spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Past tournaments

Juniorské halové Mistrovství republiky

  • Dolní Cerekev, Jihlavsko
  • 29.11.2014
  • Druhé halové mistrovství republiky juniorů, ročník 95 a mladší. Kategorie soft-mix (jedna slečna na lajně).
  • Schedule: http://bit.ly/jhmcr2014

Výsledky mixed

Final standings

1. Kulatá šachovnice A
2. 3SB A
3. Chlupatá žába
4. PeaceEgg + Figurky slonů
5. F.U.J.
6. Kulatá šachovnice B
7. Rainbow Banana
8. Frkotabras
9. Terrible Monkeys
10. 3SB B
11. Atrofované ruce
12. Létající kapři

Spirit mixed

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

Spirit3sb A3sb BAtrucFUJFtbsKS AKS BPE + FSRBTMCHZLKScore
3sb Ax11:106:912:10
13:12
10:86*:758:56
3sb Bx10:138:711:1211:118:99:1257:64
Atruc10:11x12:1111:99:1110:1111:1163:64
FUJ9:613:1011:12x8:10
11:12
11:1163:61
Ftbs7:8x12:910:129:910:139:1057:61
KS A10:12
12:13
12:119:11x13:1212:1268:71
KS B11:1110:8
12:11
9:1212:13x11:1165:66
PE + FS8:1012:10x11:1014:1111:1114:1170:63
RB11:911:119:910:11x9:810:960:57
TM7:6*9:811:1011:148:9x10:1156:58
CHZ13:1012:1211:119:1011:10x9:965:62
LK12:911:1110:911:1111:149:9x64:63

Spirit of the Game final standings

1. PeaceEgg + Figurky slonů (11.66667)
2. Kulatá šachovnice A (11.33333)
3. Chlupatá žába (10.83333)
3. Kulatá šachovnice B (10.83333)
4. Létající kapři (10.66667)
5. F.U.J. (10.5)
5. Atrofované ruce (10.5)
6. Rainbow Banana (10)
7. 3SB A (9.66667)
8. Frkotabras (9.5)
8. 3SB B (9.5)
9. Terrible Monkeys (9.33333)

Groups

AKS A3sb AAtrucScorePointsRanking
KS Ax9:518:127:641
3sb A5:9x18:223:1122
Atruc1:182:18x3:3603
B3sb BKS BFUJScorePointsRanking
3sb Bx6:71:187:2503
KS B7:6x4:1511:2122
FUJ18:115:4x33:541
CLKFtbsPE + FSScorePointsRanking
LKx3:123:196:3103
Ftbs12:3x7:1219:1522
PE + FS19:312:7x31:1041
DRBCHZTMScorePointsRanking
RBx3:1911:714:2622
CHZ19:3x10:729:1041
TM7:117:10x14:2103

TOP 10 players (according to average per match)

#TeamName, surnameSATmatchesØ points per match
25PeaceEgg + Figurky slonůPetr Hrych16385469
23Kulatá šachovnice AKryštof Holeček20294968.17
17Kulatá šachovnice ADominik Hataš12324467.33
36F.U.J.Marek David12183065
22F.U.J.Jáchym Hrušák4242864.67
14Chlupatá žábaJaroslav Strnad11162764.5
183SB AMatěj Knopp10162664.33
13Atrofované ruceLukáš Houška10142464
2Kulatá šachovnice ABayanmunkh Baldannyam 1762363.83
153SB AMatěj Štětka1582363.83

Play-off

1. úroveň baráže (1. vs 3.)

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:00 29.11.20141Chlupatá žába (CHZ)Létající kapři (LK)15:59:9
15:35 29.11.20141PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)Terrible Monkeys (TM)12:714:11
16:10 29.11.20141F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce (Atruc)12:411:12
16:45 29.11.20141Kulatá šachovnice A (KS A)3SB B (3sb B)19:112:11

2. úroveň baráže (2. vs. LEQ

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
17:20 29.11.20141Kulatá šachovnice B (KS B)Létající kapři (LK)13:411:11
17:55 29.11.201413SB A (3sb A)Terrible Monkeys (TM)14:36*:7
18:30 29.11.20141Rainbow Banana (RB)Atrofované ruce (Atruc)10:911:9
19:05 29.11.20141Frkotabras (Ftbs)3SB B (3sb B)14:47:8

Čtvrtfinále 1-8.místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
08:00 30.11.20141Chlupatá žába (CHZ)Frkotabras (Ftbs)13:813:10
08:35 30.11.20141PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)Rainbow Banana (RB)14:411:10
09:10 30.11.20141F.U.J. (FUJ)3SB A (3sb A)3:139:6
09:45 30.11.20141Kulatá šachovnice A (KS A)Kulatá šachovnice B (KS B)15:313:12

Křížový zápas 9-12. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
10:20 30.11.201413SB B (3sb B)Létající kapři (LK)8:79:12
10:55 30.11.20141Atrofované ruce (Atruc)Terrible Monkeys (TM)6:1010:11

Křížový zápas 5-8. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:30 30.11.20141Frkotabras (Ftbs)Kulatá šachovnice B (KS B)7:912:9
12:05 30.11.20141Rainbow Banana (RB)F.U.J. (FUJ)6:1511:11

