spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

První halový turnaj - výsledky

Název akce: 1. halový turnaj
Pořadatel: Prague Devils
Termín akce: 29. 11. 2008 open, 30. 11. 2008 women
Místo: hala ČVUT, Pod Juliskou

Open

V sobotu se utkala družstva OPEN. Vzhledem k jednodennímu turnaji nakonec odhlásili svou účast Frkoti a ani VB nepřijel s velkým počtem hráčů. Dostal tak příležitost větší počet hráčů z PD.

Skupinu bez zaváhání zvládl jen Písek. PD vyhráli skupinu díky výhře P7 nad TM, kteří i když PD porazili tak skončili čtvrtí.

O vítězi mnoha utkání rozhodoval jediný bod, stejně dramatické bylo také finále. V něm si zahrál do té doby neporažený PeaceEgg a pořádající Prdi, kteří klopýtli jednou ve skupině s Monkeys. Prdi většinu zápasu prohrávali, nejvíce o tři body, ale nakonec se díky zvládnutému finiši a výsledku 11:10 smáli právě oni. PeaceEgg se ale mohl také radovat, získal totiž Spirita.

Letošní haloví mistři republiky v openu Tios nenapodobili svoji březnovou spanilou jízdu a skončili až šestí. I to značí velmi dobrou a vyrovnanou konkurenci sedmi družstev, která se o poslední listopadové sobotě v Praze sešla.

1. Prague Devils
2. PeaceEgg
3. Žlutá Zimnice
4. Pražská 7
5. FUJ
6. Tios
7. Terrible Monkeys
8. Pickup

Spirit: PeaceEgg

Výsledky zápasů o umístění:
O 7. TM – PU 13:6
O 5. Fuj – Tios 13:9
O 3. ZZ – P7 13:6
Finále PD – Písek 11:10

Women

Za účasti šesti týmů se uskutečnila nedělní hra ženské kategorie. Po hře každý s každým se hrála utkání o pořadí lepších sousedů z tabulky. O 5. místo si to tak rozdaly studentky CVUT s píseckými žabkami. O bronz bojovaly TM a Pd a ve finále si zahrála P7 s ZZ.

Písek potvrdil svou větší herní zkušenost a jasně obsadil páté místo.

Boj o bronz pro sebe opět rozhodly Prdky i když měly mnohem více práce než ve skupině.

Také finále bylo mnohem vyrovnanější než utkání obou družstev ve skupině. Bohužel pro hru si ZZ vytvořila malý náskok již na začátku utkání a ten s přehledem udržovala až do závěrečného hvizdu.

1. Žlutá Zimnice
2. Pražská 7
3. Prague Devils
4. Terrible Monkeys
5. PeaceEgg
6. ČVUT

Spirit: Terrible Monkeys

PD děkují všem účastníkům od miminek po maminky a tatínky. Také všem kteří dodrželi požadavek zákazu rozhazování v průběhu hry.

Fotogalerie: Ondra Bouška (P7)

Autor: Pavel Kouba & Jan Filandr, 30. 11. 2008
Poslat odkaz na e-mail