Pořadatel: Atrofované ruce
Kategorie: easy mix
Formát: 7 na 7, outdoor
Startovné: 3000,-/tým + 150,- hráč

Atrucup letos opět nezklamal. Letos se ho zúčastnilo 12 týmů. Turnaj byl označen jako easy mix. Vyjímku z tohoto pravidla dostal od organizátorů ženský tým Hot Beaches a česká juniorská Open reprezentace Trouble Band. Všechny týmy odehrály 6 čtyřicetiminutových zápasů a mezi hrami se mohli do sytosti vyřádit v blízkém bazénu. Sobotní večer byl ve znamení hudebního večírku.
Večer odstartoval jedinečný pivní závod, který ovládli Terrible Monkeys, na rekord trati ale nedosáhli. (Pivní závod na Atrucupu je štafeta, kterou zahajuje sprint, na něj navazuje plavání, discgolf a skákání v pytli, vše proložené malými pivy v roli štafetového kolíku pozn. aut.). Hudební část večera tvořila *DISCO 80´ SUPER SHOW*, která přinesla hity zlaté éry v podání atrofovaných umělců. Účastníci párty se předháněli originalitou svých oblečků a tanečních kreací, někteří ovládli pódium a předvedli svoji verzi oblíbených hitů z 80. let.

Vítězem turnaje se stali Terrible Monkeys, cenu Spirit of the Game získaly Hot Beaches spolu s Terrible Monkeys.