spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Juniorské MČR 2016

  • Bohumín
  • 19.11.2016
  • V pořadí již 4. halové MČR juniorů do 20 let. Pro herní systém zkoukněte rozpis.
  • Rozpis: http://bit.ly/2fVj2aF

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. Kulatá šachovnice A
2. Rainbow Banana A
3. 3SB A
4. F.U.J.
5. Hairy Fewer
6. Prague Devils
7. Terrible Monkeys
8. Atrofované ruce A
9. Atrofované ruce B
10. Létající kapři
11. 3SB B
12. Kulatá šachovnice B
13. Left Overs
14. Rainbow Banana B

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SB A3SB BAtruc AAtruc BHFFUJKS AKS BLOLKPDRB ARB BTMSkóre
3SB Ax13:1114:1016*:1315:1111:1113:913*:1195:76
3SB Bx13:1113*:15*12*:15*10:13*13:148:1110:16*11:1490:109
Atruc A11:13x12*:1010:11
12:10
10:1410:1210:1375:83
Atruc B11:1310:12*x12:1210:1112:1110:1112:11
11:11
88:92
HF10:1411:10
10:12
12:12x12:1112:911:1212:1390:93
FUJ13:16*15*:13*x11:913:1212:1113:1311:1188:85
KS A11:1515*:12*11:12x13:1113:1112:1212:1113:12*100:96
KS B13*:109:129:1111:13x10:13
11:12
11:1274:83
LO11:1114:1311:10x11:1111:1158:56
LK9:1314:1011:1212:1311:1313:10
12:11
x11:1293:94
PD11:811:1012:1111:1212:12x10:916*:1111:1394:86
RB A12:1011:12
11:11
13:1213:1311:129:10x10:1190:91
RB B16*:1012*:1312:1111:1112:1111:16*x74:72
TM11:13*14:1113:1011:1111:1113:1111:10x84:77

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. 3SB A (13.57143)
2. F.U.J. (12.57143)
3. Kulatá šachovnice A (12.5)
4. Rainbow Banana B (12.33333)
5. Terrible Monkeys (12)
6. Prague Devils (11.75)
7. Létající kapři (11.625)
8. Left Overs (11.6)
9. 3SB B (11.25)
9. Rainbow Banana A (11.25)
9. Hairy Fewer (11.25)
10. Atrofované ruce B (11)
11. Atrofované ruce A (10.71429)
12. Kulatá šachovnice B (10.57143)

Skupiny

ATMLO3SB ASkóreBodyPořadí
TMx11:52:1513:2022
LO5:11x1:166:2703
3SB A15:216:1x31:341
BLKKS BFUJSkóreBodyPořadí
LKx12:95:1617:2522
KS B9:12x4:1713:2903
FUJ16:517:4x33:941
CHFAtruc BRB AAtruc ASkóreBodyPořadí
HFx12:49:1113:1034:2542
Atruc B4:12x5:157:816:3504
RB A11:915:5x10:636:2061
Atruc A10:138:76:10x24:3023
DKS ARB B3SB BPDSkóreBodyPořadí
KS Ax19:119:119:157:361
RB B1:19x4:122:157:4604
3SB B1:1912:4x7:820:3123
PD1:1915:28:7x24:2842

Play-off

B1-B2 - Baráž

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:28 19.11.2016mixed2Rainbow Banana B (RB B)Kulatá šachovnice B (KS B)8:1212:11
14:30 19.11.2016mixed1Left Overs (LO)Atrofované ruce B (Atruc B)7:911:10

Zápasy P1-P4

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:31 19.11.2016mixed2Rainbow Banana A (RB A)Terrible Monkeys (TM)14:010:11
15:05 19.11.2016mixed13SB A (3SB A)Hairy Fewer (HF)9:814:10
15:40 19.11.2016mixed1F.U.J. (FUJ)Prague Devils (PD)13:512:11
15:40 19.11.2016mixed2Kulatá šachovnice A (KS A)Létající kapři (LK)19:113:11

Zápasy X1-X4

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:55 19.11.2016mixed2Hairy Fewer (HF)Kulatá šachovnice B (KS B)24:112:9
15:55 19.11.2016mixed2Prague Devils (PD)Atrofované ruce B (Atruc B)7:611:10
16:15 19.11.2016mixed1Terrible Monkeys (TM)3SB B (3SB B)11:614:11
16:50 19.11.2016mixed1Létající kapři (LK)Atrofované ruce A (Atruc A)7:914:10

