spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Jilemnice lowcost

Kdy: 4. - 5. 12. 2010
Kde: Jilemnice
Pořadatel: Žlutá Zimnice
Kategorie: mixed
Formát: 5 na 5, indoor
Startovné: 3500,-/tým včetně badmintonu

Více než 70 hráčů se tento víkend sjelo do šestitisícového městečka na úpatí Krkonoš. Turnaj proběhl v místní poměrně nové hale a kromě frisbee se na řadu dostal i badminton. O ten tu ale neběží. Už v pátek se pár nadšenců vydalo směr Jilemnice, vyzkoušeli jilemnickou hospůdku, zaskákali si do sněhu, vypili něco alkoholu a potom místy nesli následky.
 
V sobotu první disk vyletěl do vzduchu kolem deváté hodiny ranní a po 27 minutách hry pořádající tým Žlutá zimnice A porazili pražský tým The Road 88. Pak už se celý den jenom hrálo a hrálo a když se dohrálo, nemohl chybět originální pivní závod.

Tři účastníci z každého týmu měli za úkol vypít panáka a poté určit vlastnost předem vylosovaného zvířete. Postupně se do posledního kola probojovaly týmy POVL a Žlutá zimnice.

Nakonec celým turnajem zavládl POVL, neboť vyhráli nejen pivní závod, ale v neděli, po krušném ránu některých pařících týmů, i finále se Zimnicí a odvezli si 1. místo.
 
Celý turnaj pod záštitou Žluté zimnice byl vydařený, všichni si skvěle zahráli a už se opět těším na tu krkolomnou cestu do horského městečka Jilemnice.
 

Výsledky

  1. POVL
  2. Žlutá zimnice A
  3. Žlutá zimnice B
  4. Východní blok
  5. Hairy Jet
  6. FUJ
  7. Prague Devils
  8. Kulatá šachovnice
  9. The Road 88
Spirit of the Game: FUJ

Autor: Káťa KŠ, 9. 12. 2010
Poslat odkaz na e-mail