spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

To nejlepší z halového ultimate frisbee bude k vidění v Brně

Do brněnské sportovní haly Pod Palackého vrchem zavítá 14 open a 8 ženských celků. O nadcházejícím víkendu (27. - 28.2.) proběhne turnaj, který určí nové mistry republiky v obou kategoriích.

Hrát se bude oba dny od 8 hodin, v sobotu skončí poslední zápas ve 20 hodin. Pro diváky by měly být nejzajímavější nedělní zápasy o umístění. Zápas o 3. místo v kategorii open začne v 15:35, pak následuje finále žen v 16:10 a finále open v 16:45. Vstup na akci je volný.

Loňský open titul obhajují pražští Prague Devils, druhé a třetí místo pak písečtí Peaceegg a „A“ tým dalšího pražského oddílu, Žluté Zimnice. Na medailové umístění si brousí zuby i další dva pražské týmy:  F.U.J. a Terrible Monkeys. Milovníky tradic potěší účast týmu živoucích legend českého ultimate - Tios.

V ženské části soutěže jsou jasnými favoritkami již dva roky neporažené hráčky Žluté Zimnice. Loňskou finálovou porážku by jim chtěla oplatit ženská část oddílu Prague Devils, o třetí místo, které loni získaly hráčky Terrible Monkeys, se budou chtít poprat i děvčata z  F.U.J. a Pražské 7.

Jak do výsledného pořadí promluví ženský tým Velká Morava, který se letos mistrovství účastní poprvé, je otázkou. Stejně tak může překvapit Falcon, tým složený z hráček z Písku a Českých Budějovic.

Autor: RB, 25. 2. 2010
Poslat odkaz na e-mail