spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

MČR Mixed

Týmy turnaje

Divize mixed

3SB A (3SB A) České Budějovice
3SB B (3SB B) České Budějovice
Chlupatá žába (CHZ) Slatiňany
Chupacabras (CHUP) Žďár nad Sázavou
Kulatá šachovnice (KS) Hradec Králové
Left Overs (LO) Brno
PeaceEgg (PE) Písek
Prague Devils (PD) Prague
Terrible Monkeys (TM) Prague
Žlutá Zimnice (ZZ) Prague

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. Žlutá Zimnice
2. 3SB A
3. Chupacabras
4. Prague Devils
5. Terrible Monkeys
6. 3SB B
7. Left Overs
8. Kulatá šachovnice
9. PeaceEgg
10. Chlupatá žába

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SB A3SB BKSLOPEPDTMZZCHUPCHZSkóre
3SB Ax12:1213:1311:1112:1313:107*:968:68
3SB B12:12x12:1212:12
11:14
12*:9*10*:10
11:11
80:80
KS13:1312:12x12:10
12:12
11:13
10:12
13:1183:83
LO11:1112:12
14:11
10:12
12:12
x11:9*11:1181:78
PE9*:12*x11:1112:1110:13*10:12*
10:12
62:71
PD11:11x11:1313:12
13:13
9:11
13:11
12:1282:83
TM13:1210:10*
11:11
13:11
12:10
9*:1113:11x81:76
ZZ10:1311:1212:13
13:13
x9:1211:1266:75
CHUP9:7*11:1113*:1011:9
11:13
12:9x12:1179:70
CHZ11:1312*:10
12:10
12:1212:1111:12x70:68

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Kulatá šachovnice (11.85714)
2. Prague Devils (11.71429)
3. Chlupatá žába (11.66667)
4. Left Overs (11.57143)
4. Terrible Monkeys (11.57143)
5. 3SB B (11.42857)
6. 3SB A (11.33333)
7. Chupacabras (11.28571)
8. Žlutá Zimnice (11)
9. PeaceEgg (10.33333)

Skupiny

AZZCHZPDCHUPPESkóreBodyPořadí
ZZx14:910:911:915:450:3181
CHZ9:14x11:146:129:1035:5005
PD9:1014:11x7:1115:545:3743
CHUP9:1112:611:7x15:747:3162
PE4:1510:95:157:15x26:5424
B3SB ALOTM3SB BKSSkóreBodyPořadí
3SB Ax10:79:812:615:1046:3181
LO7:10x11:1315:410:943:3643
TM8:913:11x15:715:751:3462
3SB B6:124:157:15x13:1430:5605
KS10:159:107:1514:13x40:5324

Play-off

Čtvrtfinále (2. a 3. týmy)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:30 8.10.2017mixed3Terrible Monkeys (TM)Prague Devils (PD)9:1213:11
08:31 8.10.2017mixed4Chupacabras (CHUP)Left Overs (LO)12:811:11

Křížový zápas 5-10.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:50 8.10.2017mixed3Kulatá šachovnice (KS)Chlupatá žába (CHZ)13:1213:11
09:50 8.10.2017mixed4PeaceEgg (PE)3SB B (3SB B)8:129*:12*
11:20 8.10.2017mixed3Left Overs (LO)3SB B (3SB B)9:1114:11
11:20 8.10.2017mixed4Terrible Monkeys (TM)Kulatá šachovnice (KS)13:612:10

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:50 8.10.2017mixed33SB A (3SB A)Chupacabras (CHUP)10:77*:9
12:50 8.10.2017mixed4Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils (PD)12:1113:13

Finále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:40 8.10.2017mixed33SB A (3SB A)Žlutá Zimnice (ZZ)10:1213:10

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:20 8.10.2017mixed3Chupacabras (CHUP)Prague Devils (PD)15:911:13

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:20 8.10.2017mixed43SB B (3SB B)Terrible Monkeys (TM)8:1511:11

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:10 8.10.2017mixed3Left Overs (LO)Kulatá šachovnice (KS)15:1012:12

