spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

HMČR Women 1. liga

Výsledky women

Výsledné pořadí turnaje

1. Prague Devils
2. Žlutá Zimnice
3. Velká Morava
4. PeaceEgg
5. F.U.J.
6. Pražská 7
7. Terrible Monkeys
8. Východní Blok

Spirit women

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritPDPETMVBFUJZZVMP7Skóre
PDx10:1010:1210:1010:12*11:12
10:12
61:68
PE10:10x9:99:109:11
9:10
7:1053:60
TM12:109:9x12:1111:1011:1112:1167:62
VB10:1011:12x10:1010:1010:1012:1163:63
FUJ12*:1010:910:1110:10x10:119:861:59
ZZ12:11
12:10
10:1011:10x10:1311:1166:65
VM11:9
10:9
11:1110:1013:10x12:1267:61
P710:711:1211:128:911:1112:12x63:63

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Terrible Monkeys (11.16667)
1. Velká Morava (11.16667)
2. Žlutá Zimnice (11)
3. Východní Blok (10.5)
3. Pražská 7 (10.5)
4. F.U.J. (10.16667)
4. Prague Devils (10.16667)
5. PeaceEgg (8.83333)

Skupiny

SPDFUJZZVBSkóreBodyPořadí
PDx11:811:1011:533:2361
FUJ8:11x7:1112:927:3123
ZZ10:1111:7x12:733:2542
VB5:119:127:12x21:3504
TTMVMP7PESkóreBodyPořadí
TMx7:139:108:1124:3404
VM13:7x14:98:935:2541
P710:99:14x13:1132:3443
PE11:89:811:13x31:2942

Pomocné tabulky pro skupinu T

1 - 3. místoVMP7PESkóreBodyPořadí
VMx14:98:922:1821
P79:14x13:1122:2523
PE9:811:13x20:2122
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
84Prague DevilsZuzana Grycová2473165.17
7Prague DevilsKristina Medková6232964.83
51Velká MoravaLucie Schönová16112764.5
41Prague DevilsHana Lesáková16102664.33
7PeaceEggLenka Valentová9142363.83
25Velká MoravaVeronika Šedová1392263.67
11F.U.J.Anežka Kotrbová9122163.5
25Žlutá ZimniceMartina Hradecká1192063.33
31Prague DevilsEva Fenclová8122063.33
42Východní BlokTereza Čermáková6142063.33

Play-off

Čtvrtfinále 1-8.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:10 2.3.2014women1PeaceEgg (PE)F.U.J. (FUJ)12:89:10
10:10 2.3.2014women2Žlutá Zimnice (ZZ)Pražská 7 (P7)10:511:11
10:45 2.3.2014women1Velká Morava (VM)Východní Blok (VB)12:710:10
10:45 2.3.2014women2Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)12:710:12

Křížový zápas 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:55 2.3.2014women1Východní Blok (VB)Pražská 7 (P7)8:1012:11
11:55 2.3.2014women2Terrible Monkeys (TM)F.U.J. (FUJ)5:1111:10

Semifinále 1-4. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:05 2.3.2014women1Velká Morava (VM)Žlutá Zimnice (ZZ)10:1213:10
13:05 2.3.2014women2Prague Devils (PD)PeaceEgg (PE)14:710:10

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:15 2.3.2014women1Terrible Monkeys (TM)Východní Blok (VB)11:912:11

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:15 2.3.2014women2F.U.J. (FUJ)Pražská 7 (P7)7:69:8

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:25 2.3.2014women1PeaceEgg (PE)Velká Morava (VM)8:119:10

Finále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:25 2.3.2014women2Prague Devils (PD)Žlutá Zimnice (ZZ)13:710:12

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:10 1.3.2014womenT1Terrible Monkeys (TM)Velká Morava (VM)7:1311:11
10:10 1.3.2014womenT2Pražská 7 (P7)PeaceEgg (PE)13:1110:7
11:55 1.3.2014womenS1Prague Devils (PD)F.U.J. (FUJ)11:810:12*
11:55 1.3.2014womenS2Žlutá Zimnice (ZZ)Východní Blok (VB)12:710:10
13:40 1.3.2014womenT1PeaceEgg (PE)Velká Morava (VM)9:89:11
13:40 1.3.2014womenT2Pražská 7 (P7)Terrible Monkeys (TM)10:911:12
15:25 1.3.2014womenS1Východní Blok (VB)F.U.J. (FUJ)9:1210:10
15:25 1.3.2014womenS2Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils (PD)10:1112:11
17:10 1.3.2014womenT1Terrible Monkeys (TM)PeaceEgg (PE)8:119:9
17:10 1.3.2014womenS2Prague Devils (PD)Východní Blok (VB)11:510:10
17:45 1.3.2014womenT1Pražská 7 (P7)Velká Morava (VM)9:1412:12
17:45 1.3.2014womenS2Žlutá Zimnice (ZZ)F.U.J. (FUJ)11:711:10
10:10 2.3.2014womenČtvrtfinále 1-8.místo1PeaceEgg (PE)F.U.J. (FUJ)12:89:10
10:10 2.3.2014womenČtvrtfinále 1-8.místo2Žlutá Zimnice (ZZ)Pražská 7 (P7)10:511:11
10:45 2.3.2014womenČtvrtfinále 1-8.místo1Velká Morava (VM)Východní Blok (VB)12:710:10
10:45 2.3.2014womenČtvrtfinále 1-8.místo2Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)12:710:12
11:55 2.3.2014womenKřížový zápas 5-8. místo1Východní Blok (VB)Pražská 7 (P7)8:1012:11
11:55 2.3.2014womenKřížový zápas 5-8. místo2Terrible Monkeys (TM)F.U.J. (FUJ)5:1111:10
13:05 2.3.2014womenSemifinále 1-4. místo1Velká Morava (VM)Žlutá Zimnice (ZZ)10:1213:10
13:05 2.3.2014womenSemifinále 1-4. místo2Prague Devils (PD)PeaceEgg (PE)14:710:10
14:15 2.3.2014womenO 7. místo1Terrible Monkeys (TM)Východní Blok (VB)11:912:11
14:15 2.3.2014womenO 5. místo2F.U.J. (FUJ)Pražská 7 (P7)7:69:8
15:25 2.3.2014womenO 3. místo1PeaceEgg (PE)Velká Morava (VM)8:119:10
15:25 2.3.2014womenFinále2Prague Devils (PD)Žlutá Zimnice (ZZ)13:710:12
Poslat odkaz na e-mail