Past tournaments
Future tournaments
JMČR U20 open, 13.04.2024 JMČR U20 women, 13.04.2024 Plážové MČR women, 16.03.2024 Finále HMČR open - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 3.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 1.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 1.liga, 24.02.2024 2. kvalifikace Women
- Malšice
- 10.05.2014
- 2. kvalifikační turnaj venkovní soutěže
- Schedule: bit.ly/2kv2014
Výsledky women
Final standings
1. Velká Morava
2. Yellow Block
3. BOX
4. Prague Devils
5. F.U.J.
6. 3 Figurky
7. Terrible Monkeys
8. PeaceEgg
Spirit women
Spirit is displayed as received:given
Spirit of the Game cross table
Spirit | PE | TM | FUJ | PD | BOX | VM | 3F | YB | Score |
PE | x | 12:11 12:10 | 9:11 | | 9:9 | 9:12 | | 10:11 | 61:64 |
TM | 11:12 10:12 | x | | 11:11 | | 11:12 | 11:9 | 11:10 | 65:66 |
FUJ | 11:9 | | x | 11:10 | 10:12 | 11:10 | 10:8 9:9 | | 62:58 |
PD | | 11:11 | 10:11 | x | 10:11 10:12 | | 12:9 | 11:10 | 64:64 |
BOX | 9:9 | | 12:10 | 11:10 12:10 | x | 13:10 | 9:10 | | 66:59 |
VM | 12:9 | 12:11 | 10:11 | | 10:13 | x | | 12:11 11:11 | 67:66 |
3F | | 9:11 | 8:10 9:9 | 9:12 | 10:9 | | x | 7:10* | 52:61 |
YB | 11:10 | 10:11 | | 10:11 | | 11:12 11:11 | 10*:7 | x | 63:62 |
Spirit of the Game final standings
1. Velká Morava (11.16667)2. BOX (11)3. Terrible Monkeys (10.83333)4. Prague Devils (10.66667)5. Yellow Block (10.5)6. F.U.J. (10.33333)7. PeaceEgg (10.16667)8. 3 Figurky (8.66667)
Groups
X | TM | VM | YB | PE | Score | Points | Ranking |
TM | x | 8:9 | 6:11 | 13:7 | 27:27 | 2 | 3 |
VM | 9:8 | x | 3:15 | 8:7 | 20:30 | 4 | 2 |
YB | 11:6 | 15:3 | x | 13:7 | 39:16 | 6 | 1 |
PE | 7:13 | 7:8 | 7:13 | x | 21:34 | 0 | 4 |
Y | PD | 3F | FUJ | BOX | Score | Points | Ranking |
PD | x | 10:6 | 10:8 | 7:10 | 27:24 | 4 | 2 |
3F | 6:10 | x | 8:10 | 8:9 | 22:29 | 0 | 4 |
FUJ | 8:10 | 10:8 | x | 6:7 | 24:25 | 2 | 3 |
BOX | 10:7 | 9:8 | 7:6 | x | 26:21 | 6 | 1 |
Play-off
Čtvrtfinále
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
17:15 10.5.2014 | women | 1 | 3 Figurky (3F) | Yellow Block (YB) | 7:15 | 7:10* |
17:15 10.5.2014 | women | 2 | BOX (BOX) | PeaceEgg (PE) | 14:8 | 9:9 |
17:15 10.5.2014 | women | 3 | F.U.J. (FUJ) | Velká Morava (VM) | 7:12 | 11:10 |
17:15 10.5.2014 | women | 4 | Prague Devils (PD) | Terrible Monkeys (TM) | 15:5 | 11:11 |
Semifinále
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
09:50 11.5.2014 | women | 1 | Yellow Block (YB) | Prague Devils (PD) | 9:8 | 10:11 |
09:50 11.5.2014 | women | 2 | BOX (BOX) | Velká Morava (VM) | 9:11 | 13:10 |
Křížový zápas 5-8. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
09:50 11.5.2014 | women | 3 | 3 Figurky (3F) | Terrible Monkeys (TM) | 8:7 | 9:11 |
09:50 11.5.2014 | women | 4 | PeaceEgg (PE) | F.U.J. (FUJ) | 8:12 | 9:11 |
