spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

HMČR open a ženy

Výsledky open

Výsledné pořadí turnaje

1. Žlutá Zimnice A
2. Chupacabras
3. Kulatá šachovnice
4. Prague Devils A
5. 3SB A
6. Prague Devils B
7. Východní blok
8. PeaceEgg
9. Left Overs A
10. Terrible Monkeys

Spirit open

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritCHUPPD-APD-BKSLO-APETM3SB-AVBZZ-ASkóre
CHUPx10:8
12:12
12:1213:1211:1214:11
16*:12
88:79
PD-A8:10
12:12
x14*:11
15*:11
10:1114*:1112:1113:1198:88
PD-Bx13:1212:1311*:1213:119:11
13:11
12:12
12:12
95:94
KS12:1211:14*
11:15*
12:13x13:1413:10
15:14
87:92
LO-A12:1311:1013:1214:13x13:1212:8*75:68
PE12:1112:11*x10:1211:12
10:9
12:11
12:11
79:77
TM11:14*11:1312:1312:10x11:1312:16*69:79
3SB-A11:1211:9
11:13
12:11
9:10
13:11x13:1380:79
VB12:12
12:12
11:12
11:12
16*:1213:13x14:1389:86
ZZ-A11:14
12:16*
11:1310:13
14:15
8*:1213:14x79:97

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Východní blok (12.71429)
2. Chupacabras (12.57143)
3. Left Overs A (12.5)
4. Kulatá šachovnice (12.42857)
5. Prague Devils A (12.25)
6. Prague Devils B (11.875)
7. Terrible Monkeys (11.5)
8. 3SB A (11.42857)
9. PeaceEgg (11.28571)
9. Žlutá Zimnice A (11.28571)

Výsledky women

Výsledné pořadí turnaje

1. 3SB A W
2. Velká Morava
3. Žlutá Zimnice
4. Východní blok W
5. Terrible Monkeys W
6. F.U.J.
7. Prague Devils
8. Atrofované ruce
9. Pražská 7
10. PeaceEgg W

Spirit women

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritPDPE WVB WFUJTM W3SBW-AAtrucP7VMZZSkóre
PDx11:1110:1110:1113:9
12:10
12:1211:1179:75
PE W11:11x10:119:1110:910:10
11:11
61:63
VB Wx12:11
10:10
11:1311:11
14:13
12:11
13:11
83:80
FUJ11:12
10:10
x11:11
11:11
9:6*9:1010:1210:1181:83
TM W11:1011:1013:1111:11
11:11
x10:1012:1111:1190:85
3SBW-A11:1011:910:10x11:1110:1010:108*:1171:71
Atruc9:13
10:12
9:106*:911:11x10:109:11*64:76
P712:1210:10
11:11
10:910:1010:10x63:62
VM11:11
13:14
12:1011:1210:1011*:9x12:9*80:75
ZZ11:1111:12
11:13
11:1011:1111:8*9*:12x75:77

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Východní blok W (11.85714)
2. Velká Morava (11.42857)
3. Prague Devils (11.28571)
4. Terrible Monkeys W (11.25)
5. Žlutá Zimnice (10.71429)
6. Pražská 7 (10.5)
7. PeaceEgg W (10.16667)
8. 3SB A W (10.14286)
9. F.U.J. (10.125)
10. Atrofované ruce (9.14286)

Skupiny

AKSLO-APD-AZZ-ACHUPSkóreBodyPořadí
KSx11:611:910:89:1241:3561
LO-A6:11x8:117:108:1229:4405
PD-A9:1111:8x8:109:837:3744
ZZ-A8:1010:710:8x7:735:3253
CHUP12:912:88:97:7x39:3352

Pomocné tabulky pro skupinu A

2 - 3. místoZZ-ACHUPSkóreBodyPořadí
ZZ-Ax7:77:712
CHUP7:7x7:711
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
BTMPD-BVBPE3SB-ASkóreBodyPořadí
TMx3:99:1112:95:929:3825
PD-B9:3x8:129:106:1232:3724
VB11:912:8x10:108:841:3562
PE9:1210:910:10x11:1140:4243
3SB-A9:512:68:811:11x40:3061

