spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Kvalifikace MR Mix

  • Havlickuv Brod
  • 31.08.2013
  • Kvalifikační turnaj kategorie Mix (postupuje 5 prvních týmů)

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

3. 3SB
4. PeaceEgg
5. Kulatá šachovnice
6. Chupacabras
7. F.U.J. B
8. Terrible Monkeys B

Další umístění je zobrazené níže v tabulkách skupin o umístění.

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritAtrucKSFUJ BTM B3sbVBVM AVM BChupPEP7Skóre
Atrucx0:00:00:010:00:00:010:0
KS0:0x0:00:0
0:0
12:00:00:00:012:0
FUJ B0:00:0x0:0
0:0
0:010:00:00:010:0
TM B0:00:0
0:0
0:0
0:0
x0:011:00:011:0
3sb0:0x0:00:00:00:0
0:0
0:00:0
VB0:00:0x0:00:00:0
0:0
0:00:0
VM A0:100:120:100:110:00:0x0:120:00:55
VM B0:00:00:00:012:0x0:012:0
Chup0:00:00:00:00:0x0:00:00:0
PE0:00:0
0:0
0:0
0:0
0:0x0:00:0
P70:00:00:00:00:00:0x0:0

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Velká Morava B (2)
2. Atrofované ruce (1.66667)
3. Kulatá šachovnice (1.5)
4. Terrible Monkeys B (1.375)
5. F.U.J. B (1.25)
6. Pražská 7 (0)
6. Chupacabras (0)
6. PeaceEgg (0)
6. Východní Blok (0)
6. Velká Morava A (0)
6. 3SB (0)

Skupiny

AVM AFUJ BKSTM BAtrucVM BVBSkóreBodyPořadí
VM Ax9:78:76:98:613:310:554:37102
FUJ B7:9x7:118:911:59:342:3744
KS7:811:7x6:79:88:641:3663
TM B9:69:87:6x8:411:244:26101
Atruc6:85:118:94:8x15:138:3725
VM B3:133:96:82:111:15x15:560
VB5:10x5:100

Pomocné tabulky pro skupinu A

1 - 2. místoVM ATM BSkóreBodyPořadí
VM Ax6:96:902
TM B9:6x9:621
6 - 7. místoVM BVBSkóreBodyPořadí
VM Bx0
VBx0
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
B3sbVBP7ChupPESkóreBodyPořadí
3sbx8:1112:1011:89:640:3561
VB11:8x10:58:98:1537:3744
P710:125:10x9:108:1032:4205
Chup8:119:810:9x6:1033:3843
PE6:915:810:810:6x41:3162

Pomocné tabulky pro skupinu B

1 - 2. místo3sbPESkóreBodyPořadí
3sbx9:69:621
PE6:9x6:902
3 - 4. místoVBChupSkóreBodyPořadí
VBx8:98:902
Chup9:8x9:821
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
o 9-11. místoVM BP7AtrucSkóreBodyPořadí
VM Bx3:51:154:2003
P75:3x8:1213:1522
Atruc15:112:8x27:941

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
233SBJiří Svatoš12162874
30Kulatá šachovniceJiří Voseček3283183.88
17Kulatá šachovniceDominik Hataš9202983.63
83Velká Morava AJakub Jánoška7162382.88
25Velká Morava AJakub Vondra4172182.63
26Východní BlokTomáš Klacek881672.29
31Východní BlokOndřej Licek771472
203SBMartin Holub771472
89Východní BlokFilip Halámka3101371.86
38PeaceEggRadim Maňák2111371.86

Play-off

Čtvrtfinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 1.9.2013mixed1Terrible Monkeys B (TM B)Východní Blok (VB)4:90:0
09:00 1.9.2013mixed23SB (3sb)F.U.J. B (FUJ B)9:70:0
10:00 1.9.2013mixed1Velká Morava A (VM A)Chupacabras (Chup)10:40:0
10:00 1.9.2013mixed2Kulatá šachovnice (KS)PeaceEgg (PE)5:80:0

Křížový zápas 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:00 1.9.2013mixed1Kulatá šachovnice (KS)Terrible Monkeys B (TM B)8:70:0
12:00 1.9.2013mixed2F.U.J. B (FUJ B)Chupacabras (Chup)11:70:0

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:00 1.9.2013mixed1PeaceEgg (PE)Východní Blok (VB)7:80:0
13:00 1.9.2013mixed2Velká Morava A (VM A)3SB (3sb)8:70:0

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:00 1.9.2013mixed1F.U.J. B (FUJ B)Terrible Monkeys B (TM B)12:60:0

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:00 1.9.2013mixed1Kulatá šachovnice (KS)Chupacabras (Chup)11:50:0

