spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Yellow Submarine 2009

Letos větší a lepší než kdy dřív.

Zázemí

Představte si dvě haly, kde vám nekloužou boty, nenarážíte do zdí a overy nekončí na stropě; kde máte dost místa na rozházení, odložení věcí nebo koukání na hru; kde se mezi zápasy můžete třeba rozptýlit florbalovou bitkou nebo občerstvit v bufetu plném podomácku udělaných dobrot a plzeňského piva. Představte si turnaj, kam z domova jedete míň než hodinu a zahrajete si s atraktivními týmy z pěti zemí. To vše přinesl letošní ročník mixové Žluté ponorky, letos hrané ve dvou tělocvičnách.

Herní systém

24 týmů bylo rozděleno na čtyři skupiny (dvě dopolední, dvě odpolední), výsledky z nich poslaly týmy do první, druhé nebo třetí výkonnostní skupiny. (Vítězové skupin šli rovnou „nahoru“, poslední ve skupinách do dolní skupiny a druzí až pátí si zahráli ještě jeden zápas o první, druhou nebo třetí skupinu.) V neděli tak každý hrál se srovnatelně silnými týmy tři zápasy o konečné pořadí.


Výsledky

Vítězství si z Plzně veze pořádající Žlutá Zimnice I., která si ve finále bez problémů poradila s rakouským Graz A-team. Na opačném pólu skončil tým, který to měl do Plzně nejdál – Osi Oslo. Spirit putuje do Českých Budějovic.

1. Žlutá Zimnice I.
2. Graz A-team
3. Terrible Monkeys
4. Hallunken Halle
5. Soul Gringos
6. Drehst’n Deckel
7. Isostars Augsburg
8. Wunderteam
9. Prague Devils
10. Fischbees Hamburg
11. Upsadaisy
12. Prague 7
13. Spirit on Lemon
14. Little Secret
15. Peace Egg
16. Frisbeekultur Bamberg
17. Atruc
18. Cheek2Cheek
19. RJP Squad
20. Saxy Divers
21. Zdobyczy Oskarow Lodz
22. Žlutá Zimnice II.
23. 3sb
24. Osi Oslo

Spirit: 3sb

Autor: Michaela Čakrtová, 9. 3. 2009
Poslat odkaz na e-mail