Pomocné tabulky pro skupinu B

1 - 2. místoVB3SB-ASkóreBodyPořadí
VBx8:88:812
3SB-A8:8x8:811
4 - 5. místoTMPD-BSkóreBodyPořadí
TMx3:93:902
PD-B9:3x9:321
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
STM WFUJZZVMVB WSkóreBodyPořadí
TM Wx9:87:118:116:1330:4324
FUJ8:9x4:99:95:1526:4215
ZZ11:79:4x10:69:1139:2862
VM11:89:96:10x12:638:3353
VB W13:615:511:96:12x45:3261

Pomocné tabulky pro skupinu S

1 - 2. místoZZVB WSkóreBodyPořadí
ZZx9:119:1102
VB W11:9x11:921
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
TAtrucP7PE WPD3SBW-ASkóreBodyPořadí
Atrucx12:810:118:76:1036:3642
P78:12x13:57:105:1133:3824
PE W11:105:13x6:107:1129:4425
PD7:810:710:6x8:1235:3343
3SBW-A10:611:511:712:8x44:2681

Pomocné tabulky pro skupinu T

2 - 3. místoAtrucPDSkóreBodyPořadí
Atrucx8:78:721
PD7:8x7:802
4 - 5. místoP7PE WSkóreBodyPořadí
P7x13:513:521
PE W5:13x5:1302
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
373SB A WSarah Tošnerová17304776.71
163SB AMartin Lipert20234376.14
43SB A WTereza Burešová27134075.71
17Žlutá ZimniceAlena Malá14253975.57
23Kulatá šachovniceKryštof Holeček22163875.43
153SB AMatěj Štětka20173775.29
25Žlutá ZimniceMartina Hradecká9273675.14
35Žlutá Zimnice AJan Novák3313474.86
13Žlutá Zimnice AJan Ledinský20133374.71
17Kulatá šachovniceDominik Hataš19133274.57

Play-off

Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
19:03 27.2.2016open1Prague Devils B (PD-B)Left Overs A (LO-A)9:812:13
19:10 27.2.2016women2F.U.J. (FUJ)Pražská 7 (P7)9:59:10
19:40 27.2.2016women2Terrible Monkeys W (TM W)PeaceEgg W (PE W)11:811:10
19:40 27.2.2016open1Prague Devils A (PD-A)Terrible Monkeys (TM)10:914*:11

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 28.2.2016open1Východní blok (VB)Žlutá Zimnice A (ZZ-A)7:814:13
09:00 28.2.2016open2Chupacabras (CHUP)PeaceEgg (PE)13:611:12
09:35 28.2.2016women1Atrofované ruce (Atruc)Velká Morava (VM)5:149:11*
09:35 28.2.2016women2Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils (PD)13:311:11
10:10 28.2.2016open13SB A (3SB-A)Prague Devils A (PD-A)9:1011:12
10:10 28.2.2016open2Kulatá šachovnice (KS)Prague Devils B (PD-B)12:612:13
10:45 28.2.2016women13SB A W (3SBW-A)Terrible Monkeys W (TM W)11:610:10
10:45 28.2.2016women2Východní blok W (VB W)F.U.J. (FUJ)18:410:10

Křížový zápas 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:20 28.2.2016open13SB A (3SB-A)PeaceEgg (PE)11:99:10
11:20 28.2.2016open2Prague Devils B (PD-B)Východní blok (VB)11:1012:12
11:55 28.2.2016women1Terrible Monkeys W (TM W)Prague Devils (PD)12:911:10
11:55 28.2.2016women2F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce (Atruc)7:59:6*

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:20 28.2.2016open1Prague Devils A (PD-A)Chupacabras (CHUP)7:912:12
12:30 28.2.2016open2Kulatá šachovnice (KS)Žlutá Zimnice A (ZZ-A)10:1115:14
13:05 28.2.2016women13SB A W (3SBW-A)Žlutá Zimnice (ZZ)9:88*:11
13:05 28.2.2016women2Východní blok W (VB W)Velká Morava (VM)10:1414:13

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:40 28.2.2016open1Left Overs A (LO-A)Terrible Monkeys (TM)10:913:12
13:40 28.2.2016women2Pražská 7 (P7)PeaceEgg W (PE W)14:711:11

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:15 28.2.2016open2Východní blok (VB)PeaceEgg (PE)12:1011:12
14:58 28.2.2016women1Atrofované ruce (Atruc)Prague Devils (PD)6:1010:12

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:50 28.2.2016open1Prague Devils B (PD-B)3SB A (3SB-A)9:1313:11
14:50 28.2.2016women2F.U.J. (FUJ)Terrible Monkeys W (TM W)7:911:11

