spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Budoucí turnaje
Kvalifikace na HMČR - Praha , 11.12.2021
Kvalifikace na HMČR - Východní Čechy, 11.12.2021
Kvalifikace na HMČR - Jihozápad, 11.12.2021
Kvalifikace na HMČR - Morava, 11.12.2021
Juniorské mistrovství ČR Open - spatna liga, 25.09.2021
Juniorské mistrovství ČR Women - spatna liga, 25.09.2021

Juniorské mistrovství ČR Women

Výsledky women

Výsledné pořadí turnaje

1. Chupacabras
2. Kachny Příbram
3. Left Overs
4. Chlupatá žába
5. PeaceEgg
6. Terrible Monkeys

Další umístění je zobrazené níže v tabulkách skupin o umístění.

Spirit women

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritPE TM CHZ LO CHUP NK AMV Skóre
PE x13:1111:1110:1012:1113:1059:53
TM 11:13x11:1311:1111:1012:1156:58
CHZ 11:1113:11x12:11
11:12
10:118:1065:66
LO 11:1111:12
12:11
x12:1116:1262:57
CHUP 10:1011:10x11:11
11:12
9:1252:55
NK 11:1210:1111:1211:11
12:11
x55:57
AMV 10:1311:1210:812:1612:9x55:58

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Left Overs (12.4)
2. PeaceEgg (11.8)
3. Terrible Monkeys (11.2)
4. Atletico Maják Vsetín (11)
4. Kachny Příbram (11)
5. Chlupatá žába (10.83333)
6. Chupacabras (10.4)

Aktuální zápasy

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:30 26.9.2021womenSemifinále (S)1Left Overs (LO )Kachny Příbram (NK )10:1412:11

Skupiny

CCHZ AMV TM LO SkóreBodyPořadí
CHZ x15:414:69:1138:2142
AMV 4:15x9:134:1517:4304
TM 6:1413:9x5:1424:3723
LO 11:915:414:5x40:1861
DCHUP NK PE SkóreBodyPořadí
CHUP x14:814:1128:1941
NK 8:14x15:823:2222
PE 11:148:15x19:2903

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas

Play-off

Čtvrtfinále (Q)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:00 25.9.2021women1Chlupatá žába (CHZ )PeaceEgg (PE )15:611:11
16:00 25.9.2021women2Terrible Monkeys (TM )Kachny Příbram (NK )4:1511:10
16:00 25.9.2021women3Atletico Maják Vsetín (AMV )Chupacabras (CHUP )4:1512:9

Semifinále (S)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:30 26.9.2021women1Left Overs (LO )Kachny Příbram (NK )10:1412:11
08:30 26.9.2021women2Chlupatá žába (CHZ )Chupacabras (CHUP )9:1310:11
08:30 26.9.2021women3PeaceEgg (PE )Atletico Maják Vsetín (AMV )14:613:10

O 5.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:30 26.9.2021women3Terrible Monkeys (TM )PeaceEgg (PE )3:1511:13

O 3.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:30 26.9.2021women2Left Overs (LO )Chlupatá žába (CHZ )14:1012:11

O 1.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:30 26.9.2021women1Kachny Příbram (NK )Chupacabras (CHUP )7:1512:11

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 25.9.2021womenC1Chlupatá žába (CHZ )Atletico Maják Vsetín (AMV )15:48:10
09:00 25.9.2021womenC2Terrible Monkeys (TM )Left Overs (LO )5:1411:11
10:00 25.9.2021womenD3Chupacabras (CHUP )Kachny Příbram (NK )14:811:11
11:00 25.9.2021womenC1Chlupatá žába (CHZ )Left Overs (LO )9:1112:11
11:00 25.9.2021womenC2Terrible Monkeys (TM )Atletico Maják Vsetín (AMV )13:912:11
12:00 25.9.2021womenD3Chupacabras (CHUP )PeaceEgg (PE )14:1110:10
13:00 25.9.2021womenC3Left Overs (LO )Atletico Maják Vsetín (AMV )15:416:12
14:00 25.9.2021womenC2Chlupatá žába (CHZ )Terrible Monkeys (TM )14:613:11
14:00 25.9.2021womenD3PeaceEgg (PE )Kachny Příbram (NK )8:1512:11
16:00 25.9.2021womenČtvrtfinále (Q)1Chlupatá žába (CHZ )PeaceEgg (PE )15:611:11
16:00 25.9.2021womenČtvrtfinále (Q)2Terrible Monkeys (TM )Kachny Příbram (NK )4:1511:10
16:00 25.9.2021womenČtvrtfinále (Q)3Atletico Maják Vsetín (AMV )Chupacabras (CHUP )4:1512:9
08:30 26.9.2021womenSemifinále (S)1Left Overs (LO )Kachny Příbram (NK )10:1412:11
08:30 26.9.2021womenSemifinále (S)2Chlupatá žába (CHZ )Chupacabras (CHUP )9:1310:11
08:30 26.9.2021womenSemifinále (S)3PeaceEgg (PE )Atletico Maják Vsetín (AMV )14:613:10
11:30 26.9.2021womenO 1.místo1Kachny Příbram (NK )Chupacabras (CHUP )7:1512:11
11:30 26.9.2021womenO 3.místo2Left Overs (LO )Chlupatá žába (CHZ )14:1012:11
11:30 26.9.2021womenO 5.místo3Terrible Monkeys (TM )PeaceEgg (PE )3:1511:13
Poslat odkaz na e-mail