O 7. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
12:30 11.5.2014 | women | 2 | Terrible Monkeys (TM) | PeaceEgg (PE) | 15:2 | 10:12 |
O 5. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
12:30 11.5.2014 | women | 1 | 3 Figurky (3F) | F.U.J. (FUJ) | 11:12 | 9:9 |
O 3. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
13:50 11.5.2014 | women | 1 | Prague Devils (PD) | BOX (BOX) | 8:12 | 10:12 |
O 1. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
15:10 11.5.2014 | women | 2 | Yellow Block (YB) | Velká Morava (VM) | 10:11 | 11:11 |
All matches
Time | Divize | Group | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
09:45 10.5.2014 | women | X | 1 | Terrible Monkeys (TM) | Velká Morava (VM) | 8:9 | 11:12 |
09:45 10.5.2014 | women | X | 2 | Yellow Block (YB) | PeaceEgg (PE) | 13:7 | 11:10 |
09:45 10.5.2014 | women | Y | 3 | Prague Devils (PD) | 3 Figurky (3F) | 10:6 | 12:9 |
09:45 10.5.2014 | women | Y | 4 | F.U.J. (FUJ) | BOX (BOX) | 6:7 | 10:12 |
12:15 10.5.2014 | women | Y | 1 | Prague Devils (PD) | F.U.J. (FUJ) | 10:8 | 10:11 |
12:15 10.5.2014 | women | Y | 2 | 3 Figurky (3F) | BOX (BOX) | 8:9 | 10:9 |
12:15 10.5.2014 | women | X | 3 | Terrible Monkeys (TM) | Yellow Block (YB) | 6:11 | 11:10 |
12:15 10.5.2014 | women | X | 4 | Velká Morava (VM) | PeaceEgg (PE) | 8:7 | 12:9 |
14:45 10.5.2014 | women | X | 1 | Terrible Monkeys (TM) | PeaceEgg (PE) | 13:7 | 11:12 |
14:45 10.5.2014 | women | Y | 2 | Prague Devils (PD) | BOX (BOX) | 7:10 | 10:11 |
14:45 10.5.2014 | women | X | 3 | Yellow Block (YB) | Velká Morava (VM) | 15:3 | 11:12 |
14:45 10.5.2014 | women | Y | 4 | F.U.J. (FUJ) | 3 Figurky (3F) | 10:8 | 10:8 |
17:15 10.5.2014 | women | Čtvrtfinále | 1 | 3 Figurky (3F) | Yellow Block (YB) | 7:15 | 7:10* |
17:15 10.5.2014 | women | Čtvrtfinále | 2 | BOX (BOX) | PeaceEgg (PE) | 14:8 | 9:9 |
17:15 10.5.2014 | women | Čtvrtfinále | 3 | F.U.J. (FUJ) | Velká Morava (VM) | 7:12 | 11:10 |
17:15 10.5.2014 | women | Čtvrtfinále | 4 | Prague Devils (PD) | Terrible Monkeys (TM) | 15:5 | 11:11 |
09:50 11.5.2014 | women | Semifinále | 1 | Yellow Block (YB) | Prague Devils (PD) | 9:8 | 10:11 |
09:50 11.5.2014 | women | Semifinále | 2 | BOX (BOX) | Velká Morava (VM) | 9:11 | 13:10 |
09:50 11.5.2014 | women | Křížový zápas 5-8. místo | 3 | 3 Figurky (3F) | Terrible Monkeys (TM) | 8:7 | 9:11 |
09:50 11.5.2014 | women | Křížový zápas 5-8. místo | 4 | PeaceEgg (PE) | F.U.J. (FUJ) | 8:12 | 9:11 |
12:30 11.5.2014 | women | O 5. místo | 1 | 3 Figurky (3F) | F.U.J. (FUJ) | 11:12 | 9:9 |
12:30 11.5.2014 | women | O 7. místo | 2 | Terrible Monkeys (TM) | PeaceEgg (PE) | 15:2 | 10:12 |
13:50 11.5.2014 | women | O 3. místo | 1 | Prague Devils (PD) | BOX (BOX) | 8:12 | 10:12 |
15:10 11.5.2014 | women | O 1. místo | 2 | Yellow Block (YB) | Velká Morava (VM) | 10:11 | 11:11 |