spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Spustili jsme nový web!

Doufáme, že se vám nový web líbí, bude pro vás přehlednější a budete se na něj rádi vracet. Pokud preferujete čtení přes rss kanál, není nic jednoduššího: http://www.frisbee.cz/clanky-rss.xml.
 
Autorem nových stránek je Jirka Voseček - Kačer. Děkujeme také Markétě Godíkové - Pipi za koncept nové grafiky a Petrovi Kotěšovci - Carlosovi za cenné konzultace a grafiku nové hlavičky webu. Díky moc.
 

Novinky

Vytvořili jsme sekci Multimédia, kde najdete nejhezčí fotky, videa, audio nahrávky a také články a reportáže z médií.
 
Okénka do pravidel dostala samostatnou rubriku, najdete je všechny na jednom místě, v oranžovém boxu na homepage vpravo dole.
 
Na jednom místě teď najdete také všechny výsledky turnajů. Pokrýváme všechny turnaje v ČR a zahraniční turnaje, na kterých hraje alespoň jeden český tým, to vše nejpozději druhý den po turnaji.
 
Kalendář akcí jsme propojili s databází čaldu.
 

Je to váš web

Pochvaly, připomínky a nedostatky pište do komentáře pod článkem nebo na email past.redakce@gmail.com.
 
Web funguje pro poměrně malou komunitu hráčů a je jen na ní, o čem si chce na svých stránkách číst. Redakce je malinká. Máme spoustu nápadů, ale schází nám ruce, které by je napsaly a vložily na web. Pokud rádi píšete a chtěli byste publikovat na frisbee.cz, ozvěte se. Možností je spoustu (zajišťování výsledků z turnajů, reporty, pravidelná rubrika o věcech kolem frisbee, speciál o...), stačí se domluvit (mailem nebo třeba osobně na turnaji - s Míšou).
 
Děkujeme a přejeme hodně úspěchů v novém roce. Ať to lítá!
 
Vaše redakce frisbee.cz.

Autor: míša, 10. 1. 2010
Poslat odkaz na e-mail