spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Mistrovství ČR Open a Women

Výsledky open

Výsledné pořadí turnaje

1. Figurky slonů
2. Terrible Monkeys
3. Yellow Block
4. Prague Devils
5. Velká Morava
6. 3SB
7. Kulatá šachovnice
8. PeaceEgg
9. Pražská 7
10. Frkot
11. Atrofované ruce
12. Rainbow Banana

Spirit open

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritPDBANKSVM3SBAtrucPETMYBP7FRKFSSkóre
PDx8:1112:1211:12
14:12
13:1258:59
BANx12:11*9:11
11:10
10:942:41
KSx11:1313:1213:1111:1048:46
VM13:11x12:1211:1112:1048:44
3SB11:811*:1212:1312:12x15:1261:57
Atruc11:9
10:11
12:15x9:1242:47
PE11:13x10:1112:1210:1243:48
TM12:1210:1111:11x12:1345:47
YB12:11
12:14
10:1211:10x12:11
13:15
70:73
P712:912:12x11:11
10:10
45:42
FRK9:1012:1011:11
10:10
x42:41
FS12:1313:1211:12
15:13
x51:50

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Figurky slonů (12.75)
2. 3SB (12.2)
3. Velká Morava (12)
3. Kulatá šachovnice (12)
4. Yellow Block (11.66667)
5. Prague Devils (11.6)
6. Pražská 7 (11.25)
6. Terrible Monkeys (11.25)
7. PeaceEgg (10.75)
8. Rainbow Banana (10.5)
8. Atrofované ruce (10.5)
8. Frkot (10.5)

Výsledky women

Výsledné pořadí turnaje

1. Yellow Block W
2. 3SB
3. Prague Devils
4. Velká Morava A
5. F.U.J.
6. Terrible Monkeys

Další umístění je zobrazené níže v tabulkách skupin o umístění.

Spirit women

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritPDWFUJVMAVMB3SBWAtrucWPEWTMWYBWSkóre
PDWx11:12
8:12
9:10
11:11
11:1050:55
FUJx10:1010:1110:10
10:9
13*:13
11:11
64:64
VMA12:11
12:8
x10:912:1212:10
14:12
72:62
VMB10:10x10:10
11:10
11:911:1253:51
3SBW10:9
11:11
9:10x8:11
11:10
49:51
AtrucW11:1010:10
10:11
x11:1110:952:51
PEW10:10
9:10
9:1111:11x12:1151:53
TMW13:13*
11:11
12:1212:119:1011:12x68:69
YBW10:1110:12
12:14
11:8
10:11
x53:56

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Velká Morava A (12)
2. Terrible Monkeys (11.33333)
3. F.U.J. (10.66667)
4. Velká Morava B (10.6)
4. Yellow Block W (10.6)
5. Atrofované ruce (10.4)
6. PeaceEgg (10.2)
7. Prague Devils (10)
8. 3SB (9.8)

Skupiny

AYBFSPDSkóreBodyPořadí
YBx8:127:1415:2603
FS12:8x12:824:1641
PD14:78:12x22:1922
BTMKSVMSkóreBodyPořadí
TMx13:1012:925:1941
KS10:13x7:1417:2703
VM9:1214:7x23:1922
C3SBBANAtrucSkóreBodyPořadí
3SBx14:315:929:1241
BAN3:14x12:1415:2803
Atruc9:1514:12x23:2722
DPEFRKP7SkóreBodyPořadí
PEx13:614:927:1541
FRK6:13x8:614:1922
P79:146:8x15:2203
EYBWPDWVMA3SBWSkóreBodyPořadí
YBWx15:513:1215:443:2161
PDW5:15x8:712:825:3042
VMA12:137:8x11:1330:3404
3SBW4:158:1213:11x25:3823
FAtrucWVMBTMWPEWFUJSkóreBodyPořadí
AtrucWx7:52:153:114:816:3924
VMB5:7x2:155:82:814:3805
TMW15:215:2x12:69:751:1781
PEW11:38:56:12x7:1032:3043
FUJ8:48:27:910:7x33:2262

