquito Attack (MA)Brod Ultimate Frisbee (BUF)6:5-:-

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:50 8.5.20142Terrible Monkeys (TM)Rainbow Banana (RB)10:2-:-

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:50 8.5.20141Žalymáda (ZAL) ()5:6-:-

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
17:25 8.5.20143Kulatá šachovnice A (KSA)Z Ústavu (ZUST)7:5-:-

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
17:25 8.5.20142Žabky (CHZ)Cookie Monsters Přelouč (CMP)11:4-:-

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
17:25 8.5.20141Kulatá šachovnice B (KSB)Trubky (TR)9:7-:-

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:00 8.5.2014A1Kulatá šachovnice A (KSA)Cookie Monsters Přelouč (CMP)6:7-:-
10:00 8.5.2014A2Žalymáda (ZAL)Mosquito Attack (MA)12:2-:-
10:00 8.5.2014A3Rainbow Banana (RB)Žabky (CHZ)4:9-:-
10:33 8.5.2014B1Kulatá šachovnice B (KSB)Trubky (TR)7:5-:-
10:33 8.5.2014B2Brod Ultimate Frisbee (BUF)Terrible Monkeys (TM)5:10-:-
10:33 8.5.2014B3Z Ústavu (ZUST) ()7:8-:-
11:06 8.5.2014A1Kulatá šachovnice A (KSA)Rainbow Banana (RB)13:3-:-
11:06 8.5.2014A3Cookie Monsters Přelouč (CMP)Mosquito Attack (MA)8:3-:-
11:06 8.5.2014A3Žalymáda (ZAL)Žabky (CHZ)5:11-:-
11:39 8.5.2014B1Kulatá šachovnice B (KSB)Z Ústavu (ZUST)9:6-:-
11:39 8.5.2014B2Trubky (TR)Terrible Monkeys (TM)9:3-:-
11:39 8.5.2014B3Brod Ultimate Frisbee (BUF) ()4:12-:-
12:12 8.5.2014A1Kulatá šachovnice A (KSA)Žalymáda (ZAL)7:8-:-
12:12 8.5.2014A3Mosquito Attack (MA)Žabky (CHZ)5:9-:-
12:12 8.5.2014A3Rainbow Banana (RB)Cookie Monsters Přelouč (CMP)5:10-:-
12:45 8.5.2014B1Kulatá šachovnice B (KSB)Brod Ultimate Frisbee (BUF)8:5-:-
12:45 8.5.2014B2Terrible Monkeys (TM) ()4:6-:-
12:45 8.5.2014B3Z Ústavu (ZUST)Trubky (TR)6:11-:-
13:18 8.5.2014A1Kulatá šachovnice A (KSA)Mosquito Attack (MA)9:2-:-
13:18 8.5.2014A3Žabky (CHZ)Cookie Monsters Přelouč (CMP)8:7-:-
13:18 8.5.2014A3Rainbow Banana (RB)Žalymáda (ZAL)3:8-:-
13:51 8.5.2014B1Kulatá šachovnice B (KSB)Terrible Monkeys (TM)10:1-:-
13:51 8.5.2014B2 ()Trubky (TR)4:10-:-
13:51 8.5.2014B3Z Ústavu (ZUST)Brod Ultimate Frisbee (BUF)13:6-:-
14:24 8.5.2014A1Kulatá šachovnice A (KSA)Žabky (CHZ)9:2-:-
14:24 8.5.2014A3Cookie Monsters Přelouč (CMP)Žalymáda (ZAL)9:5-:-
14:24 8.5.2014A3Mosquito Attack (MA)Rainbow Banana (RB)4:5-:-
14:57 8.5.2014B1Kulatá šachovnice B (KSB) ()6:5-:-
14:57 8.5.2014B2Trubky (TR)Brod Ultimate Frisbee (BUF)9:1-:-
14:57 8.5.2014B3Terrible Monkeys (TM)Z Ústavu (ZUST)3:7-:-
15:40 8.5.2014Křížový zápas 9-12. místo3Mosquito Attack (MA)Terrible Monkeys (TM)3:4-:-
15:45 8.5.2014Křížový zápas 5-8. místo1Kulatá šachovnice A (KSA) ()7:2-:-
15:45 8.5.2014Křížový zápas 1-4. místo1Žabky (CHZ)Trubky (TR)6:7-:-
15:45 8.5.2014Křížový zápas 9-12. místo2Rainbow Banana (RB)Brod Ultimate Frisbee (BUF)6:5-:-
15:45 8.5.2014Křížový zápas 1-4. místo2Cookie Monsters Přelouč (CMP)Kulatá šachovnice B (KSB)6:9-:-
15:45 8.5.2014Křížový zápas 5-8. místo3Žalymáda (ZAL)Z Ústavu (ZUST)11:4-:-
16:50 8.5.2014O 7. místo1Žalymáda (ZAL) ()5:6-:-
16:50 8.5.2014O 9. místo2Terrible Monkeys (TM)Rainbow Banana (RB)10:2-:-
16:50 8.5.2014O 11. místo3Mosquito Attack (MA)Brod Ultimate Frisbee (BUF)6:5-:-
17:25 8.5.2014O 1. místo1Kulatá šachovnice B (KSB)Trubky (TR)9:7-:-
17:25 8.5.2014O 3. místo2Žabky (CHZ)Cookie Monsters Přelouč (CMP)11:4-:-
17:25 8.5.2014O 5. místo3Kulatá šachovnice A (KSA)Z Ústavu (ZUST)7:5-:-
Poslat odkaz na e-mail