spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Kvalifikace HMČR mix - region Morava

1. Left Overs A
2. Chupacabras
3. Rainbow banana A
4. Left Overs B
5. BUFU
6. Frkot
7. Kapři
8. Rainbow banana B
9. Left Overs C
10. UFO
11. jElita

Výsledky mix

Výsledné pořadí turnaje

Zápasy o umístění se nehrály, o umístění rozhodly již skupiny zobrazené níže.

Spirit mix

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritBUFUChupacabrasFrkotjElitaLO ALO BLO CKapřiRB ARB BUFOSkóre
BUFUx10:119:1211:1112:1310:1011:11
10:12
73:80
Chupacabrasx12:12
11:11
12:1111:1212:10
10:9
8:8
12:1288:85
Frkot11:10x12:1212:1212:1411:1210:1013:1281:82
jElita12:9x12:1011:1111:1346:43
LO A11:1112:12
11:11
12:12x11:1111:1212:1080:79
LO B13:1210:1211:11x11:1312:1111:1268:71
LO C11:1212:1213:11x12:119:911:1068:65
Kapři12:1114:1211:1112:1111:12x11:1171:68
RB A10:1010:12
9:10
8:8
12:1111:129:911:11x80:83
RB B11:11
12:10
10:1010:1210:11x10:1163:65
UFO12:1212:1313:1112:1111:10x60:57

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. UFO (12)
2. Kapři (11.83333)
3. Frkot (11.57143)
4. jElita (11.5)
5. Left Overs A (11.42857)
6. Left Overs C (11.33333)
6. Left Overs B (11.33333)
7. Chupacabras (11)
8. Rainbow Banana B (10.5)
9. BUFU (10.42857)
10. Rainbow Banana A (10)

Skupiny

ARB AKapřiChupacabrasLO CSkóreBodyPořadí
RB Ax7:87:910:624:2322
Kapři8:7x7:107:1122:2824
Chupacabras9:710:7x10:829:2261
LO C6:1011:78:10x25:2723

Pomocné tabulky pro skupinu A

2 - 4. místoRB AKapřiLO CSkóreBodyPořadí
RB Ax7:810:617:1421
Kapři8:7x7:1115:1823
LO C6:1011:7x17:1722
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
BBUFUFrkotLO ARB BSkóreBodyPořadí
BUFUx10:77:914:531:2142
Frkot7:10x6:159:522:3023
LO A9:715:6x15:339:1661
RB B5:145:93:15x13:3804
CUFOjElitaLO BSkóreBodyPořadí
UFOx3:157:810:2303
jElita15:3x6:1021:1322
LO B8:710:6x18:1341

Play-off

Winners brackets

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:30 14.12.2019mix1Frkot (Frkot)UFO (UFO)8:913:12
17:00 14.12.2019mix1jElita (jElita)Kapři (Kapři)5:1111:11
17:30 14.12.2019mix1Left Overs C (LO C)Rainbow Banana B (RB B)11:511:10
18:00 14.12.2019mix1Rainbow Banana A (RB A)BUFU (BUFU)9:610:10
18:30 14.12.2019mix1UFO (UFO)Chupacabras (Chupacabras)5:1012:12
09:00 15.12.2019mix1Left Overs A (LO A)Kapři (Kapři)12:511:12
09:30 15.12.2019mix1Left Overs C (LO C)Left Overs B (LO B)7:913:11
12:30 15.12.2019mix1Rainbow Banana A (RB A)Chupacabras (Chupacabras)7:99:10
13:00 15.12.2019mix1Left Overs A (LO A)Left Overs B (LO B)12:711:11
14:30 15.12.2019mix1Chupacabras (Chupacabras)Left Overs A (LO A)6:1012:12
16:20 15.12.2019mix1Left Overs A (LO A)Chupacabras (Chupacabras)12:811:11

losers brackets

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:00 15.12.2019mix1jElita (jElita)BUFU (BUFU)7:1312:9
10:30 15.12.2019mix1Rainbow Banana B (RB B)UFO (UFO)8:610:11
11:00 15.12.2019mix1Frkot (Frkot)Left Overs C (LO C)9:712:12
11:30 15.12.2019mix1BUFU (BUFU)Rainbow Banana B (RB B)13:510:12
12:00 15.12.2019mix1Kapři (Kapři)Frkot (Frkot)7:814:12
13:30 15.12.2019mix1Rainbow Banana A (RB A)Frkot (Frkot)15:412:11
14:00 15.12.2019mix1Left Overs B (LO B)BUFU (BUFU)10:813:12
15:00 15.12.2019mix1Rainbow Banana A (RB A)Left Overs B (LO B)8:711:12
15:40 15.12.2019mix1Chupacabras (Chupacabras)Rainbow Banana A (RB A)8:38:8

