spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Mistrovství ČR open a ženy

  • České Budějovice
  • 03.09.2016
  • Finálový turnaj České ligy ultimate v kategorii open a ženy
  • Rozpis: http://jdem.cz/cc5sm4

Výsledky open

Výsledné pořadí turnaje

1. Yellow Block
2. 3SB
3. F.U.J.
4. Prague Devils
5. Terrible Monkeys
6. PeaceEgg
7. Left Overs
8. Kulatá šachovnice

Spirit open

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritLOKSTMPDFUJ3SBYBPESkóre
LOx13:13
11:11
11:1212:1011:10*14:1372:69
KS13:13
11:11
x12:11*
12:12
12:1112:1272:70
TM12:1111*:12
12:12
x12:1314:1313:1074:71
PD10:1211:1213:12x12:1312:1213:1271:73
FUJ13:1413:12x11:11
14:12
13:1215:1179:72
3SB12:1211:11
12:14
x12:12
14:15
12:13*73:77
YB10*:1112:1212:1312:12
15:14
x12:1173:73
PE13:1410:1312:1311:1513*:1211:12x70:79

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. F.U.J. (13.16667)
2. Terrible Monkeys (12.33333)
3. Yellow Block (12.16667)
3. 3SB (12.16667)
4. Kulatá šachovnice (12)
4. Left Overs (12)
5. Prague Devils (11.83333)
6. PeaceEgg (11.66667)

Výsledky women

Výsledné pořadí turnaje

1. 3SB W
2. Prague Devils W
3. Velká Morava
4. Žlutá Zimnice
5. Terrible Monkeys W
6. F.U.J. W
7. Východní blok
8. PeaceEgg W
9. Atrofované ruce
10. Pražská 7

Další umístění je zobrazené níže v tabulkách skupin o umístění.

Spirit women

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritVMVBTMWPDWFUJWAtruc3SBWZZZZXPEWP7Skóre
VMx11:1211:11
11:10*
11:10*
12:13
56:56
VBx12:13*12:1211:11
10:10
45:46
TMW13*:12x11:1012:10
11:11
11:1158:54
PDW12:1110:11x10:9
11:8*
10:9
13:11
66:59
FUJW10:12
11:11
x11:1111:1143:45
Atruc12:1211:11x12:10
10:12
45:45
3SBW11:11
10*:11
9:10
8*:11
x10:1048:53
ZZ10*:11
13:12
9:10
11:13
10:10x53:56
ZZXx
PEW11:11
10:10
11:11x12:1244:44
P711:1110:12
12:10
12:12x45:45

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Terrible Monkeys W (11.6)
2. Východní blok (11.25)
2. Atrofované ruce (11.25)
2. Pražská 7 (11.25)
3. Velká Morava (11.2)
4. PeaceEgg W (11)
4. Prague Devils W (11)
5. F.U.J. W (10.75)
6. Žlutá Zimnice (10.6)
7. 3SB W (9.6)

Skupiny

A3SBFUJYBPESkóreBodyPořadí
3SBx15:1215:1215:1145:3561
FUJ12:15x15:1215:1442:4142
YB12:1512:15x15:1239:4223
PE11:1514:1512:15x37:4504
BPDLOTMKSSkóreBodyPořadí
PDx15:715:1415:845:2961
LO7:15x15:1215:937:3642
TM14:1512:15x15:1441:4423
KS8:159:1514:15x31:4504
DVMPDW3SBWZZSkóreBodyPořadí
VMx15:1213:1511:1539:4223
PDW12:15x13:1515:1340:4324
3SBW15:1315:13x14:1544:4142
ZZ15:1113:1515:14x43:4041

Pomocné tabulky pro skupinu D

1 - 2. místo3SBWZZSkóreBodyPořadí
3SBWx14:1514:1502
ZZ15:14x15:1421
3 - 4. místoVMPDWSkóreBodyPořadí
VMx15:1215:1221
PDW12:15x12:1502
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
EP7AtrucFUJWSkóreBodyPořadí
P7x8:70:158:2222
Atruc7:8x3:1510:2303
FUJW15:015:3x30:341
FTMWPEWVBSkóreBodyPořadí
TMWx15:512:827:1341
PEW5:15x8:1413:2903
VB8:1214:8x22:2022