Play-off

Křížový zápas Women 7-9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:20 21.6.2015women3F.U.J. (FUJ)PeaceEgg (PEW)11:910:9
10:20 21.6.2015women4Atrofované ruce (AtrucW)Velká Morava B (VMB)8:910:11

Křížový zápas Open 9-12. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:20 21.6.2015open1Atrofované ruce (Atruc)Pražská 7 (P7)9:139:12
10:20 21.6.2015open2Rainbow Banana (BAN)Frkot (FRK)6:1010:9

Open Baráž

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
18:00 20.6.2015open2Kulatá šachovnice (KS)3SB (3SB)12:1513:12
18:01 20.6.2015open1Yellow Block (YB)PeaceEgg (PE)14:511:10

Women Baráž

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:53 21.6.2015women3Velká Morava A (VMA)Terrible Monkeys (TMW)12:812:12

Čtvrtfinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 21.6.2015open1Yellow Block (YB)Velká Morava (VM)13:810:12
09:42 21.6.2015open23SB (3SB)Prague Devils (PD)11:1311:8

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:40 21.6.2015open1Figurky slonů (FS)Yellow Block (YB)9:815:13
11:40 21.6.2015open2Terrible Monkeys (TM)Prague Devils (PD)8:712:12
11:40 21.6.2015women3Yellow Block W (YBW)Velká Morava A (VMA)10:812:14
11:40 21.6.2015women4Prague Devils (PDW)3SB (3SBW)8:1011:11

O 11. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:09 21.6.2015open1Atrofované ruce (Atruc)Rainbow Banana (BAN)15:310:11

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:17 21.6.2015open2Frkot (FRK)Pražská 7 (P7)5:1010:10

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:51 21.6.2015open3PeaceEgg (PE)Kulatá šachovnice (KS)9:1011:13

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:20 21.6.2015women4Terrible Monkeys (TMW)F.U.J. (FUJ)7:911:11
14:20 21.6.2015open43SB (3SB)Velká Morava (VM)10:1212:12

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:20 21.6.2015women2Prague Devils (PDW)Velká Morava A (VMA)9:78:12
14:20 21.6.2015open3Yellow Block (YB)Prague Devils (PD)13:812:14

Finále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:20 21.6.2015women1Yellow Block W (YBW)3SB (3SBW)9:411:8
15:40 21.6.2015open1Figurky slonů (FS)Terrible Monkeys (TM)10:913:12