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:25 28.2.2016open2Kulatá šachovnice (KS)Prague Devils A (PD-A)11:1011:15*
15:25 28.2.2016women2Žlutá Zimnice (ZZ)Východní blok W (VB W)8:711:13

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:00 28.2.2016open1Žlutá Zimnice A (ZZ-A)Chupacabras (CHUP)10:912:16*
16:00 28.2.2016women2Velká Morava (VM)3SB A W (3SBW-A)9:1310:10

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 27.2.2016openB1Terrible Monkeys (TM)Prague Devils B (PD-B)3:911:13
09:00 27.2.2016womenT2Atrofované ruce (Atruc)Pražská 7 (P7)12:810:10
09:30 27.2.2016openB1Východní blok (VB)PeaceEgg (PE)10:1011:12
09:30 27.2.2016womenT2PeaceEgg W (PE W)Prague Devils (PD)6:1011:11
10:00 27.2.2016openB13SB A (3SB-A)Terrible Monkeys (TM)9:513:11
10:00 27.2.2016womenT23SB A W (3SBW-A)Atrofované ruce (Atruc)10:611:11
10:30 27.2.2016openB1Východní blok (VB)Prague Devils B (PD-B)12:812:12
10:30 27.2.2016womenT2PeaceEgg W (PE W)Pražská 7 (P7)5:1310:10
11:00 27.2.2016openB1PeaceEgg (PE)3SB A (3SB-A)11:1111:12
11:00 27.2.2016womenT2Prague Devils (PD)3SB A W (3SBW-A)8:1210:11
11:30 27.2.2016openB1Východní blok (VB)Terrible Monkeys (TM)11:916*:12
11:30 27.2.2016womenT2PeaceEgg W (PE W)Atrofované ruce (Atruc)11:1010:9
12:00 27.2.2016openB1PeaceEgg (PE)Prague Devils B (PD-B)10:912:11*
12:00 27.2.2016womenT2Prague Devils (PD)Pražská 7 (P7)10:712:12
12:30 27.2.2016openB1Východní blok (VB)3SB A (3SB-A)8:813:13
12:30 27.2.2016womenT2PeaceEgg W (PE W)3SB A W (3SBW-A)7:119:11
13:00 27.2.2016openB1PeaceEgg (PE)Terrible Monkeys (TM)9:1210:12
13:00 27.2.2016womenT2Prague Devils (PD)Atrofované ruce (Atruc)7:813:9
13:30 27.2.2016openB13SB A (3SB-A)Prague Devils B (PD-B)12:611:9
13:30 27.2.2016womenT23SB A W (3SBW-A)Pražská 7 (P7)11:510:10
14:00 27.2.2016openA1Kulatá šachovnice (KS)Left Overs A (LO-A)11:613:14
14:00 27.2.2016womenS2Terrible Monkeys W (TM W)F.U.J. (FUJ)9:811:11
14:30 27.2.2016openA1Prague Devils A (PD-A)Žlutá Zimnice A (ZZ-A)8:1013:11
14:30 27.2.2016womenS2Žlutá Zimnice (ZZ)Velká Morava (VM)10:69*:12
15:00 27.2.2016openA1Chupacabras (CHUP)Kulatá šachovnice (KS)12:912:12
15:00 27.2.2016womenS2Východní blok W (VB W)Terrible Monkeys W (TM W)13:611:13
15:30 27.2.2016openA1Prague Devils A (PD-A)Left Overs A (LO-A)11:810:11
15:30 27.2.2016womenS2Žlutá Zimnice (ZZ)F.U.J. (FUJ)9:411:10
16:00 27.2.2016openA1Žlutá Zimnice A (ZZ-A)Chupacabras (CHUP)7:711:14
16:00 27.2.2016womenS2Velká Morava (VM)Východní blok W (VB W)12:611:11
16:30 27.2.2016openA1Prague Devils A (PD-A)Kulatá šachovnice (KS)9:1114*:11
16:30 27.2.2016womenS2Žlutá Zimnice (ZZ)Terrible Monkeys W (TM W)11:711:11
17:00 27.2.2016openA1Žlutá Zimnice A (ZZ-A)Left Overs A (LO-A)10:78*:12
17:00 27.2.2016womenS2Velká Morava (VM)F.U.J. (FUJ)9:912:10
17:30 27.2.2016openA1Prague Devils A (PD-A)Chupacabras (CHUP)9:88:10
17:30 27.2.2016womenS2Žlutá Zimnice (ZZ)Východní blok W (VB W)9:1111:12
18:00 27.2.2016openA1Žlutá Zimnice A (ZZ-A)Kulatá šachovnice (KS)8:1010:13
18:00 27.2.2016womenS2Velká Morava (VM)Terrible Monkeys W (TM W)11:811:12