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
21Terrible MonkeysOndřej Rýdlo13142764.5
25Left OversJakub Vondra1372054
37PeaceEggTomáš Němeček4202464
25PeaceEggPetr Hrych3202363.83
22Terrible MonkeysPetr Kotěšovec6162263.67
26Yellow BlockTomáš Klacek8132163.5
80F.U.J.Pavel Bláha2121443.5
22F.U.J.Jáchym Hrušák841243
23Kulatá šachovniceKryštof Holeček771452.8
773SBJirka Svatoš1151662.67

Play-off

Finále spodní skupiny

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
17:30 3.9.2016women1Terrible Monkeys W (TMW)F.U.J. W (FUJW)15:711:11

Baráž o semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
07:20 4.9.2016women1Prague Devils W (PDW)Terrible Monkeys W (TMW)15:410:11

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:03 4.9.2016open2Prague Devils (PD)PeaceEgg (PE)15:1313:12
08:05 4.9.2016open13SB (3SB)Kulatá šachovnice (KS)15:1012:12
08:05 4.9.2016open4Yellow Block (YB)Left Overs (LO)15:510*:11
10:00 4.9.2016open3F.U.J. (FUJ)Terrible Monkeys (TM)15:1113:14

Křížový zápas O 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:47 4.9.2016open4PeaceEgg (PE)Left Overs (LO)15:1213:14
13:15 4.9.2016open3Kulatá šachovnice (KS)Terrible Monkeys (TM)10:1512:12

Křížový zápas W 7-10. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
07:59 4.9.2016women2Pražská 7 (P7)PeaceEgg W (PEW)9:1312:12
09:48 4.9.2016women4Východní blok (VB)Atrofované ruce (Atruc)15:1312:12

Semifinále Open

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:46 4.9.2016open13SB (3SB)F.U.J. (FUJ)11:912:14
11:46 4.9.2016open2Prague Devils (PD)Yellow Block (YB)9:1512:12

Semifinále Women

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:34 4.9.2016women1Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils W (PDW)9:1211:13
09:35 4.9.2016women23SB W (3SBW)Velká Morava (VM)15:910*:11

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:30 4.9.2016women4Pražská 7 (P7)Atrofované ruce (Atruc)11:1412:10

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:50 4.9.2016women3PeaceEgg W (PEW)Východní blok (VB)8:1510:10
15:05 4.9.2016open4Kulatá šachovnice (KS)Left Overs (LO)9:1511:11

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:40 4.9.2016women3Terrible Monkeys W (TMW)F.U.J. W (FUJW)15:1012:10
16:15 4.9.2016open3Terrible Monkeys (TM)PeaceEgg (PE)15:1313:10

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:28 4.9.2016women2Žlutá Zimnice (ZZ)Velká Morava (VM)11:1513:12
15:05 4.9.2016open2F.U.J. (FUJ)Prague Devils (PD)15:1013:12

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:28 4.9.2016women13SB W (3SBW)Prague Devils W (PDW)15:68*:11
15:04 4.9.2016open13SB (3SB)Yellow Block (YB)10:1514:15