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 20.6.2015womenF1Atrofované ruce (AtrucW)Velká Morava B (VMB)7:510:10
09:00 20.6.2015openC33SB (3SB)Rainbow Banana (BAN)14:311*:12
09:00 20.6.2015openD4PeaceEgg (PE)Frkot (FRK)13:610:12
09:00 20.6.2015womenF4Terrible Monkeys (TMW)PeaceEgg (PEW)12:611:12
10:10 20.6.2015womenE1Yellow Block W (YBW)Prague Devils (PDW)15:510:11
10:10 20.6.2015womenE4Velká Morava A (VMA)3SB (3SBW)11:1310:9
10:20 20.6.2015openA3Yellow Block (YB)Figurky slonů (FS)8:1212:11
10:20 20.6.2015openB4Terrible Monkeys (TM)Kulatá šachovnice (KS)13:1010:11
11:30 20.6.2015womenF1F.U.J. (FUJ)Velká Morava B (VMB)8:210:10
11:30 20.6.2015womenF4PeaceEgg (PEW)Atrofované ruce (AtrucW)11:311:11
11:40 20.6.2015openC3Atrofované ruce (Atruc)Rainbow Banana (BAN)14:1211:9
11:40 20.6.2015openD4Pražská 7 (P7)Frkot (FRK)6:811:11
12:40 20.6.2015womenE4Velká Morava A (VMA)Prague Devils (PDW)7:812:11
12:52 20.6.2015womenE13SB (3SBW)Yellow Block W (YBW)4:1511:10
13:00 20.6.2015openA3Prague Devils (PD)Figurky slonů (FS)8:1213:12
13:00 20.6.2015openB4Velká Morava (VM)Kulatá šachovnice (KS)14:713:11
14:00 20.6.2015womenF1F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce (AtrucW)8:410:11
14:00 20.6.2015womenF4Terrible Monkeys (TMW)Velká Morava B (VMB)15:212:11
14:20 20.6.2015openC33SB (3SB)Atrofované ruce (Atruc)15:915:12
14:20 20.6.2015openD4PeaceEgg (PE)Pražská 7 (P7)14:912:12
15:10 20.6.2015womenE1Yellow Block W (YBW)Velká Morava A (VMA)13:1210:12
15:10 20.6.2015womenE43SB (3SBW)Prague Devils (PDW)8:1210:9
15:40 20.6.2015openA3Yellow Block (YB)Prague Devils (PD)7:1412:11
15:40 20.6.2015openB4Terrible Monkeys (TM)Velká Morava (VM)12:911:11
16:30 20.6.2015womenF1F.U.J. (FUJ)PeaceEgg (PEW)10:710:10
16:30 20.6.2015womenF4Terrible Monkeys (TMW)Atrofované ruce (AtrucW)15:29:10
18:00 20.6.2015openOpen Baráž2Kulatá šachovnice (KS)3SB (3SB)12:1513:12
18:01 20.6.2015openOpen Baráž1Yellow Block (YB)PeaceEgg (PE)14:511:10
18:10 20.6.2015womenF2PeaceEgg (PEW)Velká Morava B (VMB)8:59:11
18:10 20.6.2015womenF3F.U.J. (FUJ)Terrible Monkeys (TMW)7:913*:13
09:00 21.6.2015openČtvrtfinále1Yellow Block (YB)Velká Morava (VM)13:810:12
09:42 21.6.2015openČtvrtfinále23SB (3SB)Prague Devils (PD)11:1311:8
09:53 21.6.2015womenWomen Baráž3Velká Morava A (VMA)Terrible Monkeys (TMW)12:812:12
10:20 21.6.2015openKřížový zápas Open 9-12. místo1Atrofované ruce (Atruc)Pražská 7 (P7)9:139:12
10:20 21.6.2015openKřížový zápas Open 9-12. místo2Rainbow Banana (BAN)Frkot (FRK)6:1010:9
10:20 21.6.2015womenKřížový zápas Women 7-9. místo3F.U.J. (FUJ)PeaceEgg (PEW)11:910:9
10:20 21.6.2015womenKřížový zápas Women 7-9. místo4Atrofované ruce (AtrucW)Velká Morava B (VMB)8:910:11
11:40 21.6.2015openSemifinále1Figurky slonů (FS)Yellow Block (YB)9:815:13
11:40 21.6.2015openSemifinále2Terrible Monkeys (TM)Prague Devils (PD)8:712:12
11:40 21.6.2015womenSemifinále3Yellow Block W (YBW)Velká Morava A (VMA)10:812:14
11:40 21.6.2015womenSemifinále4Prague Devils (PDW)3SB (3SBW)8:1011:11
13:09 21.6.2015openO 11. místo1Atrofované ruce (Atruc)Rainbow Banana (BAN)15:310:11
13:17 21.6.2015openO 9. místo2Frkot (FRK)Pražská 7 (P7)5:1010:10
13:20 21.6.2015womenO 5. místo4Terrible Monkeys (TMW)F.U.J. (FUJ)7:911:11
13:51 21.6.2015openO 7. místo3PeaceEgg (PE)Kulatá šachovnice (KS)9:1011:13
14:20 21.6.2015womenFinále1Yellow Block W (YBW)3SB (3SBW)9:411:8
14:20 21.6.2015womenO 3. místo2Prague Devils (PDW)Velká Morava A (VMA)9:78:12
14:20 21.6.2015openO 3. místo3Yellow Block (YB)Prague Devils (PD)13:812:14
14:20 21.6.2015openO 5. místo43SB (3SB)Velká Morava (VM)10:1212:12
15:40 21.6.2015openFinále1Figurky slonů (FS)Terrible Monkeys (TM)10:913:12
Poslat odkaz na e-mail