spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

HMČR Open 2.liga

Týmy turnaje

Divize open

Atrofované ruce (Atruc) Plzeň
Chupacabras (CHP) Žďár nad Sázavou
DreamTeam (HJ)
Frkot (FRK) Olomouc
Kulatá šachovnice (KS) Hradec Králové
Trubky (TR) Náchod
Velká Morava (VM) Brno
Žlutá Zimnice B (ZZB) Prague

Výsledky open

Výsledné pořadí turnaje

1. Kulatá šachovnice
2. Chupacabras
3. Velká Morava
4. Atrofované ruce
5. Frkot
6. DreamTeam
7. Žlutá Zimnice B
8. Trubky

Spirit open

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritAtrucTRKSHJFRKCHPVMZZBSkóre
Atrucx11:1211:1111:12
10:13
8:10
11:12
62:70
TR12:11x11:1310:1113:1211:1411:968:70
KS13:11x12:1111:1012:1310:1210:1168:68
HJ11:1011:12x11:11
9:13
10:1210:1262:70
FRK11:1110:1111:11
13:9
x11:9
11:10
67:61
CHP12:11
13:10
12:1313:12x12:1010:872:64
VM10:8
12:11
14:1112:1012:1010:12x70:62
ZZB9:1111:1012:109:11
10:11
8:10x59:63

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Chupacabras (12)
2. Velká Morava (11.66667)
3. Kulatá šachovnice (11.33333)
3. Trubky (11.33333)
4. Frkot (11.16667)
5. DreamTeam (10.33333)
5. Atrofované ruce (10.33333)
6. Žlutá Zimnice B (9.83333)

Skupiny

AAtrucTRCHPVMSkóreBodyPořadí
Atrucx18:611:129:1238:3023
TR6:18x6:155:1317:4604
CHP12:1115:6x12:1139:2861
VM12:913:511:12x36:2642
BFRKHJKSZZBSkóreBodyPořadí
FRKx16:910:1217:843:2942
HJ9:16x8:1611:828:4023
KS12:1016:8x16:944:2761
ZZB8:178:119:16x25:4404

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
15FrkotOndřej Míchal22335569.17
23Kulatá šachovniceKryštof Holeček30114166.83
17Kulatá šachovniceDominik Hataš22194166.83
2Atrofované ruceMartin Fajta16173365.5
14FrkotJan Veselý12203265.33
24Atrofované ruceJan Langmajer13173065
30Kulatá šachovniceJiří Voseček0292964.83
9ChupacabrasDavid Novák12142664.33
45TrubkyTomáš Košek11132464
22DreamTeamPetr Mach1582363.83

Play-off

Čtvrtfinále 1-8.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
17:00 22.2.2014open1Velká Morava (VM)DreamTeam (HJ)14:1012:10
17:40 22.2.2014open1Atrofované ruce (Atruc)Frkot (FRK)13:1011:11
18:20 22.2.2014open1Chupacabras (CHP)Žlutá Zimnice B (ZZB)14:810:8
19:00 22.2.2014open1Trubky (TR)Kulatá šachovnice (KS)8:1411:13

Křížový zápas 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:30 23.2.2014open1Žlutá Zimnice B (ZZB)Frkot (FRK)7:1010:11
10:10 23.2.2014open1Trubky (TR)DreamTeam (HJ)5:1410:11

Semifinále 1-4. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:50 23.2.2014open1Chupacabras (CHP)Atrofované ruce (Atruc)14:513:10
11:30 23.2.2014open1Kulatá šachovnice (KS)Velká Morava (VM)14:910:12

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:10 23.2.2014open1Žlutá Zimnice B (ZZB)Trubky (TR)13:89:11

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:50 23.2.2014open1Frkot (FRK)DreamTeam (HJ)13:813:9

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:30 23.2.2014open1Atrofované ruce (Atruc)Velká Morava (VM)9:1011:12

Finále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:10 23.2.2014open1Chupacabras (CHP)Kulatá šachovnice (KS)7:913:12

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 22.2.2014openB1Frkot (FRK)DreamTeam (HJ)16:911:11
09:40 22.2.2014openA1Atrofované ruce (Atruc)Trubky (TR)18:611:12
10:20 22.2.2014openB1Kulatá šachovnice (KS)Žlutá Zimnice B (ZZB)16:910:11
11:00 22.2.2014openA1Chupacabras (CHP)Velká Morava (VM)12:1112:10
11:40 22.2.2014openB1Žlutá Zimnice B (ZZB)DreamTeam (HJ)8:1112:10
12:20 22.2.2014openA1Velká Morava (VM)Trubky (TR)13:514:11
13:00 22.2.2014openB1Kulatá šachovnice (KS)Frkot (FRK)12:1011:10
13:40 22.2.2014openA1Chupacabras (CHP)Atrofované ruce (Atruc)12:1112:11
14:20 22.2.2014openB1Frkot (FRK)Žlutá Zimnice B (ZZB)17:811:9
15:00 22.2.2014openA1Atrofované ruce (Atruc)Velká Morava (VM)9:128:10
15:40 22.2.2014openB1Kulatá šachovnice (KS)DreamTeam (HJ)16:812:11
16:20 22.2.2014openA1Chupacabras (CHP)Trubky (TR)15:612:13
17:00 22.2.2014openČtvrtfinále 1-8.místo1Velká Morava (VM)DreamTeam (HJ)14:1012:10
17:40 22.2.2014openČtvrtfinále 1-8.místo1Atrofované ruce (Atruc)Frkot (FRK)13:1011:11
18:20 22.2.2014openČtvrtfinále 1-8.místo1Chupacabras (CHP)Žlutá Zimnice B (ZZB)14:810:8
19:00 22.2.2014openČtvrtfinále 1-8.místo1Trubky (TR)Kulatá šachovnice (KS)8:1411:13
09:30 23.2.2014openKřížový zápas 5-8. místo1Žlutá Zimnice B (ZZB)Frkot (FRK)7:1010:11
10:10 23.2.2014openKřížový zápas 5-8. místo1Trubky (TR)DreamTeam (HJ)5:1410:11
10:50 23.2.2014openSemifinále 1-4. místo1Chupacabras (CHP)Atrofované ruce (Atruc)14:513:10
11:30 23.2.2014openSemifinále 1-4. místo1Kulatá šachovnice (KS)Velká Morava (VM)14:910:12
12:10 23.2.2014openO 7. místo1Žlutá Zimnice B (ZZB)Trubky (TR)13:89:11
12:50 23.2.2014openO 5. místo1Frkot (FRK)DreamTeam (HJ)13:813:9
13:30 23.2.2014openO 3. místo1Atrofované ruce (Atruc)Velká Morava (VM)9:1011:12
14:10 23.2.2014openFinále1Chupacabras (CHP)Kulatá šachovnice (KS)7:913:12
Poslat odkaz na e-mail