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 3.9.2016womenE1Pražská 7 (P7)Atrofované ruce (Atruc)8:710:12
09:00 3.9.2016womenF2Terrible Monkeys W (TMW)PeaceEgg W (PEW)15:511:11
09:15 3.9.2016openA33SB (3SB)F.U.J. (FUJ)15:1211:11
09:15 3.9.2016openA4Yellow Block (YB)PeaceEgg (PE)15:1212:11
10:15 3.9.2016womenD1Velká Morava (VM)Prague Devils W (PDW)15:1211:12
10:15 3.9.2016womenD23SB W (3SBW)Žlutá Zimnice (ZZ)14:1510:10
10:50 3.9.2016openB3Prague Devils (PD)Left Overs (LO)15:710:12
10:50 3.9.2016openB4Terrible Monkeys (TM)Kulatá šachovnice (KS)15:1411*:12
11:50 3.9.2016womenE1F.U.J. W (FUJW)Atrofované ruce (Atruc)15:311:11
11:50 3.9.2016womenF2Východní blok (VB)PeaceEgg W (PEW)14:811:11
12:25 3.9.2016openA33SB (3SB)PeaceEgg (PE)15:1112:13*
12:25 3.9.2016openA4Yellow Block (YB)F.U.J. (FUJ)12:1512:13
13:05 3.9.2016womenD1Velká Morava (VM)Žlutá Zimnice (ZZ)11:1511:10*
13:05 3.9.2016womenD23SB W (3SBW)Prague Devils W (PDW)15:139:10
14:00 3.9.2016openB3Prague Devils (PD)Kulatá šachovnice (KS)15:811:12
14:00 3.9.2016openB4Terrible Monkeys (TM)Left Overs (LO)12:1512:11
14:40 3.9.2016womenE1F.U.J. W (FUJW)Pražská 7 (P7)15:011:11
14:40 3.9.2016womenF2Východní blok (VB)Terrible Monkeys W (TMW)8:1212:13*
15:35 3.9.2016openA33SB (3SB)Yellow Block (YB)15:1212:12
15:35 3.9.2016openA4F.U.J. (FUJ)PeaceEgg (PE)15:1415:11
15:55 3.9.2016womenD1Velká Morava (VM)3SB W (3SBW)13:1511:11
15:55 3.9.2016womenD2Prague Devils W (PDW)Žlutá Zimnice (ZZ)15:1310:9
17:10 3.9.2016openB3Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)15:1413:12
17:10 3.9.2016openB4Left Overs (LO)Kulatá šachovnice (KS)15:913:13
17:30 3.9.2016womenFinále spodní skupiny1Terrible Monkeys W (TMW)F.U.J. W (FUJW)15:711:11
07:20 4.9.2016womenBaráž o semifinále1Prague Devils W (PDW)Terrible Monkeys W (TMW)15:410:11
07:59 4.9.2016womenKřížový zápas W 7-10. místo2Pražská 7 (P7)PeaceEgg W (PEW)9:1312:12
08:03 4.9.2016openČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Prague Devils (PD)PeaceEgg (PE)15:1313:12
08:05 4.9.2016openČtvrtfinále (Q1 až Q4)13SB (3SB)Kulatá šachovnice (KS)15:1012:12
08:05 4.9.2016openČtvrtfinále (Q1 až Q4)4Yellow Block (YB)Left Overs (LO)15:510*:11
09:34 4.9.2016womenSemifinále Women1Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils W (PDW)9:1211:13
09:35 4.9.2016womenSemifinále Women23SB W (3SBW)Velká Morava (VM)15:910*:11
09:48 4.9.2016womenKřížový zápas W 7-10. místo4Východní blok (VB)Atrofované ruce (Atruc)15:1312:12
10:00 4.9.2016openČtvrtfinále (Q1 až Q4)3F.U.J. (FUJ)Terrible Monkeys (TM)15:1113:14
11:40 4.9.2016womenO 5. místo3Terrible Monkeys W (TMW)F.U.J. W (FUJW)15:1012:10
11:46 4.9.2016openSemifinále Open13SB (3SB)F.U.J. (FUJ)11:912:14
11:46 4.9.2016openSemifinále Open2Prague Devils (PD)Yellow Block (YB)9:1512:12
11:47 4.9.2016openKřížový zápas O 5-8. místo4PeaceEgg (PE)Left Overs (LO)15:1213:14
13:15 4.9.2016openKřížový zápas O 5-8. místo3Kulatá šachovnice (KS)Terrible Monkeys (TM)10:1512:12
13:28 4.9.2016womenO 1. místo13SB W (3SBW)Prague Devils W (PDW)15:68*:11
13:28 4.9.2016womenO 3. místo2Žlutá Zimnice (ZZ)Velká Morava (VM)11:1513:12
13:30 4.9.2016womenO 9. místo4Pražská 7 (P7)Atrofované ruce (Atruc)11:1412:10
14:50 4.9.2016womenO 7. místo3PeaceEgg W (PEW)Východní blok (VB)8:1510:10
15:04 4.9.2016openO 1. místo13SB (3SB)Yellow Block (YB)10:1514:15
15:05 4.9.2016openO 3. místo2F.U.J. (FUJ)Prague Devils (PD)15:1013:12
15:05 4.9.2016openO 7. místo4Kulatá šachovnice (KS)Left Overs (LO)9:1511:11
16:15 4.9.2016openO 5. místo3Terrible Monkeys (TM)PeaceEgg (PE)15:1313:10
Poslat odkaz na e-mail