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:00 1.9.2013mixed13SB (3sb)PeaceEgg (PE)9:80:0

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 31.8.2013mixedA1Velká Morava A (VM A)F.U.J. B (FUJ B)9:70:10
09:00 31.8.2013mixedA2Kulatá šachovnice (KS)Terrible Monkeys B (TM B)6:70:0
09:00 31.8.2013mixedA3Atrofované ruce (Atruc)Velká Morava B (VM B)15:10:0
09:50 31.8.2013mixedB13SB (3sb)Východní Blok (VB)8:110:0
09:50 31.8.2013mixedB2Pražská 7 (P7)Chupacabras (Chup)9:100:0
10:50 31.8.2013mixedA1Kulatá šachovnice (KS)Atrofované ruce (Atruc)9:80:0
10:50 31.8.2013mixedA2F.U.J. B (FUJ B)Velká Morava B (VM B)9:30:0
10:50 31.8.2013mixedA3Velká Morava A (VM A)Terrible Monkeys B (TM B)6:90:11
11:40 31.8.2013mixedB1PeaceEgg (PE)Pražská 7 (P7)10:80:0
11:40 31.8.2013mixedB23SB (3sb)Chupacabras (Chup)11:80:0
12:40 31.8.2013mixedA1Velká Morava A (VM A)Velká Morava B (VM B)13:30:12
12:40 31.8.2013mixedA2Atrofované ruce (Atruc)Terrible Monkeys B (TM B)4:80:0
12:40 31.8.2013mixedA3Kulatá šachovnice (KS)F.U.J. B (FUJ B)11:70:0
14:15 31.8.2013mixedB1PeaceEgg (PE)Chupacabras (Chup)10:60:0
14:15 31.8.2013mixedB2Pražská 7 (P7)Východní Blok (VB)5:100:0
15:15 31.8.2013mixedA1Velká Morava A (VM A)Kulatá šachovnice (KS)8:70:12
15:15 31.8.2013mixedA2Terrible Monkeys B (TM B)Velká Morava B (VM B)11:20:0
15:15 31.8.2013mixedA3Atrofované ruce (Atruc)F.U.J. B (FUJ B)5:110:0
16:05 31.8.2013mixedB13SB (3sb)PeaceEgg (PE)9:60:0
16:05 31.8.2013mixedB2Východní Blok (VB)Chupacabras (Chup)8:90:0
17:05 31.8.2013mixedA1Terrible Monkeys B (TM B)F.U.J. B (FUJ B)9:80:0
17:05 31.8.2013mixedA2Velká Morava A (VM A)Atrofované ruce (Atruc)8:60:10
17:05 31.8.2013mixedA3Kulatá šachovnice (KS)Velká Morava B (VM B)8:60:0
17:55 31.8.2013mixedB13SB (3sb)Pražská 7 (P7)12:100:0
17:55 31.8.2013mixedB2PeaceEgg (PE)Východní Blok (VB)15:80:0
09:00 1.9.2013mixedČtvrtfinále1Terrible Monkeys B (TM B)Východní Blok (VB)4:90:0
09:00 1.9.2013mixedČtvrtfinále23SB (3sb)F.U.J. B (FUJ B)9:70:0
10:00 1.9.2013mixedČtvrtfinále1Velká Morava A (VM A)Chupacabras (Chup)10:40:0
10:00 1.9.2013mixedČtvrtfinále2Kulatá šachovnice (KS)PeaceEgg (PE)5:80:0
11:00 1.9.2013mixedO 9-11. místo1Velká Morava B (VM B)Pražská 7 (P7)3:50:0
12:00 1.9.2013mixedKřížový zápas 5-8. místo1Kulatá šachovnice (KS)Terrible Monkeys B (TM B)8:70:0
12:00 1.9.2013mixedKřížový zápas 5-8. místo2F.U.J. B (FUJ B)Chupacabras (Chup)11:70:0
13:00 1.9.2013mixedSemifinále1PeaceEgg (PE)Východní Blok (VB)7:80:0
13:00 1.9.2013mixedSemifinále2Velká Morava A (VM A)3SB (3sb)8:70:0
14:00 1.9.2013mixedO 9-11. místo1Atrofované ruce (Atruc)Pražská 7 (P7)12:80:0
14:00 1.9.2013mixedO 7. místo1F.U.J. B (FUJ B)Terrible Monkeys B (TM B)12:60:0
15:00 1.9.2013mixedO 3. místo13SB (3sb)PeaceEgg (PE)9:80:0
15:00 1.9.2013mixedA1Východní Blok (VB)Velká Morava A (VM A)5:100:0
16:00 1.9.2013mixedO 5. místo1Kulatá šachovnice (KS)Chupacabras (Chup)11:50:0
Poslat odkaz na e-mail