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 14.12.2019mixC1UFO (UFO)jElita (jElita)3:1513:11
09:30 14.12.2019mixB1BUFU (BUFU)Frkot (Frkot)10:710:11
10:00 14.12.2019mixB1Left Overs A (LO A)Rainbow Banana B (RB B)15:312:10
10:30 14.12.2019mixA1Rainbow Banana A (RB A)Kapři (Kapři)7:811:11
11:00 14.12.2019mixA1Chupacabras (Chupacabras)Left Overs C (LO C)10:812:11
11:30 14.12.2019mixC1Left Overs B (LO B)UFO (UFO)8:711:12
12:00 14.12.2019mixB1Left Overs A (LO A)Frkot (Frkot)15:612:12
12:30 14.12.2019mixB1BUFU (BUFU)Rainbow Banana B (RB B)14:511:11
13:00 14.12.2019mixA1Chupacabras (Chupacabras)Kapři (Kapři)10:711:12
13:30 14.12.2019mixA1Rainbow Banana A (RB A)Left Overs C (LO C)10:69:9
14:00 14.12.2019mixC1Left Overs B (LO B)jElita (jElita)10:610:12
14:30 14.12.2019mixB1Left Overs A (LO A)BUFU (BUFU)9:711:11
15:00 14.12.2019mixB1Frkot (Frkot)Rainbow Banana B (RB B)9:510:10
15:30 14.12.2019mixA1Chupacabras (Chupacabras)Rainbow Banana A (RB A)9:712:10
16:00 14.12.2019mixA1Kapři (Kapři)Left Overs C (LO C)7:1111:12
16:30 14.12.2019mixWinners brackets1Frkot (Frkot)UFO (UFO)8:913:12
17:00 14.12.2019mixWinners brackets1jElita (jElita)Kapři (Kapři)5:1111:11
17:30 14.12.2019mixWinners brackets1Left Overs C (LO C)Rainbow Banana B (RB B)11:511:10
18:00 14.12.2019mixWinners brackets1Rainbow Banana A (RB A)BUFU (BUFU)9:610:10
18:30 14.12.2019mixWinners brackets1UFO (UFO)Chupacabras (Chupacabras)5:1012:12
09:00 15.12.2019mixWinners brackets1Left Overs A (LO A)Kapři (Kapři)12:511:12
09:30 15.12.2019mixWinners brackets1Left Overs C (LO C)Left Overs B (LO B)7:913:11
10:00 15.12.2019mixlosers brackets1jElita (jElita)BUFU (BUFU)7:1312:9
10:30 15.12.2019mixlosers brackets1Rainbow Banana B (RB B)UFO (UFO)8:610:11
11:00 15.12.2019mixlosers brackets1Frkot (Frkot)Left Overs C (LO C)9:712:12
11:30 15.12.2019mixlosers brackets1BUFU (BUFU)Rainbow Banana B (RB B)13:510:12
12:00 15.12.2019mixlosers brackets1Kapři (Kapři)Frkot (Frkot)7:814:12
12:30 15.12.2019mixWinners brackets1Rainbow Banana A (RB A)Chupacabras (Chupacabras)7:99:10
13:00 15.12.2019mixWinners brackets1Left Overs A (LO A)Left Overs B (LO B)12:711:11
13:30 15.12.2019mixlosers brackets1Rainbow Banana A (RB A)Frkot (Frkot)15:412:11
14:00 15.12.2019mixlosers brackets1Left Overs B (LO B)BUFU (BUFU)10:813:12
14:30 15.12.2019mixWinners brackets1Chupacabras (Chupacabras)Left Overs A (LO A)6:1012:12
15:00 15.12.2019mixlosers brackets1Rainbow Banana A (RB A)Left Overs B (LO B)8:711:12
15:40 15.12.2019mixlosers brackets1Chupacabras (Chupacabras)Rainbow Banana A (RB A)8:38:8
16:20 15.12.2019mixWinners brackets1Left Overs A (LO A)Chupacabras (Chupacabras)12:811:11
Poslat odkaz na e-mail