18:30 27.2.2016openA1Chupacabras (CHUP)Left Overs A (LO-A)12:813:12
18:30 27.2.2016womenS2Východní blok W (VB W)F.U.J. (FUJ)15:512:11
19:03 27.2.2016openBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1Prague Devils B (PD-B)Left Overs A (LO-A)9:812:13
19:10 27.2.2016womenBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)2F.U.J. (FUJ)Pražská 7 (P7)9:59:10
19:40 27.2.2016womenBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)2Terrible Monkeys W (TM W)PeaceEgg W (PE W)11:811:10
19:40 27.2.2016openBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1Prague Devils A (PD-A)Terrible Monkeys (TM)10:914*:11
09:00 28.2.2016openČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Východní blok (VB)Žlutá Zimnice A (ZZ-A)7:814:13
09:00 28.2.2016openČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Chupacabras (CHUP)PeaceEgg (PE)13:611:12
09:35 28.2.2016womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Atrofované ruce (Atruc)Velká Morava (VM)5:149:11*
09:35 28.2.2016womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils (PD)13:311:11
10:10 28.2.2016openČtvrtfinále (Q1 až Q4)13SB A (3SB-A)Prague Devils A (PD-A)9:1011:12
10:10 28.2.2016openČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Kulatá šachovnice (KS)Prague Devils B (PD-B)12:612:13
10:45 28.2.2016womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)13SB A W (3SBW-A)Terrible Monkeys W (TM W)11:610:10
10:45 28.2.2016womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Východní blok W (VB W)F.U.J. (FUJ)18:410:10
11:20 28.2.2016openKřížový zápas 5-8. místo13SB A (3SB-A)PeaceEgg (PE)11:99:10
11:20 28.2.2016openKřížový zápas 5-8. místo2Prague Devils B (PD-B)Východní blok (VB)11:1012:12
11:55 28.2.2016womenKřížový zápas 5-8. místo1Terrible Monkeys W (TM W)Prague Devils (PD)12:911:10
11:55 28.2.2016womenKřížový zápas 5-8. místo2F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce (Atruc)7:59:6*
12:20 28.2.2016openSemifinále1Prague Devils A (PD-A)Chupacabras (CHUP)7:912:12
12:30 28.2.2016openSemifinále2Kulatá šachovnice (KS)Žlutá Zimnice A (ZZ-A)10:1115:14
13:05 28.2.2016womenSemifinále13SB A W (3SBW-A)Žlutá Zimnice (ZZ)9:88*:11
13:05 28.2.2016womenSemifinále2Východní blok W (VB W)Velká Morava (VM)10:1414:13
13:40 28.2.2016openO 9. místo1Left Overs A (LO-A)Terrible Monkeys (TM)10:913:12
13:40 28.2.2016womenO 9. místo2Pražská 7 (P7)PeaceEgg W (PE W)14:711:11
14:15 28.2.2016openO 7. místo2Východní blok (VB)PeaceEgg (PE)12:1011:12
14:50 28.2.2016openO 5. místo1Prague Devils B (PD-B)3SB A (3SB-A)9:1313:11
14:50 28.2.2016womenO 5. místo2F.U.J. (FUJ)Terrible Monkeys W (TM W)7:911:11
14:58 28.2.2016womenO 7. místo1Atrofované ruce (Atruc)Prague Devils (PD)6:1010:12
15:25 28.2.2016openO 3. místo2Kulatá šachovnice (KS)Prague Devils A (PD-A)11:1011:15*
15:25 28.2.2016womenO 3. místo2Žlutá Zimnice (ZZ)Východní blok W (VB W)8:711:13
16:00 28.2.2016openO 1. místo1Žlutá Zimnice A (ZZ-A)Chupacabras (CHUP)10:912:16*
16:00 28.2.2016womenO 1. místo2Velká Morava (VM)3SB A W (3SBW-A)9:1310:10
Poslat odkaz na e-mail