Semifinále 1-4. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
12:40 30.11.20141Chlupatá žába (CHZ)Kulatá šachovnice A (KS A)3:1412:12
13:15 30.11.20141PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)3SB A (3sb A)7:108:10

O 11. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:50 30.11.20141Létající kapři (LK)Atrofované ruce (Atruc)8:1311:11

O 9. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:25 30.11.201413SB B (3sb B)Terrible Monkeys (TM)3:88:9

O 7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:00 30.11.20141Frkotabras (Ftbs)Rainbow Banana (RB)6:89:9

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:35 30.11.20141Kulatá šachovnice B (KS B)F.U.J. (FUJ)8:912:11

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
16:10 30.11.20141Chlupatá žába (CHZ)PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)10:811:11

Finále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
16:45 30.11.201413SB A (3sb A)Kulatá šachovnice A (KS A)6:1213:12

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
08:00 29.11.2014D1Rainbow Banana (RB)Chlupatá žába (CHZ)3:1910:9
08:35 29.11.2014C1Létající kapři (LK)Frkotabras (Ftbs)3:1210:9
09:10 29.11.2014B13SB B (3sb B)Kulatá šachovnice B (KS B)6:711:11
09:45 29.11.2014A1Kulatá šachovnice A (KS A)3SB A (3sb A)9:510:12
10:20 29.11.2014D1Terrible Monkeys (TM)Chlupatá žába (CHZ)7:1010:11
10:55 29.11.2014C1PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)Frkotabras (Ftbs)12:712:10
11:30 29.11.2014B1F.U.J. (FUJ)Kulatá šachovnice B (KS B)15:48:10
12:05 29.11.2014A1Atrofované ruce (Atruc)Kulatá šachovnice A (KS A)1:1811:9
12:40 29.11.2014D1Terrible Monkeys (TM)Rainbow Banana (RB)7:118:9
13:15 29.11.2014C1PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)Létající kapři (LK)19:314:11
13:15 29.11.2014B1F.U.J. (FUJ)3SB B (3sb B)18:113:10
14:25 29.11.2014A1Atrofované ruce (Atruc)3SB A (3sb A)2:1810:11
15:00 29.11.20141. úroveň baráže (1. vs 3.)1Chlupatá žába (CHZ)Létající kapři (LK)15:59:9
15:35 29.11.20141. úroveň baráže (1. vs 3.)1PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)Terrible Monkeys (TM)12:714:11
16:10 29.11.20141. úroveň baráže (1. vs 3.)1F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce (Atruc)12:411:12
16:45 29.11.20141. úroveň baráže (1. vs 3.)1Kulatá šachovnice A (KS A)3SB B (3sb B)19:112:11
17:20 29.11.20142. úroveň baráže (2. vs. LEQ1Kulatá šachovnice B (KS B)Létající kapři (LK)13:411:11
17:55 29.11.20142. úroveň baráže (2. vs. LEQ13SB A (3sb A)Terrible Monkeys (TM)14:36*:7
18:30 29.11.20142. úroveň baráže (2. vs. LEQ1Rainbow Banana (RB)Atrofované ruce (Atruc)10:911:9
19:05 29.11.20142. úroveň baráže (2. vs. LEQ1Frkotabras (Ftbs)3SB B (3sb B)14:47:8
08:00 30.11.2014Čtvrtfinále 1-8.místo1Chlupatá žába (CHZ)Frkotabras (Ftbs)13:813:10
08:35 30.11.2014Čtvrtfinále 1-8.místo1PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)Rainbow Banana (RB)14:411:10
09:10 30.11.2014Čtvrtfinále 1-8.místo1F.U.J. (FUJ)3SB A (3sb A)3:139:6
09:45 30.11.2014Čtvrtfinále 1-8.místo1Kulatá šachovnice A (KS A)Kulatá šachovnice B (KS B)15:313:12
10:20 30.11.2014Křížový zápas 9-12. místo13SB B (3sb B)Létající kapři (LK)8:79:12
10:55 30.11.2014Křížový zápas 9-12. místo1Atrofované ruce (Atruc)Terrible Monkeys (TM)6:1010:11
11:30 30.11.2014Křížový zápas 5-8. místo1Frkotabras (Ftbs)Kulatá šachovnice B (KS B)7:912:9
12:05 30.11.2014Křížový zápas 5-8. místo1Rainbow Banana (RB)F.U.J. (FUJ)6:1511:11
12:40 30.11.2014Semifinále 1-4. místo1Chlupatá žába (CHZ)Kulatá šachovnice A (KS A)3:1412:12
13:15 30.11.2014Semifinále 1-4. místo1PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)3SB A (3sb A)7:108:10
13:50 30.11.2014O 11. místo1Létající kapři (LK)Atrofované ruce (Atruc)8:1311:11
14:25 30.11.2014O 9. místo13SB B (3sb B)Terrible Monkeys (TM)3:88:9
15:00 30.11.2014O 7. místo1Frkotabras (Ftbs)Rainbow Banana (RB)6:89:9
15:35 30.11.2014O 5. místo1Kulatá šachovnice B (KS B)F.U.J. (FUJ)8:912:11
16:10 30.11.2014O 3. místo1Chlupatá žába (CHZ)PeaceEgg + Figurky slonů (PE + FS)10:811:11
16:45 30.11.2014Finále13SB A (3sb A)Kulatá šachovnice A (KS A)6:1213:12
Poslat odkaz na e-mail