Prequaterfinal

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:56 19.11.2016mixed2F.U.J. (FUJ)3SB B (3SB B)13:315*:13*
17:25 19.11.2016mixed1Kulatá šachovnice A (KS A)Kulatá šachovnice B (KS B)20:213:11
18:00 19.11.2016mixed1Rainbow Banana A (RB A)Atrofované ruce B (Atruc B)10:511:11
18:00 19.11.2016mixed23SB A (3SB A)Létající kapři (LK)16:613:9

Q5-6, 11-14.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:05 20.11.2016mixed1Létající kapři (LK)Rainbow Banana B (RB B)12:611:12
09:05 20.11.2016mixed23SB B (3SB B)Left Overs (LO)9:713:14
10:45 20.11.2016mixed1Atrofované ruce B (Atruc B)3SB B (3SB B)6:211:13
11:45 20.11.2016mixed2Kulatá šachovnice B (KS B)Létající kapři (LK)8:1011:12

Čtvrtfinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:35 20.11.2016mixed13SB A (3SB A)Atrofované ruce A (Atruc A)17:113:11
09:35 20.11.2016mixed2F.U.J. (FUJ)Terrible Monkeys (TM)16:511:11
10:10 20.11.2016mixed1Rainbow Banana A (RB A)Prague Devils (PD)11:49:10
10:10 20.11.2016mixed2Kulatá šachovnice A (KS A)Hairy Fewer (HF)15:611:12

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:59 20.11.2016mixed2F.U.J. (FUJ)Rainbow Banana A (RB A)7:813:13
12:00 20.11.2016mixed13SB A (3SB A)Kulatá šachovnice A (KS A)6:1315:11

Křížový zápas 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:25 20.11.2016mixed1Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)10:711:13
11:48 20.11.2016mixed2Hairy Fewer (HF)Atrofované ruce A (Atruc A)10:910:12

O 13. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:00 20.11.2016mixed2Rainbow Banana B (RB B)Left Overs (LO)5:1111:11

O 11. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:35 20.11.2016mixed13SB B (3SB B)Kulatá šachovnice B (KS B)10:510:13*

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:00 20.11.2016mixed2Atrofované ruce B (Atruc B)Létající kapři (LK)9:812:11

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:15 20.11.2016mixed1Terrible Monkeys (TM)Atrofované ruce A (Atruc A)9:613:10

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:33 20.11.2016mixed2Prague Devils (PD)Hairy Fewer (HF)3:1212:11

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:50 20.11.2016mixed13SB A (3SB A)F.U.J. (FUJ)8:716*:13

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:30 20.11.2016mixed1Kulatá šachovnice A (KS A)Rainbow Banana A (RB A)12:612:11