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:10 8.10.2017mixed4Chlupatá žába (CHZ)PeaceEgg (PE)6:1112:10

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 7.10.2017mixedA1Žlutá Zimnice (ZZ)Chlupatá žába (CHZ)14:911:12
09:00 7.10.2017mixedA2Prague Devils (PD)Chupacabras (CHUP)7:119:11
09:00 7.10.2017mixedB33SB A (3SB A)Left Overs (LO)10:711:11
09:00 7.10.2017mixedB4Terrible Monkeys (TM)3SB B (3SB B)15:710:10*
10:55 7.10.2017mixedA1Žlutá Zimnice (ZZ)PeaceEgg (PE)15:411:12
10:55 7.10.2017mixedA2Chupacabras (CHUP)Chlupatá žába (CHZ)12:612:11
10:55 7.10.2017mixedB3Terrible Monkeys (TM)Kulatá šachovnice (KS)15:713:11
10:55 7.10.2017mixedB4Left Overs (LO)3SB B (3SB B)15:412:12
12:50 7.10.2017mixedA1Prague Devils (PD)Chlupatá žába (CHZ)14:1112:12
12:50 7.10.2017mixedA2PeaceEgg (PE)Chupacabras (CHUP)7:1510:13*
12:50 7.10.2017mixedB33SB A (3SB A)3SB B (3SB B)12:612:12
12:50 7.10.2017mixedB4Kulatá šachovnice (KS)Left Overs (LO)9:1012:10
15:00 7.10.2017mixedB1Terrible Monkeys (TM)Left Overs (LO)13:119*:11
15:00 7.10.2017mixedB23SB A (3SB A)Kulatá šachovnice (KS)15:1013:13
15:00 7.10.2017mixedA3Žlutá Zimnice (ZZ)Chupacabras (CHUP)11:99:12
15:00 7.10.2017mixedA4Prague Devils (PD)PeaceEgg (PE)15:511:11
16:55 7.10.2017mixedB1Terrible Monkeys (TM)3SB A (3SB A)8:913:12
16:55 7.10.2017mixedB2Kulatá šachovnice (KS)3SB B (3SB B)14:1312:12
16:55 7.10.2017mixedA3Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils (PD)10:912:13
16:55 7.10.2017mixedA4PeaceEgg (PE)Chlupatá žába (CHZ)10:910:12*
08:30 8.10.2017mixedČtvrtfinále (2. a 3. týmy)3Terrible Monkeys (TM)Prague Devils (PD)9:1213:11
08:31 8.10.2017mixedČtvrtfinále (2. a 3. týmy)4Chupacabras (CHUP)Left Overs (LO)12:811:11
09:50 8.10.2017mixedKřížový zápas 5-10.místo3Kulatá šachovnice (KS)Chlupatá žába (CHZ)13:1213:11
09:50 8.10.2017mixedKřížový zápas 5-10.místo4PeaceEgg (PE)3SB B (3SB B)8:129*:12*
11:20 8.10.2017mixedKřížový zápas 5-10.místo3Left Overs (LO)3SB B (3SB B)9:1114:11
11:20 8.10.2017mixedKřížový zápas 5-10.místo4Terrible Monkeys (TM)Kulatá šachovnice (KS)13:612:10
12:50 8.10.2017mixedSemifinále33SB A (3SB A)Chupacabras (CHUP)10:77*:9
12:50 8.10.2017mixedSemifinále4Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils (PD)12:1113:13
14:10 8.10.2017mixedO 7. místo3Left Overs (LO)Kulatá šachovnice (KS)15:1012:12
14:10 8.10.2017mixedO 9. místo4Chlupatá žába (CHZ)PeaceEgg (PE)6:1112:10
15:20 8.10.2017mixedO 3. místo3Chupacabras (CHUP)Prague Devils (PD)15:911:13
15:20 8.10.2017mixedO 5. místo43SB B (3SB B)Terrible Monkeys (TM)8:1511:11
16:40 8.10.2017mixedFinále33SB A (3SB A)Žlutá Zimnice (ZZ)10:1213:10
Poslat odkaz na e-mail