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 19.11.2016mixedD1Kulatá šachovnice A (KS A)Rainbow Banana B (RB B)19:113:12*
09:00 19.11.2016mixedD23SB B (3SB B)Prague Devils (PD)7:88:11
09:35 19.11.2016mixedC1Hairy Fewer (HF)Atrofované ruce B (Atruc B)12:412:12
09:35 19.11.2016mixedC2Rainbow Banana A (RB A)Atrofované ruce A (Atruc A)10:612:10
10:10 19.11.2016mixedA1Terrible Monkeys (TM)Left Overs (LO)11:511:11
10:10 19.11.2016mixedB2Létající kapři (LK)Kulatá šachovnice B (KS B)12:913:10
10:45 19.11.2016mixedD13SB B (3SB B)Rainbow Banana B (RB B)12:410:16*
10:45 19.11.2016mixedD2Kulatá šachovnice A (KS A)Prague Devils (PD)19:112:12
11:20 19.11.2016mixedC1Rainbow Banana A (RB A)Atrofované ruce B (Atruc B)15:511:12
11:20 19.11.2016mixedC2Hairy Fewer (HF)Atrofované ruce A (Atruc A)13:1011:10
11:55 19.11.2016mixedB1F.U.J. (FUJ)Kulatá šachovnice B (KS B)17:411:9
11:55 19.11.2016mixedA23SB A (3SB A)Left Overs (LO)16:111:11
12:30 19.11.2016mixedD1Kulatá šachovnice A (KS A)3SB B (3SB B)19:115*:12*
12:30 19.11.2016mixedD2Prague Devils (PD)Rainbow Banana B (RB B)15:216*:11
13:05 19.11.2016mixedA13SB A (3SB A)Terrible Monkeys (TM)15:213*:11
13:05 19.11.2016mixedC2Atrofované ruce A (Atruc A)Atrofované ruce B (Atruc B)8:712*:10
13:40 19.11.2016mixedC1Hairy Fewer (HF)Rainbow Banana A (RB A)9:1112:13
13:40 19.11.2016mixedB2F.U.J. (FUJ)Létající kapři (LK)16:513:12
14:28 19.11.2016mixedB1-B2 - Baráž 2Rainbow Banana B (RB B)Kulatá šachovnice B (KS B)8:1212:11
14:30 19.11.2016mixedB1-B2 - Baráž 1Left Overs (LO)Atrofované ruce B (Atruc B)7:911:10
14:31 19.11.2016mixedZápasy P1-P42Rainbow Banana A (RB A)Terrible Monkeys (TM)14:010:11
15:05 19.11.2016mixedZápasy P1-P413SB A (3SB A)Hairy Fewer (HF)9:814:10
15:40 19.11.2016mixedZápasy P1-P41F.U.J. (FUJ)Prague Devils (PD)13:512:11
15:40 19.11.2016mixedZápasy P1-P42Kulatá šachovnice A (KS A)Létající kapři (LK)19:113:11
15:55 19.11.2016mixedZápasy X1-X42Hairy Fewer (HF)Kulatá šachovnice B (KS B)24:112:9
15:55 19.11.2016mixedZápasy X1-X42Prague Devils (PD)Atrofované ruce B (Atruc B)7:611:10
16:15 19.11.2016mixedZápasy X1-X41Terrible Monkeys (TM)3SB B (3SB B)11:614:11
16:50 19.11.2016mixedZápasy X1-X41Létající kapři (LK)Atrofované ruce A (Atruc A)7:914:10
16:56 19.11.2016mixedPrequaterfinal2F.U.J. (FUJ)3SB B (3SB B)13:315*:13*
17:25 19.11.2016mixedPrequaterfinal1Kulatá šachovnice A (KS A)Kulatá šachovnice B (KS B)20:213:11
18:00 19.11.2016mixedPrequaterfinal1Rainbow Banana A (RB A)Atrofované ruce B (Atruc B)10:511:11
18:00 19.11.2016mixedPrequaterfinal23SB A (3SB A)Létající kapři (LK)16:613:9
09:05 20.11.2016mixedQ5-6, 11-14.místo1Létající kapři (LK)Rainbow Banana B (RB B)12:611:12
09:05 20.11.2016mixedQ5-6, 11-14.místo23SB B (3SB B)Left Overs (LO)9:713:14
09:35 20.11.2016mixedČtvrtfinále13SB A (3SB A)Atrofované ruce A (Atruc A)17:113:11
09:35 20.11.2016mixedČtvrtfinále2F.U.J. (FUJ)Terrible Monkeys (TM)16:511:11
10:10 20.11.2016mixedČtvrtfinále1Rainbow Banana A (RB A)Prague Devils (PD)11:49:10
10:10 20.11.2016mixedČtvrtfinále2Kulatá šachovnice A (KS A)Hairy Fewer (HF)15:611:12
10:45 20.11.2016mixedQ5-6, 11-14.místo1Atrofované ruce B (Atruc B)3SB B (3SB B)6:211:13
11:25 20.11.2016mixedKřížový zápas 5-8. místo1Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)10:711:13
11:45 20.11.2016mixedQ5-6, 11-14.místo2Kulatá šachovnice B (KS B)Létající kapři (LK)8:1011:12
11:48 20.11.2016mixedKřížový zápas 5-8. místo2Hairy Fewer (HF)Atrofované ruce A (Atruc A)10:910:12
11:59 20.11.2016mixedSemifinále2F.U.J. (FUJ)Rainbow Banana A (RB A)7:813:13
12:00 20.11.2016mixedSemifinále13SB A (3SB A)Kulatá šachovnice A (KS A)6:1315:11
12:00 20.11.2016mixedO 13. místo2Rainbow Banana B (RB B)Left Overs (LO)5:1111:11
12:00 20.11.2016mixedO 9. místo2Atrofované ruce B (Atruc B)Létající kapři (LK)9:812:11
12:33 20.11.2016mixedO 5. místo2Prague Devils (PD)Hairy Fewer (HF)3:1212:11
12:35 20.11.2016mixedO 11. místo13SB B (3SB B)Kulatá šachovnice B (KS B)10:510:13*
13:15 20.11.2016mixedO 7. místo1Terrible Monkeys (TM)Atrofované ruce A (Atruc A)9:613:10
13:50 20.11.2016mixedO 3. místo13SB A (3SB A)F.U.J. (FUJ)8:716*:13
14:30 20.11.2016mixedO 1. místo1Kulatá šachovnice A (KS A)Rainbow Banana A (RB A)12:612:11
Poslat odkaz na e-mail